Cildim çok kuru ve soyuluyor. Ne yapmam lazım?

merhabalar, cildim çok kuru, aslında nemlendiricelerime falan çok dikkat ediyorum ama kışın belli dönemlerinde (özellikle kısa ilk adım attığımız zamanlarda) cildim inanılmaz kuruyor ve soyuluyor. yarın uzun zamandır hoşlandığım çocukla buluşam, yani benim için ekstra önemli, ya farketmezsem, bir an dalgınlığıma gelirse diye tirsiyorum. hiç maske yapmadım hayatımda acaba bugün yapabileceğim birazda olsa etkisi olabilcek bir maske falan var mı? ayrıca dudaklarım içinde aynı şey geçerli, nemlendirici rujlar kullanıyorum, ama şu sıralar devamlı kontrol etmem gerekiyor, çünkü bir süre sonra kötü gözüküyor. ee çocuğun yanındada zırt pırt lavaboya gidemem ki. yardımlarınızı bekliyorum?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cildiyeye git bi kren veriyo 3 gün kullanıyosun soyulmalardan eser kalmıyo. ben gitmiştim verdi 3 günde düzeldi. pudra falan süremiyodum çok kötü oluyodu yüzüm nemlendiricilerde sivilce yapmıştı o kremle düzeldi ama adını malesef hatırlayamıyorum dışı sarıydı ama

Erkekler Ne Diyor 5

• Cilt uzmanına git o sana bir tavsiye söyler

• Yarın için bir şekilde atlatırsınız ama uzun süredir sürekli kendinizle uğraşmak yerine bir cildiyeciye gidin. Diğer zor günler için bir adım atın yarından sonra. Dermatoloji yani cildiyeci uzmanları size yardım edecektir.

• zeytin yağlı kremler kullan

• zeytin yağı kürü yap iyi gelir (yalnız hakiki zeytinyağı olsun yoksa bitlenirsin :D) hem ucuz hem kolay

• hamur mayası iyidir..kahve ve çay tüketimi de cildi nemlendirir.

Kızlar Ne Diyor 4

• ceredolin losyon kullan eczanelerde bulabilirsin yağ içermeyen su bazlı bir ürün. güzel nemlendiriyor fiyatı 35 lira

• ne kullanıyorsun nemlendirici olarak?

• Ergenlikte çok sivilce sorunun oldu mu ? Gün içerisinde yüzün saat kaç gibi yağlanıyor?

• muz bal maskesi arkadaşım ilk söylediğinde yemek tarifi veriyor zannetmiştim ama gerçekten işe yarıyor

Yükleniyor...