Eski sevgilim neden boyle yapıyor canım yanıyor

eski sevgilimle konusuyoruz o bana mesaj atıyor ama genelde ben atıyorum, gülüşün çok tatlı falan dıyorum, tadına mı baktın dıyo, öyle degıl dıyorum, nasıl dıyor , gulerken kı sesın hosuma gıdıyor dıyorum, nerden nereye geldık dıyor kapatıyor konuyu baska seyler konusalım dıyor, ben onunla barısmak ıstıyorum o hem mesaj atıyor hemde ıkımızden konusamıyoruz ne olcak bu işin sonu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bnki sevgilim oldugu halde böyle öküz başka açıklamaları yok bunlarınn insan sevdiiğini üzemez ki istemesede istesede üzemez bilmeden üzülürsede mutlka alttan alır senn onu çok sevdiğini gel dese birleşeceğini biliyor yani seni kaybetmkten korkmuyo bu yüzdende kafası rahat adamın elimde nasılsa istersem koşa koşa gelcek diye düşünüyor ilgiyi azalt güzel şeyler deme hatta seni şurda gördüm saçına bişi mi yaptırdın kestirdin mi de kötü durmuş de eleştr sinir olsun baktın hala tersliyo falanca biri var bna teklif etti dün kabul etsemmi faln de seviyorsa kacırmk istemez ama bu ters etkide yapabilir dikkat et sunu iyi biliyrorum ki üstüne gider ilgi gösterrsen dahada kötü olacak hersey bunu unutma canım umarım hakkında hayırlısı olur

• teskkur ederım dıkkate alıcam ılgıyı azaltıcam tamam, haklısın ınsan sevdıgını uzmez, ya gercekten sevmıyor, ya da sevıyor ama farkında degıl ılgımı azaltınca farkına varcak, tesekkur ederım

• birşey değil canım kendimden biliyorum ne kadar ilgi o kadar uzaklasıyor dediğimi yap mutlka eleştr sinir et atma yazma arkdşla konuşuyordum görmedim mesajı de hm de gec bişy diyince faln tatlm

Erkekler Ne Diyor 4

• Herif resmen seni tersliyor sen istesende o istemiyo gibi sana mesaj atmasının sebebide kendini unutturmamak olabilir

• neden boyle bısey yapıyor kı konusmak ıstemese mesaj atmaz gercekten anlamıyorum, ben onu unutmayınca onun elıne gecıcek, benı gormek ıstemıyomusun dedım istemeydım soylerdım dedi. hem gorusmekte ıstıyo ama çözemiyorum

• acı çektirmek istiyo

• acı çekıyorum zaten, hemde fazlasıyla, ama ben acı çekınce onun elıne ne gecıcek

• eğer o düşünmüyosa sen neden canını sıkıyosun ki.gerçi bir erkek için bir kızın peşinden koşması mutluluk verici birşey ama bırak biraz da o düşünsün...

• hoşuna gidiyo ona kası olan ılgım bana yansıtmıyo ama anlıyorum ıyı tanıyorum onu, biraz ilgisiz bırak dıyosun onu yanı

• olay şu yanında tutuyor. her ihtimale karşı birisi olsun diye konuşmayı kesmiyor. egosunu tatmin etmek için olabilir.seni düşünmüyor. iyi birisi bulursa seninle konuşmayıda keser. başka bir nedeni yok bence

• ayrıldığımızdan berı kımseyle cıkmadı kı o ben cıktım o cıkmadı bulmak ıstese bulurdu etrafında cook kız var, ama en son ben oldum onun hayatında hala da ben varım işte

• Senin şu tatlı ve iyi halinden kopamıyor belli ki :)Buna izin verme, barışmak istiyorsa paşa paşa gelir konuşur :)Bu şekilde senle vakit geçiriyor gibi bişeyKısıtla görmek istediği şeylerden bir nebze, aşama aşama azalt ilgini...Yoksa kaybedersin.

• Öyle yapmaya çalışıyorum yenı ameliyat oldu, merak edıyorum onunda hosuna gıdıyor anlıyorum ama bellı etmıyor hıc bır sekılde, mesela bız konusurken '':)'' boyle guluyoruz ben ' ıyı geceler :* ' yazdım oda bana 'sanadaa :D' yazıyo yanı nasıl dıyım kendıne direniyor anlıyorum, benımle barısmak ıstıyor bılıyorum ama kendıne engel oluyor zamanında hata yaptıgım ıcın, ama madem affetmıycektı neden o zaman mesaj attı dımı

• Öncekileri Göster
    • o kadar da kotu davranma dıyosun yanı, dun dedı kı bana teyzene sor bısey dedı yarın sorcakmıs doktora dedım bende ona, bu sabahta- mesaj attım doktor boyle boyle demıs dıye yok cevap falan saat kac oldu bır tane mesaj atmadı

• yani, ortalama ol, bir arkadaş ortalamasını yakalamaya çalış mesafede, kendiyle çelişsin birazcık
      anlamadım doktor mevzusunu .s

Kızlar Ne Diyor 5

• Eski sevgili bu es-ki. Şu yazdıklarına bir bak herif resmen tersliyor. Bazı zamanlar acıyı içine atıp eskiyi eskide bırakmayı bilmek lazım. Yoksa oyuncak olursunuz.

• Ama belli ki o istemiyor zorlama bence ileride kırıcı konuşabilir.

• istemese neden mesaj atsın mal mı o

• böyle konuşup anlaşamazsınız yüzyüze gelin yahu o senin eski sevgilin gülüşün çok tatlı nedir ya bırak yakınlık gösterme

• askerden gelıcek 1 yıldır gormedım ama konusuyoruz kasımdan berı ıste, amelıyat oldu bende kıyamıyorum cok agrısı var, o yuzden ılgıyı azaltmak zor oluyo yanı

• Öncekileri Göster
    • git tabi rica ederim, bir yuvayı daha kurtardım :P

• :))

• erkekleri anlamak zor, eger bu erkek sevdiginse daha da zor

• sevdiğim evet

• al burdan yak anlamsız insanlar

• Hayır yanı amacı ne ben onu anlamadım

• bendede aynı durum söz knsu bende anlamadm

Yükleniyor...