• Sor
  • Bence

Eski sevgili geri döner mi?

arkadaslar sevgilim benden ayrıldı sizce döner mi ? ya da dönmesi için ne yapılabilir ?

En İyi Görüş

• Soru çözerken onu hatırlamazsın ama sokakta aylak aylak gezerken, arkadaslarınla bos muhabbet yaparken hep hatırlarsın. Ve sana gerekli olan şey çok soru çözüp sınavı kazanman.Sana bunları, sevgilisi tarafından LYS sınavına 1 gün kala terkedilmis birisi olarak söylüyorum. Ben o hayal kırıklıgı ve mutsuzlukla sınava girdim ve belki de bugün daha iyi bir yere girebilirdim.O yüzden nerede böyle bir sınava hazırlanan birisini görsem hayatını kurtarmasını isterim. Üniversitede de yaşayacaksın aynı acıları, duyguları. O yüzden ugrasma böyle boş işlerle sınavına odaklan.

Erkekler Ne Diyor 7

• Nasıl ayrıldın ne kadar zaman geçti bunlar öenmli teşhisi koymak için

• o ayrıldı ben utangaç oldugum için yani boyle pek ilgilenemiydoum onnla 4 ay oldu ayrılalı ama o arkadasıma demişki benim rüyayla bir ara konusmam lazım demiş

• Dönelir ama neden döndüğü önemli senin için mi başkasını bulamadığı için mi ?

• neden döndüğü önemli değil bide benden sonra kımseyle cıkmadı ve cıkmadıgı gıbı kendını derslere verdi

• Ne yaparsan yap, kalıcı olarak döndüremezsin. Adamın tutkularını ateşleyerek, ya da ağlayıp yalvararak bir süre daha yanında tutabilirsin. Ama seni bir kere terk eden adam, yine terk eder. Acını kalbine gömüp hayatına devam etmeli, ve hazır olduğunda da yeni birini hayatına sokmalısın...

• gömmeyi deniyorumda olmuy ki :(

• Öncekileri Göster
    • oha çok mantıklı sağol :D

• ... ve bir kişinin daha hayatı kurtulur :)

• dönerse snndir dönmezse S@

• of :/

• Öncekileri Göster
    • seversen dersin :D

• :) sevdim de diyemdim :)

• Dönmez o gitti yarın öbür gün başkasını bulur onunla öpüşür, koklaşır, sevişir hatta belki evlenir ama seninle değil.

• peki neden ?

• Öncekileri Göster
    • bence sende çok olumsuz düşünüyon

• Bence sende düşünmüyorsun hiç. Yahu sen hiç boşanmış bir çiftin tekrar evlenip mutlu olduğunu gördün mü.

• Üç kulhü bir elheme belkii...

• donmesı ıcın neden ayrıldıgnı bılmem lazım

• ben biraz utangaçtım çok ilgilenemiyodum onunla konusrken bile utanıyodum ama oda cesarteli sayılmazdı neyse işte ilgisizlikten ayrılmıstı o benden

• Öncekileri Göster
    • senın basına glen banda geldı ben gerı donmedım cunku kankamlayken kı sıcaklık olmadı ve nefret oldu bende

• yani aşkın nefrete donustugu için dönmedinn off yaa benim ne yapıp edip donmesini sağlamam lazım :/ cunku ben kahroluyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• iyiliğin için dönmesin .

• neden ?

• Öncekileri Göster
    • ama sonucta eski ?

• işte bende o yüzden dönmesin daha hayrlı diyorum ya kızm.

• Eski sevgili geri dönerse tek maksatı kullanmak olur.bunu bilir bunu söylerim

• kullanmakmı neden ki ?

• Sen bir şekilde yolunu bul dönmesini sağla.döndüyünde anlarsın kardeşim

• doğruudr..döndüü ve yine bitti..çünkü çabalamak gereği duymadı çünkü sevse gidemez çünkü sevse çabalar ..çabalamayandan hayr yokkk

• kişiye göre değişir bence

• hııımm

• süslen güzlce geç karşsndan gözlrnn içine bak

• peki ne diyim bakınca :D

• Öncekileri Göster
    • vayy supersinn sağol :D

• :D

Yükleniyor...