Erkek neden aldatır?

Konu sadakat olunca erkekler potansiyel suçlu kabul edilir. Bunun haksız bir şöhret olduğu da söylenemez. Peki erkek neden aldatır? diğeri ekleyemedim =)

Güncellemeler:
biri benim soruma tecavüz etmiş :)

anket yok..güncellemelerim yok verdiğim cevaplar yok =)

Allah'tn soru duruyor :D bunada şükür =)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilisi ya da eşiyle yaşamadığı , yaşayamadığı şeyleri yaşamak , alamadığı zevkleri almak maksadıyla eksik kalan kısımları puzzle misali birleştirir aldattığı kadınlardan yardım alarak. Böylece her şekilde doyurur hesapta kendini. Tamamlandığını sanır. Bilmez ki çoğu erkek çok kadın hiç kadındır kaybolacak yaptıklarının sonuçları yüzünden.

Erkekler Ne Diyor 65

• kadın neden aldatırsa

• kadin neden aglatir acaba birisi bana aciklama yapa bilirse

• aradıgını bulamaz istediğini bulamaz cinsel ve ruhsal yonden doyamaz aldatır

• 1 tane yetmez ondan

• seven erkek aldatmaz...

• Her erkek aldatmaz böyle bir genelleme de yapılamaz...Eğer böyle bir genelleme yapılmışssa bu erkekler üzerine atılan büyük bir iftira dır.Hiçbir kadının veya erkeğin aldatması hangi nedenden olursa olsun haklı bir sebep taşımaz. Vicdanı olmayan, eşine saygısı olmayan, karaktersiz olan, Allah korkusu olmayan ,doğru yol üstünde olmayan erkek aldatır.

• Cevap;Sevgili okuyucum..Papaz hergün pilav yemez..Ya aç bırakmışsındır ya da açıkta ..

• erkek sevmiyorsa itici geliyorsa artık aldatır birsey den sogumustur.ya da bazıları karakter edinmiş artık bunu.ama en dogrusu aldatmayıp ilişkinin yurumedigini söyleyip ayrılmak :)aldatmaya luzum yok.

• bencede erkek aldatır diye bi genelleme olamaz.. bu bütün herkes hırsız gibi bişey oluyor

• insanın doğasında doyumsuzluk vardır gözler herzaman açtır bu aşk bu sevgi bu para bu kadın bu aşk bu iş güç mevki konum herne olursa olsun insan birtürlü doymayı ve şükretmeyi bilmiyor kadınını neden aldatır kısacası bıkar kadınının heryerini keşfetmiştir doyuıma ulaşmıştır bu sefer farklı kadın farklı ilişki vs...fakat ,iş kadınlara gelince farklı biraz evvela haya duygusu toplum içinden dışlanma korkusu bela korkusu bunların hepsi bi araya toplanınca kadın erkek kadar aldatamıyor potansiyel suçlu erkek oluyor doğal olarak buda gayet normal birde olayın inançla ilgisi var inancı kuvvetli olan kadın erkek zaten aldatmaz...

• inanclada alakalı degil bu ben cok gördüm yanıbasımda bile

• Erkek aldatır diye bir genelleme tamamen geri zekalı ürünüdür kadın ev erkek aldatma oranındaki oran yüzde 10 geçmez

• Efenim şimdi şöyle izah edeyim... Bu aldatma dediğimiz şey 2 türlüdür: Cinsel aldatma ve duygusal aldatma... İkisi de tasvip edilecek şeyler değildir ama duygusal aldatma çok daha kötü bir durumdur. Cinsel aldatmada erkek bir anlık şehvet kurbanı olmuş olabilir... Bunu fazla büyütmemek lazım... Sonuçta insanoğlu nefsini köreltmeyi kolay kolay başarabilen bir varlık değil... Şimdi bayanlar diyecek ki, "o zaman biz de bir kere aldatalım, kabul eder misiniz?". Kişi kendine yedirebiliyorsa eğer hiç durmasın yapsın... Ama bizim toplum yapımız kadının 1 kere dahi aldatmasına müsait bir yapıda değil... Bunu hepimiz biliyoruz yani... Kadın aldattığında nasıl ki "or.spu" damgası vuruluyorsa, erkek aldattığında da böyle bir damga vurulmalıydı aslında... Ama bize "ÇAPKIN" diyorlar, bu da bir damga değil de sanki apolet gibi onur nişanı oluyor... Neyse efenim, eğer ki cinsel aldatma uzun bir sürece yayıldıysa o zaman affedilir bir yanı asla olamaz... Yol verilmeli bu cibiliyetsiz şahısa!Duygusal aldatma ise, kişinin hayatına biri varken aynı anda başka birisine de gönlünden yer verebilme tuhaflığını göstermektedir. Bir kalbe 2 aşk sığar mı sorusuna "biz sığdırırız gülüm" veya "ama napimmm, ikisi de çoook tatlııııı" gibi cevaplar alırsınız bu kişilerden... Ya da hiç cevap alamayız, saman altından baraj yürütür bu kişiler... Bunların zerre kadar affedilecek bir tarafı yoktur, çünkü kalpleri 4 oda 1 salon genişliğindedir... Alabildikleri kadar insanı alırlar hayatına, doyum nedir bilmezler... Alacan eline odunu, verecen bellerine verecen bellerine...!Uzun lafın kısası, aldattığını sanan kişiler şunu bilsinler ki: "Aldattığınız tek bir şey varsa, kendi onurunuzdur... Kendi kişiliğinize ihanet etmeyin a dostlar"Bir sonraki soruda buluşmak dileğiyle... Esen kalınız :)

• erkek uçkuruna sahip olamaz en zayıf noktamız malum.. Başka nedeni yok yanii.. ama tabi sevgili boyutunda başkasıyla görüşüyorsa onu bende çözemedim niye biri bitmeden birine başlarlar :D

• erkekler aldatır, aldatmam diyen yalan söyler, aldatmayanın eline fırsat geçmemiştirde ondan aldatmamıştır.

• Allahtan sende duruyorsun bunada şükret bence erkek aldatır çünkü zevklidir aldatmak bir sürü sebebe gerek yok kaıdn tatlıdır özelikle apış arası daha da tatlıdır bu kadr basit her şey :)

• Cansıkıntısından bile aldatabilir bu arkadaşlarla toplanıp okeye gitmek gibi bişey.

• Erkek aldatmaz. Eğer aldattığını görmüşsen o gördüğün erkek değil, göz yanılgısıdır..Erkeklik çocuk oyunu değil..

• kadın çok güzeldir. erkek dayanamaz aldatır, kadın güzel değildir ama çok seksidir, erkek arzular, dayanamaz aldatır..erkek çok içmiştir, kadın çok güzeldir, erkek dayanamaz aldatır. erkeğin arkadaşları gaz vermiştir. kadın çok güzeldir, erkek dayanamaz aldatır..adam çok yalnızdır. kadın çok güzeldir..demek ki neymiş. erkek için kadının güzel ve seksi olması yeterliymiş..

• Yüreğin kadını erkeği yoktur. Aldatma deyince buna sadece senle birlikteyken başkasıyla kırıştırıyor diye bakmamak lazım. Seni sevdiğini söylediği halde gün gelir bırakıp giderse buda aldatmadır bence. Gelgelelim konunun özüne. Erkek neden aldatır ?*Kadın yetersizdir erkekde arayış içine girer.* İlişki monoton bir hal almıştır heyecan arar.*Bazı erkeklerse eşi yeterli olduğu halde güzel olduğu halde aldatır bunlarsa kişiliği bozuk kişilerdir...Şimdi bakıyorsun. Lisede saf temiz adamlar var kimse yüz vermez ama nerde it kopuk var kızlar onun peşinde. Yalan mı. Sonra neden aldattı, nasıl ayrıldı. İlk önce partnerinin kişiliğini anlamaya çalışacaksın. Eğer sana uymuyorsa yol vereceksin. Yok aşkmış,meşkmiş bırakacaksın. Kim ilk aşkıyla evlendi ki aşk gerçek olsun...

• Her erkek bir değil içinde karaktersiz bir ruha sahip herkes aldatır.

• canı çeker yapar canı çeker tekrar yapar

• Aldatmazlar...Aldattıkları düşünülür...Bu soru neden hortladı yahu şimdii...

• ben anlatayım biraz. Diyelim ki evliler..Başlarda iyi gitsede muhtemel evlilik klasikleri yaşanmaya başlar.. Kadın çocuk yapar evinin barkının düzenini korur. Erkek ise zaman geçtikçe işinde iyi olur fazla para kazanmaya başlar. Para ve iş iyi olunca çevresi genişler. kendini daha genç daha iyi hisseder.. o sıralarda kadın ise çoluk çocukla uğraşır ve kendini salar bırakır.. Erkekte artık bulunduğu bu vaziyetten kurtarmak ve farklı şeyler yaşamak için farklı şeyler aramaya başlar.. Mesela yeni bir kadın. Kendisini daha genç ve erkek hissettirecek daha genç bir kadın.. Bu güzel bi örnek diye düşünüyorum..

• aslında bu örneği kitaptan almıştım. yazanda kadındı.. ben onun yalancısıyım :)

• böle oluosa bütün erkeklerin karakteri bozuk .ayrıca cocugu sadece kadın yapmıyo bu durum da eşit oluyo sadece kadın bakmıyo anlıcağın ..kadın kendini çocuğu için salıcak erkek te kendini genç daha iyi hissedicek genç kadınlara yönelicek yok öyle dava ya ozaman erkek neyse kadın da o olsun

• Kimse tok iken yemek yemez. Partneri her açıdan doyurmuyorsa kişiyi kişide farklı yemeklerin tadına bakar ama bilmez ki tatlının üstüne acı yersen mideni bozar...

• hahahah soruya tecavüz :))erkek yapmıştır kesin ününe gölge düşmesin diye :D

• sıkılıyo insan.. en büyük neden bu.. karşındaki dünya güzeli olsada

• Adam gibi birini bulursan aldatmaz(bkz. Ben :D)

• İlişki fazla dejenere olunca insanlar ister istemez böyle şeylere kapılabilir.

• iki guruba ayırabiliriz. bazı erkekler evdeki eşinin yatak odasında aktif olmayışından ve ilgisizliğinden şikayet ederek bu yola başvurur. diğer gurup ise sürekli arayış içindedir ve bir alışkanlıktır

• Erkek olarak doğmak ,hayata 1-0 önde başlamak gibi birşey,kadınlardan daha özgür olmamızdan dolayı.Ama aldatan sadece erkek değil,kadınlarda az değil yaniiii

• Karaktersizdir o yüzden aldatır.

• tebrkler valla bi erkek olarak güzel yere değindin :)

• Kesinlikle aldatan erkek karaktersizdir...Kişiliksizdir...

• :D dogrumu acaba..

• erkekler kızlar kadar bu işi gizli yapamadıklarından adları çıkıyor. kızlar kadar usta değiller aldatma konusunda .

• itiraf etmen güzeldi. bunu kabullenmekte iidir. sizin kadar usta degiliz.

• kizlar seciyor bari erkekte oda yok kim verirse oraya gidiyolar

• yahu 25-29 yaş arası diyor profilinde. Şimdi soruyorum 25 yaşının üstüne çıktın hala öğrenemedinmi bu olayın erkeği kadını olmaz şerefsiz insan şerefsizdir kadında olsa erkekte olsa. Hala bu saçma sorular nasıl sorulabiliyor ve bunlara nasıl destek veriliyor aklım almıyor benim. Boşmu yaşıyorsunuz siz ?

• erkek aldatır çünkii erkek her zaman karizmadır her zaman parası wardır her zaman farklı kadınları we heyecanı sewer aldatır ama mesele aldatmakta değil profesyonel dawranmaktır aldattığını belli eden erkek maldır hayatta fazlalıktır

• Ego tatmini.

• ülkeyi rusyaya çewirdiniz sonra da erkekler neden aldatır haklısın :)

• erkekler severler ama aldatırlarbunun sebebi halabulunamadı

• erkek neden aldatır..birden çok varsa altadır ! yani nedeni falan yok yanii

• Soruyu Kadınlar Neden Aldatılmalarına Yol Açan Şeyler Yaparlar Diye Düzeltme Gereği Duyuyorum...

• aldatma her iki cins içinde dışarda bir şey aramasıdır.her iki cins de aynı oranda aldatır. fakat aldatma kavramı kadınlarda farklı. kadın beynen başkalarına meyleder ama fiziken erkek kadar ihtiyaç duymadığı için gerek duymaz ve kadın aldatmamış sayılır. erkek beynen başka birine meylettiğinde fiziken de meyletmiş olduğundan yenik düşer.

• yorumlarda hadımlaştırmış.

• Bir değil bir çok sebebi vardır aldatmanın.

• Aldatmayın, ayrılın öyle yapın.

• ah şu bayanlar ahhhh...hep onların yüzünden...

• sebebi yoktur

• hormonlar

• sebebmi arıyon çok sebebi var be

• Aldatmanın kadını erkeği olmaz.Kişilik meselesi.

• Erkek macerayı sever

• erkek de kadin da aldatir :) sadece kadin tabulara kurban olmamak icin daha tilkice aldatir.

• ölene kadar çıkmıcaktıkya duygusuyla ya onun tek konuştuğu ben miyim güven eksikliğindenyedekte bitane bulunsun bak bu çok güzelmişkız ayartmıştırvs işte

• hayır şimdi bu güncellemeden sonra bi ifritlenme geldi sana karşı:D

• erkek duran..hareketli topa vurma kabileyeti ile doğmuştur:D

• karamel adem oğlunun yüz yıllardır araştırdığı soru bu :) kimse bilemiyoor

• seven erkek yakalanmaz. Hadi eksileyin bakalım.

• hiç aldatmadım

• Macera yaşamayı kim sevmez ki, ya da bir masalı kovalamayı, kadında 'calypso' olsun, esir etsin yüreğimizdeki 'odyssey'i

• Erkek= aldatan yaratık demektir, sadakat duygusu erkek bir bünyede bulunamaz (buna inanıp, sadık olamayacağımızı bile bile ilişkiye başlayan salak kezbanları da başımızdan eskik eyle o zaman, ya rabbül alemin te-ala celle celalühü amin )keşke kadınlar gibi saklamayı becerebi... aman pardon sadık olabilsek...

• bahanesi boldur sevgili iken evli erkek ise , adam olmadıgından aldatır

• Hiç aldatmadım

• Bir çok sebebi olabilir. Cinsel olarak kendini aç hisseder ve aldatır, kadın çekicidir ve aldatır, sarhoştur ve aldatır, erkekler bu noktada fazla düşünemezler, yani iş yatağa gelince erkekler pek mantıklı olamazlar ya da çok mantıklıdırlar, bilmiyorum. bildiğim birşey var o an sevişmek isterler. çünkü dürtüleri böyle hareket eder.

• F)-nedeni var bahanesi yok :P

• her erkek cinsellik için aldatmaz.ancak nefsane duygular içerisinde olup istedigini alamayınca başka kapıya yönelir.ama gerçekte sevgi aşk var ise ve bunun karsılıgını alamayınca belli bir zaman sonra bırakabilir.herşey cinsellik degildir.

• Erkeğin aldatma sebebi cinsellikle alakalı oluyor genelde tatmin olamama gibi yani temelde bu var diğerleri üzerine cila

• karşı cins ona bir sans verirse,oda aldatır..

Kızlar Ne Diyor 26

• İrkektir, aldatır. Gadın halininen nasıl sorular soruyon bacım, gır dizini otur yerine. sus ecik.

• Evlen benimle.

• Nedeni olmaz bu işin

• Heyecan seviyor yasak olan güzeldir erkeğe her zaman..Bu yüzden kaçan kadınlar hep kazanıyor ya erkek sünepeliği, rezilliği, sürünmeyi ve de heyecanı kısacası ekşını seviyor.Huzur veren kadın her daim onlar için basittir!

• gunumuzde aldama yanlızca erkeklere maal edilmissede ne yazık ki bir o kadar da aldatan kadın vardır aldatmak aldanmaktır lakin aldatmanın temel sebebi henuz bulunamamıstır gorecelidir

• Karaktersiz her insan aldatır, yada aldattıgını zannederr.. kaybeden gene o'dur aslında

• Etrafa o.. lar olduğu için aldatır.erkekte tek başına yapmıyor bu işi olaya dahil olan kadın daha suçludur.

• Sıkılır ve değişiklik ister bu yüzden de aldatır diye düşünüyorum.

• intikam almak için belki..

• yanlış düşünce erkek altatıyorda kadın aldatmıyormu?erkek=başka birileriyle cinsellik düşündüğü için ve başka birisinden hoşlandığı için hoşlanır hastalık gibi birşeydir bu her gördügü kadından hoslanmakkadın=evliyse eşinin bazı bölgerini küçük görüp bildiği için aldatır (anlayan anlar)

• erkek sonuçta ve bi karşı cins olarak düşünüyorumda..bnde aldattım aldatınca daha cok baglanabiliyo insan yada kopabilio..erkek yani aldatsın..

• Aptal oldukları ıcın..

• aldatiyorlar kadin sayisi cogalsin diye disarida hava atsin diye benim on siftahim var oglum benimde yirmi demeleri hoslarina gidiyo sevisirken sevmedigi kadinla odun gibiler öpersin öpmezlerde zevk almasalarda bosalan bir varlik iste

• aslında diger erkekler çok fazla kadınla yattıkları için eksiklik gibi geliyor geri kalmamak içinde yapılıyor hem aslında gayet ilgi çekici aynı benim durumum gerç daha pek bisi yapamadım ama :D

• genlerinde var, ister karilari dunya guzeli olsun yine gozleri disarda bunlarin, dokmak bilmiyorlar cunku, ac gozluler, halbuki kadinlarin 9 nefsi vardir erkeklerin ise 3 nefsi vardrir boyle oldugu halde kudurmuslar, dusunun birde onlarin 9 tane nefsi olsaydi -.- kadin 9 nefsine sahip cikabiliyor da erkekler 3 nefsine sahip cikamiyor :)

• Tabikide erkeklerin midesizliğinden kaynaklanıyor;) Yada bi bayan ilişkide erkeğini mutlu edemiyosa çok kıskançsa güvensizlik varsa erkeğinde gözü dışarı kayar haliyle bunun gibi şeyler..

• Macerayı seviyorlar

• aşıktır..

• Kocasının aldattığını öğrenen çoğu zaman da boşanmaz. İşte bunu bilen erkek te kadına ezik diyebilir rahatlıkla. O yüzden aldatan erkekler hakkında büyük konuşmayın. Gelecek te çocuklarınız için tükürdüğünüzü yalamayın.Soran sana değil lafım ortaya.

• senın canın aldatılmak ıstıyor sanırım :)

• kanı bozuk fıtratı bozuk

• hersey bahanesıdır eger aldatıyorsa

• kız aldatmadan önce ben aldatıyım içgüdüsü

• erkek dediğin aldatmaz diye bir seçenek olmalıydı

• aldattıktan sonra her iki kadın da ona g*t desin diye.

• Sonuçta bitecekti derler bahane hazır .d

• Nasıl olsa ciddi değildi veya sevgisi bitmişti.

• İş olsun diye aldatır.

Yükleniyor...