İkinci evlilik için ne diyorsunuz?

uzun bir ilişkiden evlilikten çıktım,çok sevdiğim bir kız var,evlensem mi, bilemiyorum?

Güncellemeler:
bu arada kızın ilk evliliği olacak ve herşey usulünce düğün kına vs,haklı olarak çocuk ta istiyor,

ancak bu yaştan sonra çok zor geliyor,kızı çok seviyorum kırmak istemiyorum,nasıl olacak bilemiyorum

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yeni ciktiysan biraz kafani dinle derim hemen ikinci evliligi kaldirabilecekmisin ? Acele etme

0|0
  • yaşın gerçekten 43 ise o doğacak çocuk için çok yaşlısın.evlenirsen bile çocuğunu sakın ona emanet etme.kimse kimsenin evladına öz annesi gibi bakamaz.yalnız birşey soracağım daha yeni evlilikten çıktım dedin .sen karını bu kızla aldatmadın inş ?

0|0
    • asla aldatma yok,

boşanma sonrası bir ilişki,

ayrıca oğlum annesinde sorun yok,

teşekkür ederim...

• sen bilirsin hayat senin.ama bu yaştan sonra çocuk sahibi olman hem seni hem de o çocuğu zorlar.iyi düşünün karar verin.

• çok haklısın...

bende bu aşamada kaldım zaten...

• sorun olacak şeyler değil istedikleri, dediğim gibi hem seven hem sevilen oldumu engel olmamalı bazı şeyler..en önemlisi kararlı olmanız lazım..basit zorlukları bahane etmeden..:)

0|0
    • basit zorluklar değil konu,

bu yaştan sonra düğün dernek,çocuk vs,

zaten 43 olmuşum,

bu saatten sonra dayanamam gibi geliyor...

• içinizdeki heyacanı kaybetmedikten ve hala seviyor olduktan sonra sorun değil derim yinede..o zaman ya göze alamadım dersiniz ya da gözümü alamadım :) tercih sizin

• o da seni seviyorsa niye evlenmeyesin..

0|0
  • tabiki neden olmasin . bundan sonraki hayatini yalniz gecirmek istemezsin heralde . mutluysaniz evlenin derkm abi .mutluluklarr.. :)

0|0
  • baba lütfen evlenme,senden nefret ediyorum aaaaaaaaa

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kalbinin sesini dinle...

1|0
    • teşekkürler

• Bazısı gelirken, bazısı da giderken gönül açıklığı verir. Dikkat et ve iyi bak ki, sendeki bu gönül açıklığı giderken mi yoksa gelirken mi beliriyor?

• Senin çocuk varmı

0|0
    • evet 1 erkek 8 yaş...

• Allah bağışlası. Eğer bakacaksa ve gerçek annesinin varlığı sorun olmayacaksa oğlunda onaylıyorsa tabiki evlen ne kdar boş kalırsan okadar kötü

Yükleniyor...