• Sor
  • Bence

Sevgi, saygı, dürüstlük, güven ve sadakat gibi temel öğeleri hangisi en çekici ayrıntıdır?

Sevgi saygı, dürüstlük, güven ve sadakat gibi temel öğeleri ayrı bir kefede tutarsak sizce hangi ayrıntı bir erkeği yada kadını daha çekici kılar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 13

• konuşma ve giyinişş tarzı...ve tabiki baklavallar...

• baklava :(

• Öncekileri Göster
    • demek ki doğru anlamışım (: iyimiş :)

• yakışana yakışıo valla içim gidio adeta...

• Sadakat en önemlisi bence, ki zaten sadakat olunca güvende arkasından geliyor.. güvenince saygılı davranıyorsun sevgi gösteriyorsun ve ona dürüst davranıyorsun o da sana karşı öyle oluyor genellikle :) etki-tepki meselesi.. tamam sakinim sabah sabah devreleri yakmadan sussam iyi olacak:))

• ben kendime göre cevaplıyım dürüst ve güven duygısı veren erkek 9999999 adım öndedir

• saygı diyorum

• Öz bakımına dikkat etmesi.
    Yani temiz kokması, güldüğünde dişlerinin temiz olması, nefesinin ferah olması.

• dürüst insan bulmak zor bu zamanda kimseyede güvenmiyorum artık

• eskiden daha saftım yaşadıkça öğreniyorsun;)

• kimsede yok sanmıyorum olduğunu:)

• Guldurebilmesi , yanına yakismasi , bakimli olması , kültürlü olmasi. Vs.

• bakımsız olsa olmuyor mu parası olması lazım birde;)

• Para çok fazla takıldığım bi konu değil çok şükür elim ayağım tutuyor bi işim var ve bkaana yetecek kadarını kazanıyorm. Bakımdan kastım yataktan kalktigi gibi gelmicek mis gibi kokcak, giydikleri yakiscak , disleri temiz gülüşü güzel olcak, saclari taranmıs kendine karşı ozenmis. Olcak fazlasıyla cevapladim sanırım

• gülüşü ses tonu davranışları ilgilenmesi vs vs vs

• E dememiz için, hile yaptın!

• öyle birşey yapmadım ((:

• güven dürüstlük

• Dürüstlük

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...