• Sor
  • Bence

Farzet '' O '' şimdi burayı okuyor; Ne yazardın :)

O deyince aklınıza ilk gelen kişiden bahsediyorum :)Farzedinki Şu an burayı okuyor. Ne yazardınız çok merak ettim :)

En İyi Görüş

• Gittin ..Sadece gittin.Neden ? Sevgim çok mu geldi sana ? çok mu değer verdim ? Herkesi senin için karşima aldim bu yüzden mi gittin.Hala bekliyorum seni.Ben beklemekten yoruldum sen bekletmekten yorulmadin.Mutlu olabilirdik.Herkes bize bakip ay ne çok yakişiyorlar ALLAH Ayirmasin diyebilirdi .Neden demediler ? diyemediler.Yaşayacak çok şeyimiz vardi dayanamadin .çok mu geldim sana.Daha beraber pasta yapacaktik sen çilekli seviyorsun diye çileki yapacaktik.beraber uyuyacaktik,beraber gelinlik seçecektik.hayaller kurduk gittin ve kursağimda kaldi.Madem gidecektin neden gelecekten bahsettin ki ? Her neyse sevdiğim mutlu ol.Benimle yaşayamadiğin o hayalleri sana benim kadar değer vermeyenlerle yaşa.şimdi ağliyorum .Ama senin için değil.sana haketmediğin değeri verdiğim için.Allah' emanetsin.çünkü birtek O'na güveniyorum seni yalnizca o korur..Seni seviyorum..

• harikasınn

Erkekler Ne Diyor 29

• Gel seninle bir kez daha ağlayalım. Yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara.gönlüm bunu hiç istemesede madem sen istiyorsun öyle olsun...

• +111111111111111111

• Yatmadan önce sütünü içmeyi unutma .

• deli :)

• Seni seviyorum.Yazardım. Yazdım, hadi buyur... :)

• ben o deyince aklıma kimsenin gelmediğini farkettim üzülsem mi sevinsemmi bilemedim.

• vardır mutlaka :)

• valla yok olsa söylerdim :D

• Dişlerini fırçala pis :)

• iğrençsin :)

• asldkjalsdjs

• benim aklıma kimse gelmedi :D o yüzden ne yazardım bilmiyorum selam yazardım herhalde :P

• yalancının :D

• yok gelmedi valla :)

• ileride olacak aşkıma sesleneyim bari :))Hayatım seninle yeniden başladı... Seni her gördüğümde sana her baktığımda yeniden doğuyorum sanki... Bazen bu zamana kadar neredeydin? diye soruyorum... Bazen ise zamanlaman harikaydı diyorum :) Beni mutlu etmeye ve benim de seni mutlu etmeme müsaade ettiğin için teşekkür ederim...

• vayy :)

• Bekliyorum :)

• Sıçtık dur bir sıvıyayım :)

• :D

• Meltem'im ne olur beni affet..Yeniden başlayalım.Sensiz hayatım cehenneme döndü..Lütfen tekrar dön hayatıma..Unutamıyorum seni..:(

• "Yeter artık uleynnn gel beni bul artık. .."

• herkimsen gel bir an önce :D bende eşlk ettm sana

• Aminnn

• sevgi ışığın, gönlün rehberin olsun!

• güzelmiş :)

• okuyacak biri olmadığı için .önce burda bu soruya cevap verebilmem için aşık olcjk birini arıyorum ilgilenenlere duyrulur derim:) tabi buna cevap vereck kmsenn olmadığını da biliyorum yani bu soruya cevap vermem brz zor :)

• :)

• kmsenin anlayacağını tahmin etmiyodum :)

• ilerde p...star olunca gör beni sen asıl :)

• yaşattıgın ve ya yaşatacagın herşeyin 2mislini sende yaşa

• Yüreğim sana kapalı benden uzak olben seni toprağa kurban ettim :(

• noldu ki :(

• Boşver

• ne olursan ol yine gel

• +1

• çikolatada ne ola seni şeker komasına sokarım

• ne alaka be :D

• Öncekileri Göster
    • Ben buralarda bu profille tanınırım ;) seninkinden ustruplu kardeş :D

• estağfirullah hocam :D

• Mangalı nerde yapıyoruz kank dfgdgs

• asjfjsajfajfasjhfa :D

• g.tunu basını fazla sallandırma:)

• kabasın :P

• iltifat ediyorsun saol:)

• okuyor zaten...

• :-)

• bu cevapla ilgili biile bir yorum / hesap gelecektir kesin )) o burda değilken nasılsam, çizgim aynen devam etti,o burda diye değişen bişey yok. sadece, nadirattan olarak bazı cevapları ekstra gizliye çekmeye başladım.. takip edemiyo o zaman )

• Evet çok olumluyum sana karşı, ama sırf bık usan diye :/

• +1

• Askim su yemeği hazırlarda bir yemek yiyelim artık

• anca boğaz :D

• Bizde böyle saat 9'da geldim işten :D

• ''Abla çayı koydun mu? Birazdan evdeyim.''

• Boşuna bakma güzelim. Geçti...

• bak senn :)

• Ben degil o bakacak :)))

• ona asık oldugumu ogrenırdı

• +1

• seni sewiyorum ne olur anla

• ne düşünüyosun hakkımda ne yapmak istiyosun söylesene artık:) biz neyiz ne olabiliriz :)

• artk bir an önce sonuca varın :)

• bakalım artık sonuca varmak gerekiyosa varırız :)

• seni adam gibi sevdim ama sen beni adam yerine koyup sevemedin ya sana diyecek bişi demiyorum allah seni bildiği gibi yapsın sen kalbimin içine ettin ya sende aynısını cek!

• Rüyalarımı bari s.kme rahat bırak.

• ooooo :D

Kızlar Ne Diyor 21

• Hadi bir oyun oynayalım sevgilim, oyunun adı 'hazmetmek' olsun. Ver bedenini bana, al benimkini onun yerine ve yaşa yaşadıklarımı, hadi oynayalım? Geceleri benim yerime koy başını yastığa, benim düşündüklerimi düşün, hissettiklerimi hisset, benim kendimle savaşımda yer al, hadi kazanabilir misin?

• +11111111

• <3

• bu profilinde tırtmış
      lakin eskisine göre
      ehhh işte
      yaniiiiii

• Öncekileri Göster
    • yanlış anlama kabalık etmek istemedim
      bazı üyeler var .cevaplarını okumuyorum sende onlardansın o yüzden tam hatırlayamadım gibi seni
      ama şimdi hatırladım
      eaaa
      ha diyeceksin ki niye okumuyorsun cevaplarımı .
      bir kaç kez okudum ve okuduklarım yetti cevaplarında ki zerafet letafet ve uhreviyet uyumu bütünlüğünü gördüm
      ve bu bütünlüğü bölmek bozmak salak saçma konuşup canını sıkmak istememden falan filan
      neysseee
      bye

• yok yok öyle boşver sen fazla yüz göz olma benimle
      Allah a emanet ol

• merhabayın.

• ne çektin be :D

• Seviyorum ulan seni !

• Hönk? :/ dsadaa

• Kafana sıçım.

• hayırlısı be gulum :(

• memati baş :D

• :))

• Okuma nan :(

• Ya anlaman için napıcam bilmiyorum..çekiniyorum merhaba de napıyosun de ben sohbeti devam ettiririm sadece konuş benle sadece konuş ya..çok mu zor beni gördüğünde merhaba-naps. vs. demesi ya

• =]

• açaydım gollarımı gitme diyeydim.

• söyleyecek bişe bulamıyorum sana...

• +1

• gece hayatım bitti, kadehi yere attım.en sonunda başardım sigarayı bıraktım <<3

• O olmasın:))sıkıldım yaw,Onlar işgal etti hayatımı..defol git diyim bari:))desem mi ki:))))))))))))

• Farzetme:D bak kesin okuyacak:o yüzünün derisini soymak istiyorum;)

• Bana çikolata al.

• Bana açilmamakla hata yapiyor :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

• Evet sanırım artık senden nefret edıyorum. Evet evet buna kesınlkle eminim.Ne olursun cık git hayatımdan .

• ekinler dize kadar, ... gel bize kadar sana birşey göstersem, kasıktan dize kadar al bunu alamaz mısın, sen ne biçim delikanlısın...

• hahhahahahah :D

• seviyorum lan seni benim kadar seni kimse sevemez neden bana bunu yapıyosun senis eviyorum demek çokmu zorrrrrrrrrrrrrrrrr ben vazgeçtim artık ama senin pişman olduğunu görmek için bekliyorumm benim sevgimi anlayınca çok geç diycemmmmmmm senin en yakın arkadaşınlada çıkmak istiyorummm ohhhhhh sen piçlil yaparsan bende böyle yaparım gerizekalı

• :D uçtunn

• çok doluyum ona söyleyecek okada rçok şeyim varki

• canımı al razıyım da ahımı alma... seni canımdan çok seviyorum . beni hiç bırakma ..

• Bende..

Yükleniyor...