Sivilce için ACNELYSE KREM ve CLEOCİN-T solüsyon kullananlar ALLAH AŞKINA YARDIM...

Gizli Üye
ben polikistik over hastasıyım. bu hastalıkta sivilce tüy falan çıkıyo bilenler vardır ben her yıl yaza doğru acnelyse krem ve cleocin t kullanıp sivilcelerimi geçiriyorum ama bu kez kullandığımda önce fazla kullandığım için yüzümün ön tarafı hep soyuldu durmadan acıdı okula bile gidemedim sonra bepantenle geçti çok şükür ama şimdi yüzümün yan taraflarındaki sivilceleri geçiremiyorum kaç gündür arkadaşlar sevgilim benden ayrıldı ve aynı apartmandayız okula bile gidemiyorum kaç gündür insan içine çıkamıyorum herkes yüzüne ne oldu diye soruyo o kadar çaresizim ki evden dışarı çıkamıyorum o beni böyle görcek diyede çok korkuyorum annem kanser hastası ben sürekli ağlıyorum böyle yaparak onuda üzüyorum ölümü bile düşünüyorum intihar etmeyi ölmek istemiyorum ama çok kötüyüm hayatım altüst oldu allah aşkına yardım edin Şu an bunları yazarken bile gözyaşlarımı tutamıyorum benim ölmekten başka çarem yok
Sivilce için ACNELYSE KREM ve CLEOCİN-T solüsyon kullananlar ALLAH AŞKINA YARDIM...