Öpüşmek nasıl bir duygu ?

Sizce öpüşmek nasıl bir duydu daha önce kimseyle öpüşmedim nasıl öpüşülmeli? Bilen varsa söyleyebilir mi ? :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nasıl tanımlanırsa tanımlansın, öpüşmek çok ama çok nefis bir duygudur. İyi öğüşmek ise ancak tecrübe ile olur. Sen önce öpüşmeye başla, sonra yavaş yavaş tekniğini geliştirirsin. Anlatmak ile olmaz.MATEMATİKÇİLER : sonsuzluktur. Çünkü orada 2'nin bölüneni yoktur.EKONOMISTLER : isteğin her zaman olduğu fazla bir alışveriştir.MUHASEBECİLER : geri dönüşüm sağladığı için kar oranı yüksek bir kredidir.GEOMETRİCİLER : iki dudak arasında en kısa uzaklıktır.FİZİKÇİLER : kalbin yoğunlaşması sonucu iki dudağın birbirine yapışmasıdır.KİMYACILAR : iki kalbin birleşmesi sonucu ortaya çıkan reaksiyondur.DİŞÇİLER : hem bulaşıcı hem de antiseptiktir.FİLOZOFLAR : çocuklar için oyun gençler için zevk yaşlılar için güvendir.BİLGİSAYAR UZMANLARI : kimi zaman iki sistemin iletişimini hızlandıran önemli bir işlem dosyası kimi zaman da tüm sisteminizi altüst eden bir virüstür.

• :)) Rica ederim.

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende hiç öpüşmedim sadece 1 sn liğine sevgilimi dudağından öptüm :))

• eğer karşında ki de iyi öpüşüyorsa süper bir duygu yoksa bir şey anlaşılmaz

• tutkuyla olursa süper bence.

• çok güzel yaşama yaşam katmak gibi bişey

• Öpüşmek Sevdiğin insanla güzel oluyor. Tabi öpmeyide bilmek lazım. Bu arada kendini fazla kaptırdınmı bu öpüşme başka şeylere dönüşebilir..

• Ben de bilmiyorum :)

• ben elimden geldiğince vermiyorum ama bazen öyle zamanlar oluyorki tüm soruları soranlar gizli oluyor..Çok canımı sıkıyorlar..Bence bu işte bir gariplik var ben bazı kullanıcıların sınırsız soru sorabilme özellikleri olduğunu düşünüyorum..Ve bunlar forum boş kalmasın diye gizli kullanıcı adıyla soru üretiyorlar

• yanlış soruya cevap oldu sana değildi

• Ne alaka ?

• Gösterelim küçük hanım :)))

• Ben yalancı falan değilmm

• hem yalancı hem komiksin

• Sevdiğim varda ondan Olmasada sevmezdimm ;)

• Öncekileri Göster
  • çok güzel anlatmakla olmaz yaşanmalı

• kalbin çarpış hızını ikiye katlayan,vücudun çok seri bir şekilde adrenalin salgılamasına yol açan,zamanın zaman olmaktan çıktığı ve ömür boyu unutulmayacak inanılmaz an. Korkma kimse senden oscarlık bir öpüşme beklemez zaten , kaldı ki ilkinde zaten heyecan ve acemiliği tadacaksın , önemli olan karşındaki adamın bu halinle dalga geçmemesi

• rica ederim , teşekkürler

• Teşekkürler :)

• öpmeden bilemessin

Kızlar Ne Diyor 7

• 16 yaşimdan beri öpüşüyorum yani araliklarla tabi 1 kez bile zevk almadim. bana yaşattiklarim zevk verir daha çok. yağmur altinda öpüşmek denk geldi çoğu zaman. iğrenç ...ben üşürken biri ağzimi yiyo...ama en zevklisi öpüştükten sonra - senden asla vazgeçemem harikasin sana tapiyorm falan filan duymak.

• yeter ki öpen olsun herşeye rağmen güzel. asıl güzel olan öpüşmeden sonraki...

• Karşındakini seviyorsa mükemmel bi duygu. Sevdiğim birisi yokken iğrenirim ben yapamam diyordum ama hiç beklemediğim bi anda oluverdi işte bilmesi yok bu işin o o zamn oluyo merak etme :D

• Bilmiyorum denemedim hiç.

• Limonla dene hey gidi ergenlik :P

• Anlamadım ?

• Bilmem hiç öpüşmedimm :)) Merak etme o an öğrenmiş olursun ..

• Vallaa :D ( güldürme len benii )

• hadi canım sende :)

• sevdiğin insanla ise güzel bir şey. çok merak etmene gerek yok, zaten kendiliğinden olan bir şey.

• cok ii bişi değil merak etme taklaya gidersin :D

• hımm

• soruyu soran kişiyle benim bacım ne alaka onunda öyle bir merakı varsa bana rağmen giderecekdir,benim söylemeye çalıştığım öpüşme ve seks direk bağlantılı değil,masum bir aşk öpücüğünü ateşli fantaziye çevirmenin ne lüzumu var demeye çalıştım..

• ben öyle biliyorum düsünceye Saygı... Herkes kendinden sorumludur sözüm sana degil ama kendi bacınız olsa milletin erkegiyle öpüsmesine izin veriyomusunuz ?Cevap alım lütfen?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...