Eski sevgili geri döner mi?

arkadaslar sevgilim benden ayrıldı sizce döner mi ? ya da dönmesi için ne yapılabilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Soru çözerken onu hatırlamazsın ama sokakta aylak aylak gezerken, arkadaslarınla bos muhabbet yaparken hep hatırlarsın. Ve sana gerekli olan şey çok soru çözüp sınavı kazanman.Sana bunları, sevgilisi tarafından LYS sınavına 1 gün kala terkedilmis birisi olarak söylüyorum. Ben o hayal kırıklıgı ve mutsuzlukla sınava girdim ve belki de bugün daha iyi bir yere girebilirdim.O yüzden nerede böyle bir sınava hazırlanan birisini görsem hayatını kurtarmasını isterim. Üniversitede de yaşayacaksın aynı acıları, duyguları. O yüzden ugrasma böyle boş işlerle sınavına odaklan.

Erkekler Ne Diyor 6

• Nasıl ayrıldın ne kadar zaman geçti bunlar öenmli teşhisi koymak için

• neden döndüğü önemli değil bide benden sonra kımseyle cıkmadı ve cıkmadıgı gıbı kendını derslere verdi

• Dönelir ama neden döndüğü önemli senin için mi başkasını bulamadığı için mi ?

• o ayrıldı ben utangaç oldugum için yani boyle pek ilgilenemiydoum onnla 4 ay oldu ayrılalı ama o arkadasıma demişki benim rüyayla bir ara konusmam lazım demiş

• dönerse snndir dönmezse S@

• :) sevdim de diyemdim :)

• seversen dersin :D

• :D has o kadr mıymış :D bnde ne diyorlar diye hep düşünüyordum :D benim le çıkar mısın :D diyemem ki bn onu...

• Öncekileri Göster
  • Ne yaparsan yap, kalıcı olarak döndüremezsin. Adamın tutkularını ateşleyerek, ya da ağlayıp yalvararak bir süre daha yanında tutabilirsin. Ama seni bir kere terk eden adam, yine terk eder. Acını kalbine gömüp hayatına devam etmeli, ve hazır olduğunda da yeni birini hayatına sokmalısın...

• ... ve bir kişinin daha hayatı kurtulur :)

• oha çok mantıklı sağol :D

• Aklına her o geldiğinde, otur bir tane soru çöz. Bir süre sonra bakacaksın ki bir sürü soru çözmüşsün, derken alışıp sorulara sardıracaksın zaten ;)

• Öncekileri Göster
  • Dönmez o gitti yarın öbür gün başkasını bulur onunla öpüşür, koklaşır, sevişir hatta belki evlenir ama seninle değil.

• Bence sende düşünmüyorsun hiç. Yahu sen hiç boşanmış bir çiftin tekrar evlenip mutlu olduğunu gördün mü.

• bence sende çok olumsuz düşünüyon

• kızım sen takıntılısın nasıl fark edemiyorsun bunu baya baya takıntı halini almış sende, sırf senden ayrıldığı için böyle yapıyorsun farkında değilsin. Kendine gel biraz

• Öncekileri Göster
  • Üç kulhü bir elheme belkii...

• donmesı ıcın neden ayrıldıgnı bılmem lazım

• yani aşkın nefrete donustugu için dönmedinn off yaa benim ne yapıp edip donmesini sağlamam lazım :/ cunku ben kahroluyorum

• senın basına glen banda geldı ben gerı donmedım cunku kankamlayken kı sıcaklık olmadı ve nefret oldu bende

• yani geri dönmezmi ;?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• kişiye göre değişir bence

• hııımm

• iyiliğin için dönmesin .

• işte bende o yüzden dönmesin daha hayrlı diyorum ya kızm.

• ama sonucta eski ?

• başına aldığı eski kelimesi yznden

• Öncekileri Göster
  • Eski sevgili geri dönerse tek maksatı kullanmak olur.bunu bilir bunu söylerim

• doğruudr..döndüü ve yine bitti..çünkü çabalamak gereği duymadı çünkü sevse gidemez çünkü sevse çabalar ..çabalamayandan hayr yokkk

• Sen bir şekilde yolunu bul dönmesini sağla.döndüyünde anlarsın kardeşim

• kullanmakmı neden ki ?

• süslen güzlce geç karşsndan gözlrnn içine bak

• :D

• vayy supersinn sağol :D

• :D hm iyi merk etmiştm yeni sevglm varda umtlanda diye sormştm de o döt olsn

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...