• Sor
  • Bence

Aslan burcu erkeği en çok hangi burcun kadınıyla anlaşır ?

Aslan burcu erkeği sizce en çok hangi burcun kadınıyla anlaşır ?koçyayaslanboğaoğlakakrepteraziikizlerbaşak balikyengeçkova

En İyi Görüş

• aslan ateş grubundan bu yüzden ya ateş grubundan bir partnerle ya da hava grubundan bir partnerle olmalı, elementlerin doğadaki durumlarıyla ilgili. ateş elementi ateş ve hava elementiyle beraber güçlenir, yani kendi karakterini daha olumlu şekilde ortaya koyabilirken; toprak ve su grubu ile söner, yani, mutsuz olur veya karakterini tam anlamıyla ortaya koyamaz kişiliğinde sıkışır.toprak grubu burçları: başak oğlak boğa.su grubu burçları: yengeç akrep balıkateş grubu burçları: koç aslan yayhava grubu burçları: ikizler terazi kova

Kızlar Ne Diyor 11

• Yay burcuyla uzun süreli ilişki yaşayabilirsiniz diyor google

• ekşi sözlk abartmş zaten... yayla aslanı tanıştır ve izle diyor :) gerisine karışma.. bir kez yay sevgilm oldu gerçekten her açıdan iyiydi :)

• Demek ki bir bildikleri var da konuşuyolar

• tecrübe tabi... ben burçlara bakmadan önce bütün eski sevgililerimnn karakterlerini düşündm ve bu kanıya vardm ki.. yay koç çok iyi

• bir alan kadını olarak kovaları çok severim

• kovalar bir garp olyo ya

• Biz bence anlasiriz bogayim ben :))

• boğa burcunda 3-4 tane kız arkadaşm var ve hepsiyle bir muhabbete başlaynca yemn ediorm 5 saat en az :D

• Öncekileri Göster
    • Psikopat misiniz siz be allah allah

• böyle derken gardaş?

• ben aslanım.Erkeklerde kesinlikle Balık burcu

• aslan erkeği için diorm ..

• Öncekileri Göster
    • yok çıkaramadm .. mükemmel zekandan faydalandırdğın için teşekkür ederm

• Ne demek

• Aslan burcu kadını ve yay kadını ile :)

• bence dee :) ateş burcu sonçta yani... inanılmaz bir çekim oluyor arada.. mıknatıs - demir gibi

• Kovayım anlaşır ama çok zor

• hem de çok zor :/

• kova aslanın gururunu okşaması lazım çok atarlanan kova otorup susmalı

• Yay kadını bence. Yani bende aslan burcu kadınıyım ama iki aslan çok çatışıyor genelde :D İkiside özgürlüğüne düşkün olduğundan.

• ben de düşndm de yay sevglm olmştu gerçekten onla süper bir çekim oluyor :) ama yay sayısı az lanet olsn ki .. heryer balık falan filan :P

• Öncekileri Göster
    • aslan burcu da ateş burcu .. bilmiorm hayatmda 2 aslan burcu kadını oldu .. gerçekten neden ateş burcu dedklerini anladm :)

• hımm doğrudur :D

• Erkek arkadaşım Aslan..Bende baskın karakterli olduğum için aramızda tartışma oluyor genelde inatlaşma falan oluyor.

• Burcum yengeç..

• Öncekileri Göster
    • hmm .. o nasıl oluo ki hiç yengeç sevgilm olmadı...

• Her yengeç benim gibi mi bilmem ama takmayınca hiç takmam hatta aldatma bile olabilir.

• Bnece başak olabilir. Ben aslanlarla hep iyi anlaştım bugüne kadar.

• başak sevglm olmştu ama lise 1 di taaaaa.. 9 yıl önce.. ama hoş oluyorlar..

• ehe :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tartışmasız balık.

• hayatmda iki balık oldu ikisi de kısa sürdü ikisi de çok güzellerdi ikisi de özgürlüğne düşkündü ikisi de duygusuzdu ..

• Öncekileri Göster
    • inşallah :)

• :)) Amin.

• aslanım, fakat kimseyle anlaşamıyorum uzun vadeli

• en iyisi bizim için koç veya yay dır dene ve gör

• Kova Aslan akrep balık

• 3 akrep sevglm oldu 3 ü de gariplerdi ben çözemedm bu akrepleri.. balığı zaten geçtm.. aslan burcu kadınıı çok fena olur.. :)

• çözmesini bileceksin :) .aslan kadınları fena değil gayet iyi anlaşıyorum :)

Yükleniyor...