Sevgilimin kötü geçmişi , akla ihtiyacım var?

Gizli Üye
Merhabalar 2 yıldır beraber olduğum bir kız arkadaşım var , ailelerimizi tanıştırdık çok yakında nişanlanmayı düşünüyorduk , evleneceğiz zaten nasıl olsa diye bekaretini bana verdi çok mutlu olmuştum onun için ilk olacaktım ki ilktimde kız gerçekten bakireydi. Geçmişte hep sorardım kıza daha önce biriyle yattın mı diye hepte hayır derdi , yattım dese hemen ayrılırdım böyle bişeyi kaldıramazdım , her neyse geçen vizcan azabı çekmiş beni kandırdıgı için bakireymiş ama daha önceden bir kişiyle 4,5 kere arkadan ilişkide bulunmuş ve ondan öncesinede 2 farklı sevgilisinide ağız yoluyla boşaltmış. Geldi bunları bana anlattı kalp krizi geçiriyordum az kalsın , halada yazarken ellerim titriyor. Neyse bunları bana anlattı özür diledi bende haliyle affetmedim ve şu an ayrıyız yalvarıyor kız köpek gibi pişman halinden belli ama ben yinede bu yaşadıklarını kabuledemiyorum , onu çok seviyorum ve ona hep ileride olacak çocuklarımın anası olarak bakmıştım ama o bana böyle bir yalan söyledi , neden yalan söyledin diyorum hayatımda karşıma çıkan en doğru şey sendin ve seni kaybetmeyi göze alamadım diyor , allah rizasi için akıl verin ben böyle bir geçmişi olan birini kaldırabilecek durumda değilim ama çokta seviyorum onu. sizce ne yapmalıyım yardım edin lütfen
Sevgilimin kötü geçmişi , akla ihtiyacım var?
21 Cevap