Sevgiliye nasıl bir emek harcanarak hediye hazırlanır?

dısardan hazır hediye almak yerine kendim çabalayıp bişeler ortaya koymak isyiuorum ama pek fazla bişe gelmiyor aklıma siz olsanız nasıl bir hediye çıkarırdınız ortaya?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak kış mevsimi, seven kadının ördüğü atkı kadar sıcak tutan hiçbirşey yok, bir de millet içinde hatun ördü kardeşim elleme tribi vardır ki, tadından yenmez.

Erkekler Ne Diyor 9

• Resim becerin varsa onun ve kendinin resmini çiz.

• 2mm kalınlığında parlak bir paslanmaz plakayı puzzle şeklinde lazerle kestir, üstüne sevgilinin ve senin resimlerinin bulunduğu şekli altına da duygularını lazerle yazdır, parça parça ona gönder...Ben bunu yapmayı çok istemiştim...

• sevgili kitabı yaptırabilirsin. sevgili kitabı sitesinde hazırlayıp bastırabiliyorsun. çok özel ve kalıcı bir hediye olur eminimm :))

• Malum havalar soğuk sen atkı bere eldiven takımı yap.

• Portakallı kek yap kendi ellerinle..Mesela ben, sırf bunun için, dünyayı elimin tersiyle itenlerdenim..

• portresini çizmek

• Şu profil resmini çerçevelettir. İbretlik diye hediye et. Gerçek hayatta çok işine yarayacak.

• Bence de hacu. Çok doğal çıkmışlar.

• Elindeki resimlerden oluşan güzel bir albüm hazırlıyabilirsin

• ona yemek yap :)

Kızlar Ne Diyor 4

• fotoğraf albümü hazırla derim :) başladığınız günlerden şimdiye kadar çekilmiş altlarına o günün ne ifade ettiğini onu nasıl sevdiğinide yaz. sonunada fotoğrafçıda bir fotonuzun eskitilmiş saçlarınızın beyaz halini yaptır kapanışıda bu fotoyu koyup biterebilirsin :))

• bence sevgiliye hediye almak hediye hazırlamak tan ziyade sunum daha önemlidir ...aldığın veya hazırladığın hediye çok harika bişi olsa bile işe yaramıyor ..küçük ama anlamlı olması en azından buna hazırlanman bile onun için büyük mutluluk olacaktır ...

• yemek yap. hani bi şey mideden geçerdi..hatırlayamadım ama neyse :))

• erkegin kalbine giden yol miğdeden geçer ...söz bu tamam tatlım doğru

• çok zorlamazdım bunu biliyorum.

• hazır iyidir diyenlerden

• yo çok çok önceden başlanmalı iyi bir hediye için.bir çok şey yaşanmalı ki hediyeyi anlamlı kılabilmek adına bunca takla atılmasın.verdiğin bir kitap bile sırf mazisi var diye onu mutlu etmeli.

Yükleniyor...