Sevgilim Benle İlişkiye Girmek İstiyor Ama Kilolu oldugumu Düşünüyorum Giremiyorum?

Gizli Üye
Sevgilim Benle İlişkiye Girmek İstiyor Ama Kilolu oldugumu Düşünüyorum Giremiyorum ?

SOLDAKİ
Sevgilim Benle İlişkiye Girmek İstiyor Ama Kilolu oldugumu Düşünüyorum Giremiyorum?

siyah t shorltu erkek
Sevgilim Benle İlişkiye Girmek İstiyor Ama Kilolu oldugumu Düşünüyorum Giremiyorum?

soldaki kikolumuyum sizce hastalık haline geldi artık kiloluyum kiloluyum diye düşünüyorum bütün sülale ırı yapılı benımde omuzlarım çok geniş ama ne biliyim kilolumuyum ya yag filan var yandan ince duruyorum ama düz bakınca baya geniş bir vücüdüm var 66 kiloyum 1.80 boy var

Sevgilim Benle İlişkiye Girmek İstiyor Ama Kilolu oldugumu Düşünüyorum Giremiyorum?