Sevgilisi var, nisanli, ya da evli. ama sevdiniz neyapardiniz

ice4287
olmuyor degil arkadaslar olabilir. yani birine gonlunuzu kaptirdiniz ve oda size asik oldu. ama sevgilisi var ya da nisanli ya da hatta evli ama evlilikleri kotu gidiyor. yani sevgilisi var ya da nisanlisi var ya da evli ama sevmiyor ya da mutlu degil ve sizinle karsilasti asik oldunuz. neyapardiniz. devam edermiydiniz asiksiniz diye yoksa ayrilirmiydinz. merakimdan sordum sadece
Sevgilisi var, nisanli, ya da evli. ama sevdiniz neyapardiniz