• Sor
  • Bence

Trabzonlu erkekler nasıl olurlar . nasıl kızlardan hoşlanırlar?

Trabzonlu erkekler nasıl olurlar . nasıl kızlardan hoşlanırlar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dikkatli ol ne yapacağımız belli olmaz aniden parlarız aniden sevgi dolu bir adam oluruz,namus önemlidir bizim için her şey açısından birtek cinsel olarak değil,sevdikmi tam severizz,söylenenin tam tersine temel fıkralarındaki gibi saf değil çok daha zekiyizdir ve yakışıklıyızdır en azından ben öyleyim asasashah :))

Erkekler Ne Diyor 12

• bu işlerin bölegelere göre ayrıldığını hiç sanmıyorum :)

• memesi olsun.

• bakıyorumda trabzonlu erkeklerle alıp veremeyenler var. hayırdır. geçmişte çokmu acı yaşattılar. soruna gelince neden soruyorsun bunu.

• Trapzonllardan uzak dur karizmatik olur geneli ama varya hayatını söndürüler her bişeye zorlarlar burnu bir karış havada laf sokma çabasındalardır hep

• ''Adam gibi adam'' tabiri trabzonlu erkekler için kullanılmıştır diye düşünüyorum.Sevdiği için herşeyi yapan,sevdiğini hiç aldatmayan,sevdiği için herşeyi göze alan mert insanlardır.Bunu ben değil birçok tv programında birçok ünlünün paylaştığına şahit olmuşuzdur.

• Rusgilleriden olabilir sanırım

• uzun burun genel uzun burundan hoşlanırlar.

• şive yi öğren yeter :)

• Trabzonlu erkekler yaklaşık 3.5 metre boyunda uzun kuyruklu olurlar. Kendileri gibi kızlardan hoşlanırlar. Bu nasıl bir sorudur.

• başka erkekle konuşma topuğundan furirlar valla :D

• başka erkeklerle arana sınır koyman gerekebilir. yoksa :) bizim uşaklar yakışıklı olduklarından giderleri vardır

• aptal olurlar genelde ve kezbanlardan hoşlanırlar

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç hazetmem karadenizli insanları

• karadenizliler dernegi baskanı olarak seni kiniyorum

• Gül atıyorum

• :D

• Nasıl kızlardan hoşlanırlar derken?

• karakter olarak zoruzdur.aslında kadınının bizi yönetmesini ve yönlendirmesini isteriz. belki çok kıskancız ama ne edelum:) sevdiği birinin bir erkekle konuşmasına dahi tahammül edemeyebiliriz. ikincisi sevdikmi tam severiz uyuz oldukmuda yüzüne dahi bakmayız.maddi durumu iyi olanlarımız genelde şımarık yetişmişizdir:) yakışıklı olduğumuz gerçeğini bilmeyen yoktur sanırım o yüzden her yerde bir havamız vardır.tuttuğunu koparan kızlardan, bizi yönetebilecek kısacası karadeniz kadını olabilir

• İki dakka mallaşmayın ya.

• burçlar bitti şimdi sıra bölge bölge şehir şehir ayırmaya geldi.

• link zaaaxd

• bence bütün erkekler zaten bütün kızlardan hoşlanır

• hadi canım :) tamam günde 80-90 kıza aşık oluyorum ama yüzüne bile bakmadıklarımda var

Yükleniyor...