Bir erkeği kendime nasıl bağlarım?

bir erkeği kendime nasıl bağlayıp aşık edebilirim yardm edin bana erkekleer lütfeen =))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Doğal ol diğer insanlar gibi fabrika çıkışı olma.Saygılı ol anlayışlı ol fedakar ol karşı taraf gereken değeri verir sana.

• teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 19

• Kara büyü.

• Sağlam bir ip bul ve bağla.

• rahatsızmısın etrafta bi sürü erkek var bi göster kendini bi bakalım belki o dediğin olabilir :D

• Anlamıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz.. Adım adım kıyamete gidiyoruz..

''Bağlamak yok'', beraber yaşamak var, bağlamak yok, beraber yaşamak var, bağlamak yok, beraber yaşamak var, bağlamak yok, beraber yaşamak var, bağlamak yok, beraber yaşamak var, bağlamak yok, beraber yaşamak var, bağlamak yok, beraber yaşamak var, bağl...

• kendine bağlama zaten tüm kadınların tek ortak noktası ''erkeği kendine bağlamak''kuşkusuz bağladıktan sonrada entrikalar başlatır;bir bakın kaç tane erkek kadını kendine bağlamak için çabalar;erkek sevmek ister,ama içindede ''ama'' diyerek bunu yapar,çünkü gerçekten sevmek ister ama yarın yerle bir olmamak içinde ''ama'' der,haklıdır,kadın ne ister,onun için istanbulun yakılmasını ister,hata onun için 3.dünya savaşı başlatılmasını ister...

ya sizin derdiniz nedir?

ne mi? diyorum

sevilmekmi istiyorsun o zaman git onu sev

• sadece kendin olarak değilse senin çabalarınla olacak iş değil

• ilgi çekici ol, güleryüzlü ol, sevdiğin çocukla ilgili ol ve sıcak davran, çok hafiften bi makyaj doğal güzelliği bozmamak kaydıyla, hafif bi parfüm ve kırmızı oje :))

• sempatik ol sıcak davran ve yeteri kadar kovala

• Erkek seni seviyorsa aşık olacaktır zamanla bunun icin aceleye gerek yok hemen aşık olan seviyorum diyene inanırsan birkac ay sonra yerlerden kazınırsın

• böyle düşünen insan kendini bile bağlayamaz

• önce bağlamaya çalışrsnz sonra canınız sıkılır ayrılmak istersnz neden hala üstelerlr diye dert yakırsnz bnce hiç uğraşma az ve öz bii şeklde bağlılğnı göstersn sana yeter...

• evet aklısın :)

• merve şimdlk buluşmanzn keyfini çıkrn bnce henüz görme gününz 3 gün erken yanii önce bii şöle brbnzn tanıyın eğlenn ozaman sana karşı duygulrı belli olur...:))

• hmm daha 3 gun oldu ve bırkere bulustuk ama onunla gezip sinemaya falan gidicez bu hafta umarım daha yakınlasırızz :)

• Öncekileri Göster
  • :) bağlama yaz boşluk bırak adresini yaz :D 2222 ye gönder :D:D:D:D

• Yakınlarda nalbur varmı? Oradan kalın bir zincir al :D şaka bir yanada biraz daha detay yaz kim bu erkek niye bağlansın sana sebep ne yani bizde sana yardımcı olalım.

• yeni sevgilim onu seviyorumm

• kısa giyin yeter :)

• evcilik oynarken kulağına sana dondurma ısmarlayım mı dersin :=) yahu aziz kardeşim kaç yaşındasın dur bakalım bi büyü hele

• ya siz yaşımı boşverinn bana yardm eddiinn

• Halat ile çok güzel bağlayabilirsin.

• urgan vereyim mi?:D

ya ohooo... erkeği bağlamak için kadın olacaksın arkadaş...

• Onun kadından kastettiği farklı bısse bence :D

• ben neyimm ?

• iple :D

• tamam hadi baklım:)))

• okey tatlım sagol sen orasını bana bırak ;)

• o zaman son nokta atışı yapmak lazım nasıl mı:D erkeğinin adrenalin yükseltmen lazım :D:D

• Öncekileri Göster
  • Merve 97 doğumlu musun ciddi ciddi soruyorum?

• Kesin 97li kesin. Ahanda capsimi koyucam değilse bak büyük konuştum.

• yok o kadar da degildir

Kızlar Ne Diyor 10

• Yüksek sesle kahkaha atma, ama babaannem gibide oturma;gülümse,

oturaklı ol (hanım hatun)

erkek tarzına bürünme yada lisesliler gibi tarz yapmaya çalışma

doğal ol, her şeye zıplama, az konuş anlamlı konuş ,

eski sevgililerinden bahsetme,

kendini övme(başkaları övsün),

güzel kokmaya dikkat et,

sulanma askıntı olma bırak o sana gelsin sen gitme,

her zaman kırılgan ve narin ol seni incitmekten korksun,

bişi hoşuna gitmediğinde cazgır hatun olup bağırıp çağırmak yerine sus ve uzaklaş ona ceza olsn

• güzel.

• Teşekkür ederim

• işte gerçek nasihatler : ))

• kendine bir halat edin bir ucunu at herifin boynuna ,diğer ucuda senin elinde mutlu mesut geçinin ;)))

• vurkaç taktiği ..tek yol bu:)

• cazibenle .

• Çocuğun kişiilik özelliklerini öğren anlat olmadı özelden mesaj at hallederiz =)

• saçmalamayarak :))))

• kendine bağlama gibi bi takıntın olmazsa

• sen kendine bagliyamazsin arkadas o seni kendisine baglar sonrada cekip gider

• ooff söyleme böyle ya :((

• görgü kurallarına dıkkat et bakımlı ol pozıtıf ol anlamlı bak kendıne guven taklıtcı olma baska ne var kı

• Yüksek sesle kahkaha atma, ama babaannem gibide oturma;gülümse,

oturaklı ol (hanım hatun)

erkek tarzına bürünme yada lisesliler gibi tarz yapmaya çalışma

doğal ol, her şeye zıplama, az konuş anlamlı konuş ,

eski sevgililerinden bahsetme,

kendini övme(başkaları övsün),

güzel kokmaya dikkat et,

sulanma askıntı olma bırak o sana gelsin sen gitme,

her zaman kırılgan ve narin ol seni incitmekten korksun,

bişi hoşuna gitmediğinde cazgır hatun olup bağırıp çağırmak yerine sus ve uzaklaş ona ceza olsn

• kısa dönemde etkili bunlar.ama uzun dönemde yaramzlar erkek milletine zaten hiç bi şekilde yaranılmaz.

• iple :D Yada halat daha mantıklı kaçar mazallah :D

• hberde ver bna :D

• oha yemn edıyorum denıcem:D

• :))bende erkek arkadasıma makarasınada olsa öyle yapmısstım bak 3 senedir bir kere bire ayrılmadık :D :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...