Sevgi, saygı, dürüstlük, güven ve sadakat gibi temel öğeleri hangisi en çekici ayrıntıdır?

Sevgi, saygı, dürüstlük, güven ve sadakat gibi temel öğeleri ayrı bir kefede tutarsak sizce hangi ayrıntı bir erkeği yada kadını daha çekici kılar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadakat en önemlisi bence, ki zaten sadakat olunca güvende arkasından geliyor.. güvenince saygılı davranıyorsun sevgi gösteriyorsun ve ona dürüst davranıyorsun o da sana karşı öyle oluyor genellikle :) etki-tepki meselesi.. tamam sakinim sabah sabah devreleri yakmadan sussam iyi olacak:))

• ben kendime göre cevaplıyım dürüst ve güven duygısı veren erkek 9999999 adım öndedir

• saygı diyorum

• Öz bakımına dikkat etmesi.
    Yani temiz kokması, güldüğünde dişlerinin temiz olması, nefesinin ferah olması.

• dürüst insan bulmak zor bu zamanda kimseyede güvenmiyorum artık

• eskiden daha saftım yaşadıkça öğreniyorsun;)

• kimsede yok sanmıyorum olduğunu:)

• Guldurebilmesi , yanına yakismasi , bakimli olması , kültürlü olmasi. Vs.

• Para çok fazla takıldığım bi konu değil çok şükür elim ayağım tutuyor bi işim var ve bkaana yetecek kadarını kazanıyorm. Bakımdan kastım yataktan kalktigi gibi gelmicek mis gibi kokcak, giydikleri yakiscak , disleri temiz gülüşü güzel olcak, saclari taranmıs kendine karşı ozenmis. Olcak fazlasıyla cevapladim sanırım

• bakımsız olsa olmuyor mu parası olması lazım birde;)

• gülüşü ses tonu davranışları ilgilenmesi vs vs vs

• E dememiz için, hile yaptın!

• öyle birşey yapmadım ((:

• konuşma ve giyinişş tarzı...ve tabiki baklavallar...

• güven dürüstlük

• Dürüstlük

Erkekler Ne Diyor 13

• sadakat

• dürüstlük

• Kültür ve düzgün konuşma.

• Herşeyden önce bir hoşlantı olması lazım.. Sonrasında ise saygı dürüstlük ve güven.. He bir de yalanın rengi olmaz yalansız olmalı..

• Adonis kası, kasıktan dize kadar olan kasları.

• Gülüşü/Ses tonu/Bakışları > Adonis kası, yakışıklılık gibi kriterleri fazlasıyla zorlaması > Şişkin bir cüzdana sahip olması > Leb demeden leblebiyi anlayabilecek kadar zeki olması

• tabiki para kardeş

• Saygı ve güven.

• 3 s olmaz ise evlilik olmaz.

Sevgi

saygı

sadakat

• iman, tas tamam bir iman

• Saygı bence

• Saygı ve Güven başı çekerler derim ben...

• Tabiki dürüstlük.

Yükleniyor...