"Bir erkeğe 3 numara saç stili gerçekten yakışıyorsa o her haliyle yakışıklıdır'' Buyrun bu büyük tabuyu tartışalım arkadaşlar

arkadaşlar bir tabu vardır '' bir erkeğe 3 numara gerçekten yakışıyosa o her haliyle yakışıklıdır'' diye bu gerçekten böyle midir ? yoksa genel tüm erkeklere yakışır mı bu saç stili?. bence kafa tası güzelliğinin yanında yüzün yakışıklı olması da gerekir çünkü suratı da ortaya çıkartır bu saç peki ya sizce ? yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 3 numara sac olunca erkegin kafa modelini gectim yüzü iyice ön planda oluyor, o yüzden okadar kisa sacla bile yakisikliysa aslinda genelleme o erkegin yakisikli oldugu söylenircünkü bazi erkekler fazla yakisikli olmazlar, yani yüzleri güzel olmaz, ama sac modelleri ve tarzi ile telafi ederler birnevi netice : 3numara sac yakisiyorsa gercekten yakisikli olma ihtimali yüksektir :)

• en güzel ve açıklayıcı yorum şu ana kadar :)

Kızlar Ne Diyor 8

• 3 numara herkese yakışmaz ki ayrıca şöyle söyliyim yüz yapısına ve kafa şekline göre saç modeli seçilmeli :)

• ben 3 numara saç kesimini beğenirim ama kafatası da güzel olacak sivri kafalara yakışmıyor :D

• peki tek kafatasıyla mı ibaret bu saç surat önemli değil mi sence ?

• bilmiyorum dene bişey kaybetmezsin çabuk uzuyor zaten

• kafatası şekli güzel olanlara yakışıyor katılıyorum

• surat önemli mi peki sence ?

• surat zaten her şekil saçta önemli

• 3 numara saç yakışıyorsa o erkek yakışıklıdır, çünkü bu saç modelinde kafatası güzelliğinden çok yüz güzelliği ortaya çıkar ve hatta ikisi birden. ne yazık ki ülkemizde çoğu erkeğe yakışmamakla beraber, 10 cm saçı olanlar yakışıklıyım diye geçinmektedir. karşı komşunun çirkin ördek yavrusu kızı bile saçlarını uzatınca güzel oldu, daha ne demeli..

• 3 numara saç kirli sakal uffff :) herkese yakışma belki ama genelde yakışır yaa benim sevgilim öyle ve ben onun ağzını burnunu gamzesini kaslarını yerim 3 numara saç candır uzun saçlı erkeklerden hiç hoşlanmam istisna sanatçılar hariç

• genele yakışır yani öyle mi ?

• benim kişisel kanaatime göre yakışır sevdiğim için en azından saçın gideri var derim tabi bunu senden hoşlanan kızlara sorman lazım

• ya lütfen herkes ya saçını üçe vurduruyor ya da kabarık kakül bide bıyık çıktı okeye dörtlü aranıyor ne bu ya aynı fabrikadan çıkma gibi yakışıyosa yap ama içinde kalmasın

• bana her haliyle yakışıklı olmasına gerek yok tek haliyle yakışıklısını bulsak bile yeter.3 numara da kafa yapısı ve surat önemlidir tabi

• yok ben beğenmiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...