En sevdiğiniz Cem Yılmaz espirisi nedir?

kızıyorum ediyorum bazen ama yok böyle bir kafa ya :):) sabah kardeşim açmış askerlik skeçlerini öldüm gülmekten :)galiba benim en sevdiğim " yumurtanın sarısıyla beyazını ayırıyorsun, sürmüyorsun bile " birde " pınar ne oldu" yu unutamam"kaynım bana atladı" da ilk sıralarda dır...sizin ilk 3'ünüz ne?

Güncellemeler:
yeni nesil pek bilmiyor galiba :D:D

Yakaldım abi :) çıplaktı çok hızlı koşuyordu , bende soyundum :D

yanındakini satacaksın :D
yıllarca maymuna tapan masum Hintli öteki dünyada gider sorar Maymuna " yıllarca sana taptım hani mükafatım :D:D

kıçından çıkarıp meymun cevap verir " al sana muz " :D
aynanın sanırım ÖLÜNCE SEVEMEZSEM SENİ isimli klibini Zaga da yorumluyor :D artık sene 98 mi 99 mu bilemicem :D

tecavüze uğramış kızını zorla evlendirmek isteyen babanın kızını azarlama sahnesine seslendirme :D

" APTAL OLMA, APTAL OLMA HER GÜN BİRİ SANA TECAVÜZ EDECEK DEĞİL YA "

:D:D:D:D:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• he penis bankası var bide ona yarıldım :))))) onu biliyomusun ? :D

• la o sperm bankası :D:D

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim baby :)

• Zaten Türk erkeğinin şeyine düşkünlüğünü anlatan ince espriydi bu. Buradakilerin yarısınında bunu yazması bunu bir daha kanıtlamış oldu. Penis beyinliler :)))))))

Erkekler Ne Diyor 53

• Cem Yılmaz ın hepsi sırayla ilk 3 olabilir ama 1 numara kesinlikle erkekler yalancı mıdır? ( kadınlar yalancıdır)

• o don kimin :D hangi don ?

• Öncekileri Göster
    • Kadına sorarsan, böle bişi soramazsında denk örnek olsun diye söylüyorum. Bir kadına seni şu otelde biriyle görnüşler mi acabaaaa dedin mi bir anlatır ki otelin kuruluşundan itibaren apliklerini yapan arkadaş bizim mimardı da... bir anlatır finalde dersin ben bir turizm katiliyim Allahy benim belamı versin :DDDDD

• Bir de bel fıtığı esprisi var. Sakın ameliyat olma diyorlar neden? Eskişehir de bir hoca var. EEE sübhanekeyi tersten okuyor oradan koşarak çıkıyorsun. :)))))))))))))))))))

• Sperm Bankası açıl sa ne olur? Yıkarlar orayı yıkarlar :D Düşünsene maltepe başı büyük Şubesi :D gençler başlar kurcalamaya penisin :) zaten 1 milyon dolar burda var amk :D

• :D:D:D hayır yalan mı o gençlerin espriyi hatırlama şekline bak aşağıda :D:D

PENİS BANKASI :D:D:D

• Haha :D

• Bak o yumurtanın sarısı olayı gerçek yalnız. -*-*-*-*-*-*-*Bi sususun a... k... her izlediğimde gülerim.Onun dışında yeni gösterisinden Faruk eczanesi var :) ne veriyim abime ne vericen abine muhabbeti var, ha bir de lidıl lidıl intu dı midıl var :DCem Yılmaz bu ülkenin üstünde bir adam.

• lidıl ldıl a bende kopmuştum Tim de izlemiştim ilk hatta :)

• Bende ilk izlemeye gittiğimde adamın biri doğum evi nerede diye sordu.

Doğumevi, doğumevi, doğumevi şurdan falan dedim.Aynı espriyi yapınca arkadaşla birbirimize bakıp yarılmıştık :))

• ''Beyni yok fikri var''

• bu başlılar hatırlarsınız :)1999 baldınıza sarktı :)g*tüm g*tüm cennet tabelasına doru giderler :Den sonda Tek başıma çocuk yapmayı dendim olmadı çok yaşamıyorlarBabaaaaaaaaaa babaaaaaaaaaaaa :D

• everything little little into the middle :)

• son gösterisinde evlilik programlarıyla dalga geçmişti üstüme yap üstüme yap :D o çok güzeldi askerlikle ilgili olanlar güzeldi çok var ya :D

• :D

• little little in the middle :D

• link en iyilerden

• "Biz bir kebapçıya gittik arkadaşlarla.Ben hayatımda erkekler tarafından bu kadar öpüldüğümü hatırlamıyorum.Salata gelene kadar garsonundan şefine her tarafımızı öptüler. En son dedim ki abicim siz bizi yatırın biz kebabı her zaman yeriz maksat sizin işiniz görülsün."adslşkfjaslkfjslkfjdslakgf

• :)

• Reenkarnasyon

• :D Hintliler dimi :D

• Aynen :)

• o zaman sunu izle link ortalara dogru ozellıkle

• Ülkemizde İngilizce biliyor musun sorusu artık hakaret olarak algılanıyor.-İngilizce biliyor musun?-Ben mi? Heh.. Hadi ama.. KAMOONN...

• severek izliyoruz (robocop)

• sen ne diyosun :D

• ne opmesi beeeeeeee

• cem yılmaz beni güldürmüyor şahsen :)

• -Nerdesin kızım?+mervelerde ders çalışıyordum babaama taytımı orda unutmuşum galiba.. :)))-arkadan konuşuyodular ses geliyodu bana adam fısldayarak- kesin ip var dedi-ulan zaten ip adam gercekten uçsa bilet paranamı ihtiyac duyar peygamberligini ilan eder gerizekalı... D:d-Kaynım bana atladı sonra o bana atladı sonra bakkal atladı...+ulan bütün mahalle vagon yapmış gidiyor ne oluyor o mahallede:DDD:DD:DD:D:D:

• Joystick---sıkıyorsa bunu Türkçe adıyla istesene,zevk çubuğu,+Abi bana ordan bir zavk çubuğu versene-Sen geç şuraya ben sana bir şey vercem

• haa haa hayyy :D

• beyni yok fikri var:D

• Cennet Cehennem skeçi bizim türk hemen kendını bellı eder orda hamdi abi burdayız gel abi elınde bahaus çanta:DSonra tarih verip hayatın gızlı kamera alınmış skeçi 21 2 .1996 baldıza salkarken montaj var burda evet montaj var:DSonra penıs bankası onu sen ızle:D

• +1 Aynen katiliyorum :D elinde canta derken Cem Yilmaz'in hali cok komik tam bir boynu bukukler :D hahahahaha

• Öncekileri Göster
    • HAMDİ ABİYE 3 KIZ BURADA KAHKAHA ATTIK :D yanlız o sperm bankası.. yurdun erkeği işte :)

• Cem yılmazın eskileride iyidir onlar daha fena:D Yurdun erkeği diyosunda şu skeçide izle o zaman kadın ikna etmek ıcın yaratılmış:D

• Kaynım bana kaydı o.Geçen gün Yılmaz hocalarla lokalde oturuyoruz, Faruk abi...

• bence en komikleri zenci şakaları..:D : link

• BEYNİ YOK FİKRİ VAR?, ZEKİ MÜRENDE BİZİ GÖRECEK Mİ? BU HALIYI DOKUYAN ÇOCUĞUN GÖZLERİ KÖR OLDU

• zeki mürende bizi görecek mi.

• asker anılarında öndeki askrın arkaya dönup bı susun lan amk demesı koparıyor beni

• askerliğini yapan biri olarak . Gazinoda bir televizyon olur sesi boğuktur aslında kimse birşey anlamaz . Anlamadığı halde bir ordu asker televizyonu izler nedendir bilinmez :D görüntü var ses yok

• Baattin Abi espirisi çok komik :DAnatomi Lab ında özellikle bayaa güldürüyor :)

• cem yılmaza bayılırım..ama üniversitenin birinde konuşmacı olarak katıldıgında öğrencinin biri aynen sunu söylemişti( youtube dan izlemiştim)..''sayın cem yılmaz, eskiden saçınızı sıfıra vurduruyordunuz, son zamanlarda vurdurmaz oldunuz..yasınız ilerledikçe vurdurmaktan neden vazgectiniz, tekrar vurduyacak mısınız, son olarak sanat için vurdurur muydunuz?'' --cem yılmaz da gülerek..böylelerini şimdi yaparsın, sabaha mı bırakırsın türünden bir seyler fısıldamıştı...

• Yaratılış sırasında önce erkek yaratılmıştır. Sonra kadın yaratılmıştır ama erkekte sorun çıkaran parçaları koymamıştır kadına :) doğru hatırlardıysak böyle bişidi.

• yahşi batı filminde kızıl dereliler soyun der ve o muthıs laf sikmeseler bari :D

• uçakta beni kadın sünnetçi sünnet etti diye anlatırken hostesin kadnlar bindiği dalı kesmez diye yaptığı espiri :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• severim ama özellikle bildiğim sevdiğim bir esprisi yok

• Fundamentals baştan sona harikaydı da bu günlerde sürekli dilime dolanan esprisi ne vereyim abime ? Ne vereceksin bana ? :D

• Yıkarlar demiyorum.. YIKARLAR.. :D :D Baba filmden küfür öğrendim.. Lan sittir git böyle çocuk mu olur :D :D

• :D çocuk olmuş mu :D:D:D

• beyni yok fikri var bayılıyorum :D

• 1 beyni yok fikri var2 onun dikine gidersen perişan oluyorsun :D

• ''Hi Guys'' :D her Aygaz geçişinde krize giriyorum :D

• Joystick---sıkıyorsa bunu Türkçe adıyla istesene,zevk çubuğu,

• Uyudun mu falan filan :DD

• ne yazim :D:D uyudun mu :):):)

• Yaz uyudun mu yaz :D

• onlar ne ya ben çok mu geç doğmuşum

• ooooooo.. güncellemeleri diyorsun.. sana şöyle söylim şu an % 40 performansla gidiyor.. neler neler.. Tüm Türkiye şoktaydı zaten bu ne ya böyle diye :)

• ben sorunun başlığına bakmamıştım :D cem yılmaz izlemediğim içinde bilmiyorum

• Biz burda bir çeteyiz, her gösteri bir kurban seçiyoruz malesef bu sefer sensin, ee artık söyleyelim dimi :DUçak kalkıyo perdeler çekiliyo merak ediyo ekonomi sınıfı orda noluyo diye..Lan nolcak soyunuyoruz ! :DDD

• al portakal suyu :D

• Faruk eczanesiiii.. Faaaaruk eczanesi, Faruk kıraathanesi olmasın ?

• şeye cok güldüm yaa :d salatayı ortayamı yapsak der garson cem yılmazda yok dikine köşeye yap :D:D

• link Ahaha :D Ne vereyim abime.. :D

• ooooo çok yaşlanmış :) çökmüş la

• fundamentalsın son 10 dksını sınıfta izleyen ergenlerin mağdurluğu :(( geliyo aklıma cem yılmaz diyince

• Beyni yok fikri var- Ne veriyim abime- Gel-Git..

• hoca sormuş arkadaşlar ayşeye ne ceza verelim?arka sıralardan bir ses:sikek hocam:D:D:D

Yükleniyor...