Fiziksel özelliklerini beğenmediğiniz birine aşık olabilir miydiniz?

Gizli Üye
İlk "gizli"sorumu soruyorum hadi bakalım. :D Sorun şu ki benim boyum biraz kısa, 158 falan. Asla sevilmemekten korktuğum zamanlarda Annem bana hep seni seven seni kişiliğin için karakterin için sever zaten dış görünüşün hiç önemi yoktur derdi. Ben de hep ona inanarak büyüdüm. Fakat daha sonra dışını beğenmediğin birinin içini merak etmezsin lafı geldi, ruhlar aleminde yaşamıyoruz dendi. Dış görünüş bir yere kadar önemli olsa da kişilikten ve karakterden sonra olmazsa olmaz bir özellik midir? dış görünüşünü hiç beğenmediğinz birini kişiliğini ve karakterini beğendiğiniz için sevebilir miydiniz? Yoksa dış görünüşü kötü olduktan sonra kişiliğinin bir önemi yok mudur?
Güncellemeler
+1 yıl
İnsanlar neden fiziğini beğenmediği birine şans vermek istemez anlamam. belki kişiliği mükemmeldir, belki çok şey kaçırıyorsunuzdur.
Fiziksel özelliklerini beğenmediğiniz birine aşık olabilir miydiniz?