Neden kızlarla konuşurken bu kadar utanıyorum bazen yüzüm kızarıyor,ses tonum değişiyor

bu gece kendi kendime düşündüm herkesin bir sevgilisi olmuştur.bu yasıma geldim neden kız arkadasım olmadı diye asosyal biride değilim belkide meslek lisesinde okuduğum içindir okulda çok az kız var zaten bende onlarla ilgilemiyorum bazen kendimi çok yalnız hisediyorum insanların olduğu yerlere kalabalık olan ortamlara giriyorum(alışveriş merkezleri,plajlar,sinemalar) orada ki insanlar ne kadar mutlu herkesin sevdiği yanında.bilmiyorum yavas yavas psikolojimin bozulduğu hissediyorum.hep çılgınca şeyler yapıyorum mesela denizde 50-60 metre açıkta dipten kum çıkarıyorum bazen basınçtan patlayacak gibi oluyorum ya da hep daha ileri yüzüyorum(baya iyi yüzücüyümdür iyi derecelerim var müsabakalarda)bi yerime kramp girse nasıl geri gelecegimide bilmiyorum acaba benim hatam ne neden bir kız arkadasım yok?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• denizde açılınca ne sanıyorsun çok ileriye gidince kızlar heyecanlınıp senden hoşlanacaklarmı ..

tek başına girmen ortamlara çok bişey kazandırmaz özgüven ekskliğin var ..

• sevgili değil çevrende normal bayan arkaaş yokmu onlardan başla işe aracı olmadan bu işler olmaz unutma :)

• sıkıntıdan yeni hobiler arıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• biraz kız ortamlarına girmeye çalış arkadaşların vasıtasıyla zamanla aşarsın o sorunu

• çümkü sen özgüvensizsin.

• kendine aşık etmeyi bileceksin.

• küçükken sevdiğim bir kız vardı ona duygularımı açtım.kız benden kaçmaya basladı heralde ben çok ileri gittim sonra da hiç konuşmadık

Yükleniyor...