Erkek arkadaşım herşeye trip atıyor, ne yapmalıyım?

sevgilimle 1 yıldır farklı şehirlerden çıkıyoruz her huyunu çok seviyorum ama bi huyu var ki beni ağlatıcak kadar acıtıyo canımı. Olur olmaz herşeye trip atıyo tavır yapıyo. Ben trip atsam en fazla 15 dakika sonra barışıyorum rahat rahat trip bile atamıyorum ya. Hemen parlıyo tavır yapma bana diyo. ama o yapınca saatlerce barışmıyo. büyük bi olay olduğunda bu tripler bi kaç gün uzuyo. diğer huylarını seviyorum beni sevdiğini her fırsatta belli eder, dürüsttür, gözü dışarda değil, aynı anda uyanıyoruz filan. Ana trip atmasından canım çok yanıyo artık dayanamıyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Recep İvedik izle ve uygula

SCene 1

Trip atmakta olan erkek davranışı : Barışmamak

Tribi karşılayıp voleyi çakan ve topu ağlara yollayarak mutluluğu yakalayan kız :

Trip atma senin tribini s.k.r.m :D

deyip tribi cehennemin kördibine gönder.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçekten cinsiyetler yer değiştirmeye başladı gibi. Kadınların özellikleri hemcinslerimde de görülmeye başladı.Hayra alamet değil.

O ilişki yürümez. Alıngan insanla uzun süre yapabilmek çok zordur, büyük bir özveri ister.

• Kendi karakterinden ödün vermişsin .Vermeye de devam ediyorsun Bu gidişe dur demediğin takdirde bir an gelecek çok kötü tartışıp kötü ayrılacaksınız

• 'Dünya tersine dönüyor' tezine bir denek daha buldum.

O ilişki fazla yürümez.Kişiliğinin değişmesini bekleme.Yine bir yerde eskiye dönecektir.

Daha fazla bağlanmadan kararını ver.

• oku link

• bağlanacağım kadar bağlandım artık çok geç :/

• ozaman sende dediğini yap kızdırma onu

• ya ben hiç bişeye itiraz etmiyim 4/4 lük bi insan oluyum istiyo resmen

Kızlar Ne Diyor 3

• herşey o ufak triplerle başlıyor. yaşayan biri olarak müsade etme. kendini ezdirme... bir an gelecek öyle birşeyler olacak ki sen bile inanamayacaksın duyduklarına olanlara. tedbiri elden bırakma lütfen. bırak atsın tribini affetme

• bu ne ya nasıl yakıştırıyor kendine trip atmayı .. çok saçma

• Çok fazla üsteleme onun seni üzmesine müsaade etmemelisin bundan sonra

Yükleniyor...