Şimdi özledim dese herşey unutulmuş olur muydu?

unutamadığınız ve hep unutmaya çalıştığınız O varya O ÇOK ÖZLEDİM DESE neler olurdu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gözyaslarım sel olurdu rabbime dua eder kaldır artık yeryüzünden ruhumu derdim :((((

• canım benim...

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer hatanınn benden kaynaklandığını düşünüyorsam biten bir ilişkimde dese neler neler olurdu. Eğer hatan ondaysa demesi normal ve o hata bana çok koyduysa hiçbir şey olmazdı bence. Genellikle ilişkiyi bitiren kişi kendini insanınn bencil doğası gereği ve düşünülenin aksine aşk çoğu şeyi affetmediği için (aşk değil sevgi affeder çoğu şeyi) haklı görür ve böyle bir şeyi söylemeye pek yanaşmaz bence. Ama yanaşmalı mıdır, işte orası tartışılır.

• özlediği sen değilsin seninle yaptıklarını yapacağı birini bulamamış olması.

• sonuç

• umursmayıp yoluna devam edeceksin.

• Üstat ne demiş: "...çünkü ayrılıkta sevdaya dahil, çünkü AYRILANLAR HALA SEVGİLİ..."

• yok artık ... verme coşkuyu sende .. şimdi ayrıldık 3-4-5 yıl oldu halaa beni seviyormudur diye soru bombardımanı başlar .. :))

• Öncekileri Göster
    • Beğendinmi yaptığını ... yok balımm değil .. eğer sana özledim seni derse gel derse bir gün kararını o zaman verirsin , ama o zaman gelecek diye bekleme ,hayatı ıskalama :))

• "Hayatı ıskalama" lafına katılıyorum. Hayatını yaşa ve yeniliklere her zaman açık ol. Geçmişe gömülü kalma ve ruhunu genç tut. Ama ayrılığın sevdaya dahil ve ayrılanların da hala sevgili olduğunu unutmadan bunları yapabiliyorsan ruhunu güçlendirirsin. İçinde yaşat ama seni ele geçirmesine izin verme. Onun hayatının bir parçası olduğunu unutmadan, onla yaşananlara saplı kamadan hayatını bu şekilde dengeleyebilirsen ve bu şekilde olgunlaştırırsan düşüncelerini, erdem seni yalnız bırakmaz.

• Bi kez daha anladım kii gerçekten kadınlarla, erkeklerin dünyası çok farklı :)Kızların hepsi topyekun '' hiç bişey değişmez'' derken erkekler istinalar hariç olmakla beraber ''KEŞKE'' demiş...Kızlar yenilere ait olabiliyor ama erkekler hep eskiye ait sanırım..

• bana göre tam tersi

• hayat sekteye uğrardı herhalde. beyinden kalbe inen bir sıcaklık hissi oluşurdu. o an beynin çalışmazdı. kalbinin sesiyle sende ona onu unutamadığını fısıldardın. belki böylesi yanlıştı fakat dinlermi aşk.

• bılemem o ankı ruh halıme baglı

• Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bul.Hic bir şey icin ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa”GÜZELİM…Asla unutulmadın...

• çok güzelmiş gerçekten keşke biri de bana bunu söylese:(((

• Öncekileri Göster
    • ozaman dozeltiyim inş o der

• şimdi oldu İNŞALLAH...

• Biten bitmiştir öyle unutamadığım kimsede yok.

• şşşş şimdi sakın özledim deme sadece özledim demeyle kalırsın

• seni özledim derse aklın başına yeni mi geldi derim özlemişimdir ama araya zaman girdiyse artık o benim değil başkasınındır...bende ona ait değilim hiç bir ilişki en başındaki güzelliğe sahip değildir

• En son cümlenden dolayı en iyi cevap secilmesini isterim agzına saglık
      Eger karşı taraf ilişkinizde seni kaybetme riskini göze alıp denemeye cesaret bulduysa bi ikinci sans aynı güzellige sahip olamaz aynen ...

• eyvallah kardeşim :)

• bana dedi.. 7 ay konusmuyorduk, bi " özledim" mesaji tüm hayat dengelerimi bozdu.. unuttum sanmistim ama ne kadar sevdigimi bir kez daha anlamis oldum..

• sonuç

• mutluyuz şu an..

• sevindim adına

• sanmam ya unutulmnaz eğer ağır şeyler yaşadıysanız

• Özledim dediğinde şu demek oluyor..Yalnız kaldım başkasınıda bulamadım sen nasıl olsa bana aşıksın beni çok yormadan yalnızlığımı giderirsin

• bazıları kendini akıllı zannedebiliyor tabi hor görmemek lazım...

• Öncekileri Göster
    • bilmezmiyim hayatım hep böyle insanlara kanıp tekrar acı çekmekle geçti..Ama artık öğrendim

• ne mutlu sana...

• özleyecek bir durumda olmadım henüz :))

• hic bir sey olmazdi. biten bitmisse anca mi kafasi basmis ozledigini derdim ben

• beni çok özledim diye arasa hiç durmam koşarım ona.ama aramaz.çok gururludur.

• :(((

Kızlar Ne Diyor 17

• Gideni sevmek kalanların işi değilmiş meğer , Çünkü giden ne beklediğin gibi gelir ne de beklediğine değer ...

• sende haklısın ama gönül laftan anlamıyor...

• Hiç birşeyi değiştirmez.Değiştirseydi ayrı kalmazdık:))

• Hiç birşey olmazdı

• bendeeee demeden önce mantıkla hareket edip sorunları halletmeyi öneririrm baktım sözle de hareketle de bi çabaası varbendeee özledim derim:))

• keşkem:))

• :))

• Yola arkaya bakmadan devam...

• hedef 2023 mü ?

• yok 2033 :D

• 5 yıl çıktık ayrıldık sonra evlendi ve bundan 2 ay önce seni çok özledim lütfen görüşelim dedi.hayatta en çok istediğim şeydi bu onla buluşup herşeyi haykırmak...ama benim için bizim için artık çok geçti...görüşmedim çünkü onun eşine bunu yapamazdım...sonra farkettimki konuşcak bişey yok içimde değil özlem nefret dahi yok...

• evli olması farklı bir boyut

• Öncekileri Göster
    • hala seviyorsa ve istiyorsan zaten görüşürsün ama aldatma üzme gibi şeyler varsa çok sevsede görüşmemeli insan

• ewt haklısın

• diyebilir bu çok normal artık aşkım yada seni seviyorum demek çok kolay ve basit degersiz madem özlicektin neden gitn der insan etkilemez artık özlüyorum lafıı kırılan bardakda ne kadar su içebilirsin ki erkekler sinirliydim üzgünüm der geçer giderr o lafların degeride kalmadı güzelligide kimse seni seviyorum demesin birbirine yalan çünkü özledim tamamen alışkanlık yalan laflar

• ''Ben hiç özlemedim'' derdim.

• çok geç derım

• bende özledim ama yapacak bir şey yok derdim.

• Şimdiye kadar aklın neredeydi p*zevenk. derdim kısaca bir b*k olmaz yani..

• gitmesi çok ağır gelmiş sana belli...

• yooo valla tın yani :)))

• iyi o zaman:))

• dur aman yelkenleri suya indirme hemen. O kadar gün özledim demedi ama demi.

• hiç bişey olamazdı gelmesi şart bir lafıyla koşmam ona.

• olmaz artık.

• Hiç bir şey olmaz.

• olamayacak şeyler..böyle bir ihtimal küçükde olsa mümkün değil..benimki özlemez..özleseydi bırakmazdı beni..unutmuşdur çokdan.

• özlediği yere buz koysun :) yolcu yolunu aldı bilee

• sen unutmuşsun belki de

• Öncekileri Göster
    • tamam bende onu diyorum işte.. o soruyu sorman zaten garip.. neyse sen biraz agresif takılıyorsun, ben uzatmayayım yorumu..

• aşk olsun ya ne agresifliği :) yanlış bi telafuuz varsa özür

Yükleniyor...