Sevgiliye uzun mesajlar yazmak için önerileriniz neler?

Sevgiliye atılacak en güzel mesaj ne ? Mesajlaşmayı seven biri değilim ama sevgiliye uzun mesajlar yazmak da gerekiyor. Sevgilimle de telefonda konuşuyoruz ama o arada günaydın iyi geceler mesajı atsan çok iyi olur dedi dün, bana çok soğuksun falan dedi. Mesaj atmakla soğukluğun ne alakası var anlamadım ama şimdi güzel bir mesaj atmak istiyorum ama ne yazacağımı bulamadım. Sevgiliye uzun mesajlar yazma konusunda bir yardım etseniz :S https://www.youtube.com/watch?v=zLjlZkH2FW0

3|4
160|308

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiliye uzun mesajlar için kendi yazdığım bir mesajı atıyım bari sana kardeşim bu iyiliğimi de unutma :D

Yanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyusunu seyredebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim duracak gibi olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkım. sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim. yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. sadece yanımda uyu bir ömür.senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var.mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kökün var aşkım.içime çekmeye doyamadığım.ömrümü son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela.güzel olur bence.düşünsene son nefesim senin kökün.ölmem ki ben o zaman.o zaman sonsuz olurum cennet her istenilenin olduğu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum.ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye.onu ibadetim haline getirdim diye. günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki kökündan uzak kalmayayım <3

9|13
    4|5
    • Guzel yazmissin kardesim yha cok beğendiim 😉

• Alıntı. Emeğe saygılı olun biraz.

En İyi Kız Görüşü

• Sevgiliye uzun mesajlar için önerim:
    Ilkim.
    Seni cok sevdim. Herkesten, herseyden, butun insanlardan, senden, kendimden...
    Gozumu kirpmadan herseyi onune koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden gecebilirdim. Sen donmesende olur. Yoklugun iyi geldi bana. Kendime gore aliskanliklarim var artik. Simdi gelipte duzenimi bozmaya da hakkin yok zaten. Sen yokken aglamayi ogrendim, olur olmaz her seye aglamiyorum mesela. Sadece acilarima agliyorum, benden gittigin gun aklima gelince, yasadiklarimiz, yasattiklarin, iyi kotu hersey iste. Sen yokken gulmeyi ogrendim, sadece belirli yerlerde tebessumlerimle karsilasabiliyorlar. Kahkaha bile atamiyorum, birisi bir espri yapinca dudaklarimla gulumsuyorum onlara. Cunku beraber gulmedikten sonra gulunc gelmiyor hicbiri. Yokken, hayati ogrendim. Cabalamayi, ayakta durmayi, beni yikicak bir haber gelse bile basimi her zaman dik tutmayi ogrendim. Cunku ben en buyuk aciyi, senin gidisinle yasadim. Gidisinden sonra kendimi zor toparladim ama her zamam dik durdum. Bizim icin. Biz kaldik mi ya da BIZ olabilmek icin gec mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan cok ozluyorum. Ben bunlari haketmedim ilkim. Bu kadar aciyi, bu gozyaslarini, bu gidisi, bu bitisi hak etmedim. Baska erkeklerin kollarina emanet edilmeyi, baska erkekleri sevmek zorunda kalmayi haketmedim. Ben baska erkekleri haketmedim. Ben bitek BIZ i hakettim. Ne kadar ugrassamda bir araya getiremedigim bizi. Simdi sen soyle ilkim. Sen beni haketmismiydin? Sen benimle, biz oolmayi haketmismiydin?

4|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 307

• Bende böyle mesajlar atardım hep ama artık atamıyorum bitti ayrılmak istedi bunu size de paylaşıyım; benim canım sevgilim iyiki varsın Allah'ım benden alsın ömrüne katsın, bu gün yarın değil doğuştan varsın , cennet Gözlüm prensesim benim , ben her zaman seninle ayrı yastıkda Yatıp sabah uyandığım da aynı yastıkda uyanmanın hayali ile büyüyorum ben evet hala çoçuğum sana aşık sana hasret bir çoçuk daha büyüyemedim kollarında daha çok sevemedim seni hep sen sevdin beni ben çoçukluk edip sevemedim seni , o gözlerinin içine bakmak Cennetin fragmanı gibi o kadar güzel ki bakmaya doyamam onlara , o kadar benim gibi benimsemişim ki seni o kadar hayaline tutulmuşum ki anlatamam hep sen ol Yanımda hep sen ol zor günümde sinirli hallerimde sen ol evet bencillik olacak bu ama sadece sen ol hep sen bir Ömür sen o gözlerin yalnızca bana baksın hep bana.

1|3
    0|0
  • “Bir kadını sevmek onu saraylarda yaşatmak değildir.
    Bir kadını sevmek, ona zümrütler pırlantalar almakta değildir..
    Bir kadını sevmek, güzel bir yerde kariyer sahibi olmakta değildir.
    Bir kadını sevmek, 2-3 yabancı dil bilmek güzel araba kullanmak,
    adaleli bir vücuda sahip olmak hiç değildir..
    Bir kadını sevmek, dağ başında kış ortasında aynı battaniyenin altında onu sararak ısıtmak bu da yetmiyorsa nefesinle ısıtabilmektir..
    Bir kadını sevmek, ona altın pırlanta almak değil en güzel kırçiçeklerinden ona taç yapabilmektir..
    Kariyer sahibi değil çoban olsan onu sahiplenebilmektir. Taşıyabilmektir bir kadını sevmek..
    En kuvvetli ve sportif bir yapın olsada bir kadına gereken ilgiyi gösteremiyorsan onun istediği zaman yanında olamıyorsan sarıldığın zaman kemiklerinden ses gelmiyorsa sevme bir kadını kardeşim günahına girme..
    Bir kadını seviyorsan sadakatle seveceksen sev başka bir kadını düsleyeceksen dahi sevme üzmeee…
    Bir kadını seviyorsan kısaca onunla doğmasan da onunla öleceksin, ölmesinide bileceksin onun için..
    Bir kadını seviyorsan ruhunu bedenini ona bırakacaksın kayıtsız şartsız teslim olacaksın o senden emin olacak..
    Bir kadını seviyorsan ona asla sırtını dönmeyeceksin..
    Bir kadını seviyorsan şakada olsa ona asla seni sevmiyorum demeyeceksin..
    Bir kadını seviyorsan ne yaparsa yapsın kızmayacaksın küsmeyeceksin..
    Bir kadını seviyorsan hoşuna gitmeyen haraketler yapsada ona bunu ödetmeye kalkmayacaksın..
    Her zaman müşfik olacak ve hemen affedeceksin..”

1|0
    0|0
  • Eski bir şeyim olma sen benim. Viskinin eskisi iyidir, kaşarın, dostun eskisi, şarabın eskisi iyidir. Sen hep yenilenen ve hiç bitmeyen Windows update*lerim ol. Her ay aksatmadan gelen faturalarım ol. Fırına bağlı büyük tüpün üstündeki bim poşetlerim ol.

Hayatım film olsa kısa film olurdu. Gel 3lemem ol. Matrix, Yüzüklerin Efendisi ve lanet olasıca Alacakaranlık Kuşağ’ı kıskansın. Zeki Demirkubuz’un soğukluğu, Nuri Bilge Ceylan’ın bitmeyen planları gibi olalım. Muazzez Ersoy’un nostalji kuşağını tekrar başlatalım.

Söz, işerken klozetin kapağını hep kaldırıcam artık. Yemek yediğim tabaklarda da sigara söndürmiyecem.

Sen benim taze demlenmiş çayım, tepsi tepsi böreğim, acılı ve bol limonlu çiğ köftem, peşpeşe yaktığım sigaralarımsın.

Bense sınavlarda boş bırakılan matematik sorusu, pide kuyruğu, zamansız vuran ramazan davulcusunun tokmağıyım.

Evdekilerden gizli içtiğin sigaran, İftar saatin, kızıl rengin olayım.

'Ayrılık da aşka dahil' dese de Atilla ilhan, sen bir güzellik yaparsın. hem fiş te almam, inan.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim... Ne mutlu ki bana, bu güzel sabah vakti her zaman olduğu gibi hep aklımda, hep yanımdasın. Varlığınla daha bir anlam kattığın hayatımda sana sımsıcak bir günaydın demek, yüzümde içten gelen bir tebessüm oluşturuyor. Çok daha fazla ifade edebilirim sana olan duygularımı ama seni bu derin duygularla telefon ekranına hapsetmek istemiyor, biran önce bu güzel güne başlayıp seninle bir araya gelebilmek için sabırsızlık ve özlemle seni bekliyorum. Günaydın sevdiğim.

Tabi artık yazdığım için kullanamazsınız. İnternetten kontrol eder, kopyala yapıştır olduğu ortaya çıkar, kaş yapayım derken göz çıkarırsınız. ;) O yüzden bir zahmet onu düşünüp hissettiklerinizi aktarın :))))

0|0
    0|0
  • Aşk Lunaparktaki Tahta Ata Benzer Jetonla Çalışır Atarsın İçine Binersin Üstüne Bir İleri Bir Geri..

Sanki Bir Yere Gidiyor muşsun? Gibi Bir His Bir Coşku Ayakların Yerden Kesilir!

Nitekim Bir Yere Gittiğin Yok!

Tahta At Çakılı Oraya Jeton Bitince Rüya da Biter.

2|0
    0|0
  • Sensiz ateşlere bürünüp yanarken hayatın renkleri
    Tufan gibi düşer geceye o sevdanın yanmış külleri
    Hangi yıldızda gizlidir bahtımızın ahu falı kim bilir
    Sevgilinin katresindeki sır yangın yerinden beterdir.

Renklerin dansı rutin bir geceyi saklar
    Ayaklarının izi düşer damlalara
    Sen öptüğün resimleri eskitirsin
    Her akşam hicranında uyurken yar
    Elmaların al rengine dalarsın
    Aşkın o kızıl dudaklarına kanarak
    Ellerini ısıtmasa da kalbine huzur verir
    Ayaz bir gecede o sevgiliyi hatırlamak.

Salkımların asmalara vedası hayli zaman olmuş
    Demek sevdamız yazın ahusundan çoktan kovulmuş
    Handelerinde güller açan o sevgili hangi gecede saklı
    Sanki o yar hiç gelmeyecekmiş gibi kalbim çok yaralı.

Yiten gecelerin ardından
    Öfke dağlarımdan doğan güneşimsin
    Hırçın dalgaları öpüyor sevdamın yelkenleri
    Sen bakınca güneş kokuyor şehrin caddeleri
    Söyleyin ağlamasın karanfiller
    Artık içimi ısıtmıyor sensiz mavi hayaller
    Kırılmış kalbin duvarlarında sızlayan aşk lekeleri
    Sen yaşanmamış aşkı beklersin hep geceleri.

İşte dedim;
    O şarkılar bizi mutlu edecek hecelerden yoksun
    Kanatan hüzünleri denizden çeker resimler
    Sonsuzluğu bizden çalmasın kelebekler
    Kirlenmiş zamanı eriten gözlerin nerede
    Sen anılarımı enginlere çeken esrarlı rüyalarım
    Hatırasında o sevgiliden izler bırakarak
    Alın beni geceler yıldızlara
    Korkularımdan itiraflar çıkarmadan
    Ağlamasın çırağan sevdam
    İşte şimdi,
    geride en zor duyguları bırakarak
    En güzel olan neydi dersen
    Ayaz bir gecede o sevgiliyi hatırlamak.

1|0
    0|0
  • Seni öyle seviyorum ki bu sevgiyi ölçmek istiyorsan her birinde seni seviyorum yazan yağmur damlalarını topla.. Toplayabilirmisin elbette hayır barajlara sığmaz denizlere sığmaz.. O zaman ben sana nasıl anlatayım daha başka... Yalnız her yağmur yadığın da bunu hatırla ve sevgime inan... Zaten ben senin yanın da bile sana hasretim...

0|0
    0|0
  • Sevdiğin çocuğa yazacağım mesajı buradan mı istiyorsun. Kendini onun yerine koy ve sana böyle bir şey yapığını düşü bir. Nasıl hissederdin?

1|0
    0|0
  • Ağırdır sevmeLerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutLarım her omuz kaLdıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz aşkım.

Mürekkepten denizLer, kağıttan gemiLer yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Seni her düşündüğümde kaLbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var…

Bugün her zamankinden farkLı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalLarca aşık olup seni düşündüm…

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

ELbet rüzgar ve deniz taşır emanetLerini, bekLe gün gelir güneşim buLacaktır seni, akşamLarı baLkona çık, gözLerini kapat, rüzgar benim yerime öpecek seni…Aşkım

Sen istediğin kadar beni unutucam diye uğraş, nasıLsa bir şarkı çaLar kuLağına bir yerlerden ve tekrar hatırLarsın beni…

Eğer gelecekte bir gün kɑder seni benim kollɑrımdɑn ɑlıp bir bɑşkɑsının kollɑrınɑ verirse seni dɑns ettirecek müzik benim ölüm mɑrşım olɑcɑktır…

Ne hɑstɑ bekLer sɑbɑhı ne tɑze öLüyü mezɑr nede şeytɑn bir günɑhı seni bekLediğim kɑdɑr hiçbirşeyi

Güneşin Doğduğu Da Bir Gerçek Battığı Da...
    Kalbimin Attığı Da Bir Gerçek, Günün Bittiği De..
    Ne Çıkar Tüm Gerçekleri Saysak Tek Tek.
    Seni Seviyorum Ya, İste O En Büyük Gerçek...

Bir Yağmur DamLası Seni Seviyorum AnLamı Taşısaydı Ve Sen Bana Seni Ne Kadar Sevdiğimi Soracak Olsaydın, İnan Ki Birtanem Her Gün Yağmur Yağardı.

Yine Sensizim Ve Yine Bomboş Bir Geceye Giriyorum. Aklım Sağır, Kalbim Suskun Be Canım.

Ben Seni İlk Gördüğüm Gibi Değil Hep Hayal Ettiğim Gibi Sevdim Sevgilim

Sɑnɑ Öyle İhtiyacım Var ki, Telefondɑki Sesine, Erkeğim Diyen Diline, Seni Seviyorum Diyen Kɑlbine… Sɑnɑ Öyle Muhtɑcım ki O Ufɑcık Ellerine Bɑnɑ Öyle Bɑkɑn, Dokunmɑyɑ Kıyɑmɑdığım Tenine…

0|0
    0|0
    • Bu ney allah aşkına

• mesaj iste arkasına da ne isterseniz günaydın da olabilir herşey yazabilirsiniz arkasına :))

• O zaman bizim sevgilimiz olmuş olur... İçinden kısa cümleler geçiyorsa kısa cümleler kullan.. Hangi cümle olursa olsun ama senin cümlen olsun

0|0
    0|0
  • Karşımdasın... Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana... Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım hiç bir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana olan hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki... Gözümü açıyorum sen, kapıyorum sen hiç bitmeyen serüven... Günümün en keyifli anı, uykumun en tatlı rüyası... Seni soluyorum, havadasın. Seni kokluyorum, doğadasın. Hele şimdi sonbaharsın. Ya da sonsuz bahar. Seni yaşıyorum canımdasın... Canımsın... Sarılsam sana, bin yıl geçse, bir an bile ayrılmasak... Ten tene, yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak sesin sarhoş etse beni... Öyle İçimdesin ki... Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğim, veremem. Sensiz geçecekse geçmesin zaman istemem. Seninle yeniden doğdum, yeniden doğuşun kanıtıyım ben. Senden önce geçen zamanı, Sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim, kimmişim bilememişim. Şimdi başımı çevirip geriye bakmıyorum bile. O yol yüründü ve bitti, artık seninle yürünecek bambaşka bir yol var önümde yorgunluk nedir bilmeyeceğim... Öyle aklımdasın ki... Ah, sensiz kalmıyor muyum bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün duvarları? Ardında seni bulurum sanıyorum... Ne ayrı koyduysa bizi zaman ya da yollar, bir kalemde silesim geliyor. Sana dokunmamı engelleyen ne varsa, bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum... Öyle özlüyorum ki... Sen ol, hep ol, benimle ol, bende ol... Sendeyim ben, yüreğimi koydum yüreğinin üstüne. AŞK bu başka isim arama. Hem de en koyu en deli en tutkulu... Öğreneceğim çok şey var sana dair. Bilmediğim çok şey var. Ama bir şeyi öyle biliyorum ki... SENİ ÖYLE COK SEVİYORUM Kİ... Birtanem sen benim hayatıma girdin gireli her şey değişti. Ben senle gülmeyi senle ağlamayı öğrendim. Sen benim dünyamı aydınlattın. Senle nefes almayı öğrendim. İyi ki benim

1|1
    2|0
  • Günaydın sevgilim ben yine bu sabaha seni düşünürek kalktım biliyomusun :) rüyamda seni gördüm öyle güzelki herşey orda.. Kalktım ve ilk yaptıgım şey sana msaj atmak oldu yanımda olsan beraber kalksak sana günaydın desem sarılsam öpsem ne kadar güzel olurdu ama oda olucak inşallah seni bukadar çok sevdigim için hergün dua ediyorum teşekkür ediyorum benim karşıma çıktıgın için binlerce kere :) her anım her saniyem her dakikam her saatim oldugun için sana minnettarım hayallerim gerçeklerim oldugun için özlemim oldugun için herşey için sana teşşekkur ediyorum senii çokk seviyorum yakısıklıı sevgilim benim :)))

2|0
    0|0
    • döktürmüşüm be kardeşim helal sana sevgilim bana atsa böyle birşey yelkenleri suya indirirdim :)) bu mesaj güzelmiş kardeşim olabilir

• Olmaz mı ben varım. Kimi iyi hissettirmez şöyle umut veren yaşama hevesi veren iyi var l*n dedirten dünyadaki kötülüğü unutturan akla mutlu gülen bebekler getiren insanı ayy canım ya diye mayıştıran dünya bir şeyine ahiret bir şeyine diye düşündüren kocaman uuuuupuzun bir mesaj. Seni senden iyi tanıyan birinin sabah günaydın demesi. Telefon açıp saatlerce konuşması sesini duyunca şarj eden duymayınca deşarj eden biri değil midir her insanın hayali? Olsa da konuşsak tanışsak yeni bir insan tanımanın ve bir sürü ama bir sürü ortak nokta bulmanın sevinicini heyecanını yeniden tatsak

1|0
    0|0
  • Onu sevdiğini yaz.

1|0
    0|0
  • Türk Erkeği

Kaçan Golde Yuh Çeker..

Ağzında Sigara Halay Çeker..

Genelde Babaya Çeker..

İskenderin Üstüne Künefe Çeker..

İşe Başlarken Besmele Çeker

Delikanlıdır Tespih Çeker

Sportmendir Barfiks Çeker

Tek Eliyle Şınav Çeker

Kendi Dişini Kendi Çeker

Kafası Bozulunca Resti Çeker..

Dikiz Aynasından Hareket Çeker

Muazzam Kopya Çeker

Kaynanadan Çok Çeker

Evladına Nutuk Çeker

Komedi Filminin Kralını Çeker

Çuhayı Yırtmadan Pike Çeker

Sevdiğini Sorguya Çeker..

Aldatılınca Tetiği Çeker..

İtalyan Erkeğine 5 Çeker..

İngiliz Erkeğine 25 Çeker..

Balık Etli Hatun Görünce İç Çeker .. )

Bu Mesaj TEKDER ( Türk Erkeğini Koruma Ve Yaşatma Derneği ) Tarafından Yayınlanmıştır..

LÜTFEN Bilinçlenelim...

Sizde Arkadaşlarınıza Gönderin TÜRK Erkeği Yok Olmasın...!

0|0
    0|0
  • Öyle utangaç tebessümle durma karşımda. Ellerini de görebileceğim yere koy. Yanlış anlama bu bir tutuklama değil. Gözlerime mühürlüyorum seni sadece o kadar… Dediğim gibi çok da gülme. Çünkü öpesim geliyor gülüşünden. Ne yumuşaktır kim bilir tenin. Ve ellerin… Ellerinde bin bir renk var biliyorum. Ellerini öpüşüm bundan. Hani bir bebeğin avuç içlerini öper gibi. Kokusunu içine çekerek öpmek gibisi yok. Böyle şeylerin verdiği huzur anlatılamaz. Sımsıkı da sarılamam sana. Kırılırsın, incinirsin. Ve sana her bakışım ürkektir. Sen konuşurken bana bakma, öyle daha rahat incelerim yüzündeki gül bahçesini. Ellerini diyorum ellerini! Görebileceğim bir yere koy. Dokunmak şart değil, görsem yeter. Böyle dediğime de bakma. Sen ne anlatsan aklım ellerini öpmekte olur. Ben böyleyim işte. Aldım mı huzurun tadını aklım fikrim sende olur. Senin ellerinde…

0|0
    0|0
  • Bayağa geveze oluyorum ya mesajlaşırken, aşırı uzun yazıyorum, onun yerine üşeniyorum okumaya :D ama uyuduktan sonra yazmıyorum çünkü rahatsız olur uyanır diye endişeleniyorum. Sabahlar da o erken kalkıyor diye hep günaydın ondan geliyor, çok mahçup oluyorum

1|0
    0|0
  • sayfalar kadar uzun mesajlar atıyordum bir aralar fakat artık atmıyorum. hayat kısa mesajdan ibaretleşmiş. ortama ayak uyduruyorum

1|0
    0|0
  • sevdiğiniz kıza veya erkeğe nasıl bir mesaj atardınız çok seviyorsunuz ve onu mutlu etmek için mesaj yazıcaksınız bu uzun mesaj nasıl olurdu ben size bir örnek atayım :) Seviyorum demişti, unutamam demişti. Aşık oldum, kolay aşık olmam ama aşık oldum sana demişti. Ben de onu seviyordum, her şeye rağmen. Her hatasına, her kusuruna, her şeyiyle sevdim. Hala seviyorum. O beni hatalarımla kabul etmedi, onu sevmediğime inandırmış gibiydi kendini. Ondan nefret etmeye çalıştım, unutmaya çalıştım. Uyudum, geçer dedim. Rüyalarıma girdi! Bilinçaltım onun olmuştu. Vazgeçemedim, nefret ediyorum dedim ama hissettiklerim hiçbir zaman değişmedi. Sevdim, hala seviyorum. O benden vazgeçti. Sevmiyormuş beni, öyle söyledi. Kardeşi gibi görüyormuş artık, gözünden düşmüşüm. Inanmıyor artık bana. Onu ne kadar çok sevdiğime, onun için ağladığıma, geceleri uykusuz kaldığıma inanmıyor. Her saniye onu düşündüğümü, yaptığı en ufak bir şeyde bile canımın ne kadar acıdığını, söylediği şeylerle moralimi bozduğunu bilmiyor. İlk defa ve son defa, bir daha aşık olmak istemiyorum. Kimseye bu kadar bağlanmak istemiyorum. Bir dilek hakkım olsa, benim onu istediğim gibi beni istemesini dilerdim. Diğer hiçbir şey umurumda değil. Acaba bir kere benim için suratı asıldı mı? Tamam tebessüm etsin, ama beni umursamayıp etrafa kahkahalar saçmasın. Günde kaç kez adımı ağzına alıyor acaba? Kaç kez benim onu düşündüğüm gibi beni düşünüyor? Her gün suratına bakarak SENI SEVIYORUM diye çığlık atıyorum, ama içimden. Cesaretim olmadı yüzüne karşı söylemeye. Söylesem inanmazdı zaten, güvenmedi ki hiç bana. ben sevdim o gitti.

0|0
    0|0
  • Günaydınn erkegim günaydın en anlamlı günün sahibi bugünde seni düşünerek rüyamda seni görerek kalktıgım için mutluyum. Bukadar mutlu olmak cok güzel seninle bana huzur veriyosun sesinle bakıslarınla kalbimin hızlı atmasını saglamanla heycanlandırmanla bir çok şey ile bana huzur veriyosun en güzelide sevginle aşkım :) Böyle sabahlara berraber uyanacagıımız günlerde olucak inşallah canım bana hazırlıcagın kahvaltılar olucak belkıde :) Sabahları öperek uyandırıcaksın beni sarılarak koklayarak ben yine o an çok mutlu olucam su anki gibi seninle :) Benim sevgim çok farklı seni çok seviyorum bu ne dün ne bugün nede yarın hiç degişmiycekkk...

0|1
    0|0
    • Iste boyle ben boyle mesajlar yazarken araya komikler sıkıstırıyorum gülsün diye :d ugrastigin icin tesekkurler emegine sağlık

• Bende yine yazicam bunun üstüne zaten guzek guzel eic 👍

• Sevindim :) iyi gecelerr..

• seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum yaz. Bence en uzun mesajdır. Karşılığı varsa anlamı bir ömür sürer.

0|1
    0|0
  • Osman-I atiye de terfi temeyuzul olmaz

Ya olacak. medeni haz
    Ya tende temas.

Ben bir atifeyim Darende deliksiz, sen o deliğin matkapi safi ihtiyaçtan kemiksiz

0|0
    0|0
  • Lafı uzatmaya gerek yok.. Seni seviyorum adam...

0|0
    0|0
  • doğarken güneş ardından tepelerin
    hıaanına koyasın bütün teletabilerin :D :D

1|1
    0|0
  • anaa hemen incelemeye almak gerek bir erkekde bu özelliğin olması hiç normal değil :D

0|0
    0|0
  • Her harfi iki kez yaz mesaj uzasın.. BBeennccee farklı da olur..

0|0
    1|0
  • Sevgilim yok (= Mesaj da pek sevmem ne diceklerse arasınlar yüzüme desinler :)

0|0
    0|0
  • sa
    d. g. k. o
    yaz

1|0
    0|0
  • aslında abartılacak kadar romantikde değilim set biri sayılırım aslında ama senle tanışınca herşey değişti birden biliyormusun? birden mahallenin yaramaz içi içine sığmayan bir cocuğa döndüm. o çocuk hep bir kızı sevdi ama
    biliyordu yakışıklı değildi ( yani ben)
    ama seviyordum işte seni ne biliyim şu an yazdığım bu kadar şey boşunamı acaba sevmiyormusun beni mesajlarıma gec cevap veriyorsun farkındaysan senle mesajlaşırken ödev nedir unutuyorum bazen sınav neydi yemek neydi çay içmek nasıl bir şey unutuyorum senle konusunca ama bu gec cevap vermelerin doğruyu söyliyim kafamı yiyorum. ne zaman mesaj atacak diye merakla bekliyorum bekliyorum acaba cümlesinde sevgilim aşkım bitanem falan dicekmi diye.' seni seviyorum' dediğimde ' tamam' diyişin varya sadece tamam diyişin o bana kafayı yedirtyor bazen, yanına aşkım koysan ne olurki arada sırada durduk yere sana aşığım desen hayatımın anlamısın desen ne olur. bu kadar uzun cümle kullanmazdım aslında ama sana olan dertlerimi anlatmak istedim sakın yanlış anlama aşığım sana kalbini kırmak istemem. ama işte nebiliyim arada sırada sevdiğini söylesende hiç fena olmaz..

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    277

Kızlar Ne Diyor 159

• Uzun uzun konuştuğum arkadaşlarım var :) Uzun uzun konuşmayan insanı hayatımda kolay kolay tutmam. Ben konuşmayı severim ve öyle bir devirdeyiz ki insan bir kaç satır sohbete muhtaç hale geldi adeta. Karşımda ki insan isterse saçmalasın ama yeter ki susmasın :) Çünkü sessizlik artık insanları korkutuyor... Ne zaman sessizliğe bürünsek mutlaka bir şeyler yaşıyor ve üzülüyoruz. Karşımda ki insan ister saçmalasın, ister hiç susmasın. Canı sağ olsun. Yeter ki tercih ettiği kişi ben olayım. Ne olursa olsun benimle konuşmayı tercih etti diyebilmeliyim :) Arkadaşlık, dostluk ve sevgi bu değil midir zaten...

1|0
    0|0
  • Ben ne yaptım sana hic bir zararım oldu mu? Tek istegim seni mutlu etmekti mutlulugu hakettigini düşünmüştüm sana gercekten inanıp guvenmistim ne istersen yaptim degismeye calistim seninle gorusecem diye kiyafetlerimi 2 kez degistirdgm oldu.. Sanki ilk kez tanisacakmisiz gibi her gorusmede heyecandan kalbimi agzimda hissettgm zamanlarim oldu.. Sarilmalarin alnimdan opmelerin bunlar hep icten gibi gelmisti bana.. Sende beni seversin birlikte gecmisi geride birakir yeni bir defter yeni bir sayfa açarız demistim oyle umit etmistim.. Hic yalan soylemedim sana hep dürüst oldum eyubu ben seninle unuttm sende gozdeyi benimle unutursun sanmıştım yaralarını sarmaya calistikca ben yara aldım ben bunlari haketmemistim berkay ne zaman gel desen bahane uretmeden geldim yol paramin olmadigi zamanlarda bile bir yolunu bulup yaninda oldum evden cikasin yoktu evden cikardm gorustuk konustuk yuzunu guldurmek icin sacmaladigim zamanlar oldu ben seni gercekten sevmistm be berkay.. Yalani ihaneti gozyaslari bunlarin hic birini haketmedm ben.. O kiza yasatacagin acıyı bana yasattin sen.. Seven uzmez pesinden kosturmazdi ben kostum pesinden ben mutlu etmeye calistm ama sen inatla seni uzenin pesinden gittin degdi mi be berkay he degdi mi? Senin yaninda mutluydm ben en onemlisi huzuru basimi omzuna yasladigim sana sarildgm zamanlarda buldum ben gozlerine her baktigmda yuzunun her zerresini optugumde anlamaliydin sevgimden olusan heyecani o cocuksu mutlulugmu gormeliydin.. Iyi mi oldu smdi seni uzen icin seni gercekten seven mutlulugunu isteyen kisiyi üzdün iyi mi oldu smdi mutlumusun en onemlisi vicdanin rahat mı?

0|0
    0|0
  • Nakıs gibi kalbime isledigim yarim.:D
    Kara hancerimle seni alnıma cizdim. Titreyen sesinle yüregimi dagladın. Buhar oldum yanında eridim tükendim. Gözlerinin icinde her gün ölümü bir kez daha yasadım kaybetme korkusuyla sana öyle bir baglandım.
    Herneyse :D uzatmasak iyi olacak. Güzel olmadı sanırm. :D aaten yaza yaza yoruldum mk :D uzun yazmayı sevmem

0|1
    0|0
    • Güzel olmamış hali buysa, güzel olmuşu düşünemiyorum :) , bunları yazacağın insan çok şanslıymış...

• O sen olmayasın sacma yazdım ama cok güzel buldun :D ben seni
      Napayım ua

• Bugun 😃 😃dünya😃 gülme 😃 Günüdür😃 . O yuzden😃 Tesekkür😃 ediorum😃 senın😃 gibi😃 bir dostum😃 olduguna😃. Bu😃 😃 Smilis 😃 5😃 arkadasına😃 Yolla😃 senın😃 icin😃 değerli olana😃 yolla.😃 (bana bile!) 😃 Geri 😃 alcan😃 belki😃 ücdefa 😃 belki 😃bu😃 cumartesı😃 bir😃 Dilegin😃gerceklese😃 Bılir😃 beli olmaz😃!
    Yolla😄 bu😄 Smileys 😄 herkese😄 senin😄 icin😄 önemli 😄 kisiler😄 hayatın boyunca😄 Yanında 😄 olan 😄 senı hep😄 Güldürmüs😄 olan😄 Tesekkür 😄 ederim😄 benı😄hep 😄 güldürdügün😄 İcin😄 ve devam etıgın icin😊 😄 ❤
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀
    😀.
    😀
    😀
    Bu bir smaıll dansıdır lütfen hızlı hızlı yap cok güzell dans edıyor.
    Bugun dunya arkadaslik gunuymus hayatini sonuna kadar yaninda olmasini istedigin 12 arkadasina sevdigine... Kankana dostuna hayat arkadasina bu mesaji gonder (bende dahil) gondermezsen arkadassiz kal insallah hadi bakalim ne kadar arkadasin var 5 cevap alirsan sevilen birisin demektir unutma ben seni sectim hayat arkadasim 😄😄🎀

0|2
    1|0
  • Seni bukadar çok sevmemin hiçbir nedeni yok sana bukadar aşık olmamın hicbir nedeni yok. sen mutlu ol yeter bana. senin bir tebessumune ben ölürüm be bana dedin ya 2 yil once benim sevgilim olur musun sen bana onu dedin ya dışarıya çıkıp sanki Beşiktaş şampiyon olmuş gibi bagirasim geldi haatta çığırasım geldi hani düşün Beşiktaşla fenevin maçı var 1-1 ve 91. Dakika uzatmalardalar Beşiktaşım son dakika golü atıyor goooooolllll diye bağırıp sevinirsin ya işte senin bana sevgilim olur musun demen oyle büyük bir sevincti öyle büyük bir aşkı başlattı bende beni benden aldı be. O an ne oldu bilmiyorum sana geldiğim ilk gün içimde tarifsiz bir şey sanki yanıma yaklaştın usulca ve fisildadin kulağıma evimsin, geleceğim olacaksın. Ben nasıl da sevmisim öyle seni gizliden gizliye. Ben nasılda aşık olmuşum sana usul usul hayat bu sağı solu belli olmuyor ki bu çocukta sevsin demiş Elinden biri tutsun bu kızın bu kızı kaldırsın demiş. Sonra sen gelmissin senle büyümüşüm ben Senle ogrenmisim bazı şeyleri Senle oğrenmisim sevmeyi Kavga edislerimizi seni sinir etmeyi bile seviyorum ben hani nasıl desem seni sevmek çok farklı bir şeyBöyle seni sevmek kalabalığa inat her yüzde seni gormek gjbi, seni sevmek çocukluk neşesi gibi hani seni sevmek nasıl biliyomusun o an çocukken içimde olan huzur gibiSenin yanında olmak kurşun geçirmeyen, yanmayan kırılmayan bir kasanın içinde kurşunlardan kaçmak gibi Okadar bir güven veriyosun bana sen düşün artık sanki senin yanında bela bana uğramaz öyle bir huzur dünya yansa umrumda olmazki İlkimsin ya insan ilklerini hiçbir zaman unutmazmis Allahta unutma gereği duydurmasin bizi birbirimizden ayirmasin Nasıl kiskaniyorum seni varya hani gece susadiginda mutfağa gitmeye usendigin için baş ucuna su koyarsin ya işte ben seni o sudan bile kiskaniyorum be o bile sana bukadar yakın ben hala kilometrelerce uzaktan seviyorum seni Nefes almaktan bile daha çok ihtiyacım var sana her anımda yanımda ol sen ne yaparsan yap ben senin yanındayım seni çok seviyorum

0|1
    0|0
  • uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnn mesajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj yaz böyle bişeyler yaparak. senin içinden gelmeli böyle bir şey çünkü. bunu yaparak ona vermek istediğin mesajı da verirsin hem. o hiç beklemediği bir anda böyle bir şey yazsan onun daha hoşuna gider mesela. çünkü şimdi böyle yapınca da tatmin olmuş gibi yapar ama hemen sonrasında ''ben dedim diye attı böyle bişey'' falan der sürekli içindden.

0|0
    0|0
  • al sana mesaj :D

Yanımda olmaman sevdama engel mi? Seni ilkiklerimde hissetmem için sonrayı bekleyebilirmiyim. Yokluğunla kararan günüme noktayı her koyduğumda, gecelerim seninle aydınlanır rüyalarınmda.

Toprağın suya hasreti neki sana hasretimin yanında, sen bir dua ile yeşerdin yüreğimde. Seninle, bu "ömürlük" aşkı, doyasıya yaşamak isterim her zerremde.

Senden önce siyah beyazdı aşktan yana kavuşabildiğim tüm bekletilerim, anılarımda üşümüştü her cümle hayallerim.

Her şey mümkün, yeterki sen iste der gibi, umudu sere serpe yüreğime işledin, bana mutluluktan gülmeyi s e n benimsettin.

Sen, kendinden emin bir uçurtma edasıyla, ılık bir rüzgar eşliğinde, süzüldün hayalinle duygularımın en ucra, ulaşılmaz köşesine.

Sen, güc verdin bana. Dar yollarda sevginle ufkumu genişleten, yarınlarıma umut saçan. Sensin beni benden öte delice seven, mutluluktan ağlamama sebep olan.

Ürkek sevinçlerimle, gülümseyemediğim kaderime inat, sevginle sen varsın artık günlerimin her kıvrımında, virgülünde.

Mutluyum, evet tahminlere sığmayacak, hayallerde barınamayacak kadar, yüreğimden taşacak kadar çok mutluyum.

"Senden hariç her şey yalan, artık sensin benim terk edemediğim "tek" gerçeğim..."

Devamı: dertortagim.blogspot.com/.../...i-bir-omurluk.html

0|1
    0|0
  • o kadar romantik ki uzun uzun yazıyor bir de onunkilerin yanında benimkiler denizde kum yani :D uzun gelsede bana onunkilerle karşılaşınca aşırı odun olduğumu hissediyorum

0|0
    0|0
    • Bende çok yazıyorum ama artık yazacak şeyler tükendi bende yazdığım zaman çok uzun yazıyorum bende ☺

• İsteyebilirsin😀

• mesaj atsan da konuşsak ya çok sıkıldım :D

• Yardimci olmayi cok isterim ama ne aranizdaki iliski ve konusmaalari nede konuyu biliyorm

1|0
    0|0
  • ne gereksiz adamsınız ya

uzun mesajı napacakmış kız arkadaşın eline ne geçecek arayın konuşun

0|0
    0|0
    • Arayıp konuşuyorum onda bir sorun yok uzun mesajları seviyor o yüzden benden uzun mesaj yazmaya çalışıuorum

• Yok su sıralar... bence zaman geçtikçe de arada bir gelen uzun mesajlar hiç gelmez olcak bu gidişle...:((

2|0
    0|0
  • Ben bir eşşeklik ettim lütfen beni affet artık seni kırmayacağım
    Böyle eşşek herifi affetmezsen gidip kendimi boğaziçi köprüsünden aşağı atarım
    Seni seviyorum ve değer veriyorum

Al işte bu kadar kopyala yapıştır bir zahmet

0|0
    0|0
    • Kaçıncı hatam oldu artık sözüme güvenemiyo daha etkileyici şeyler lazım 😕

• Yürüdügün yol hangi yol olursa olsun bir yüregi olsun...

0|0
    0|0
  • Bana sevgilim hep atıyo. :)) kalbinden geçeni at

0|0
    0|0
  • Ah ah nerede o günler.

1|0
    0|0
  • Uzun mesajlar genelde 2 ayrı şekilde yapılır.
    1- doğum günleri, bayram seyran, özel günler.

2- benim bildiğim saplantılı kimseler uzun uzun mesajlar atıp karşısındakini kazanmak ister. Özellikle erkekler ayrıldıktan sonra çok yapar.

Yani canım gerek yok böyle şeylere. Onu arayıp sor ama roman yazmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • kısa mesaj favorim :p asdf

2|0
    0|0
  • üşenip okumadığımı bildikleri için atmazlar

1|0
    0|0
  • Bazen upuzun mesaj bile işe yaramaz bazen kısacık mesaj mutlu eder. Bence içinden ne geliyorsa yaz. Kısa uzun diye düşünme. Onu düşünmen bile onu mutlu edecektir ve bana sevgilim "Uyumadım ve hala seni düşünüyorum" gibisinden bir mesaj atsa mutlu olurdum doğrusu :D

0|0
    0|0
  • elalemin yazdığı mesajı sevgiline mi kakalıcan :D

0|1
    0|0
  • günaydın canım , günaydın sevgilim.
    uyanır uyanmaz sana mesaj attım güne seninle başlamak istedim. gün seninle olunca aydınlık. aslında arayacaktım sesini duymak istiyorum. sesini özledim. sakin buğulu sesini. uyuyorsundur , uyandırmak istemedim. Seni kırdığım için tüm kalbimle özür dilerim. affet, küsme bana lütfen. bazen ben de kendimi tanıyamıyorum. seni kırmak üzmek kesinlikle istemem. barışalım sevgilim.
    sensiz kendimi eksik hissediyorum. seninle tamamlanıyorum. beni sensiz bırakma.

0|0
    0|0
  • Ben seni sevmistim sen bena nedan boyle yaptin lanned ossun sana lanned ossun sana olan sevgime de kanky :D

0|0
    0|0
  • İki kelime yaz gönder

0|0
    0|0
  • Eğer sevgiline yazacaksan onun gerçekten sana hissettirdiklerini yaz. Emin ol böyle tek bir kelime bile bizim burada yazdıklarımızdan daha etkili olacaktır.

0|0
    0|0
  • "günün aydın olsun" mesajından daha güzel bir mesaj olamaz bir iki de aşk cümlesi tamam

0|0
    0|0
  • kendi icinden gelerek kendin yaz iste ne kadar sevdigini onunla ilgili neler hayal ettigini onu ne icin hangi ozelliklerini sevdigin felan destan olcak :)

0|0
    0|0
  • aklından ne geçiyosa yaz hepsini. diyelim sana ilginç bir şey anlattı, gerçekten ilgini çektiğini belli et. o konu hakkında yorum yap. tavsiyeler falan ver öneride bulun.

0|0
    0|0
  • Ne kadar uzun? 😃

0|1
    0|0
  • çok uzun okumadım

0|0
    0|0
  • Nette görmediğinizi nasıl seviyonuz

0|0
    0|0
    • Gördüm daha önce

• Gördünde ne zamandır buluşmuyosunuz buluşmadıgın adam bişey yazmak saçma değilmi

• Kızlar Devam
    129
Yükleniyor...