Evlenmek istiyorum sizce nasıl olcek bu iş?

geçen düğüne gittimde gelinliği falan damatla dans etmeleri herşey mükemmeldi bende evlenmek istiyorum artık ya :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• Öyle pat diye olmaz ama. önce bir tanış ne oldugu belli olmayan biriyle pat diye ne edion sen

• yok canım pat diye olurmu tabi önce tanışmak istiyom ama oralara girmeyelm şimdi

• tamam oyle olsun

• inş. hakkın da hayırlı olan biri ile evlenir mutlu bir yuvan olur amin .

• inşallah amin

• Sırf şu gelinliği giymek için evlenmek isteyen kızlar, 2 sene sonra da boşanırsınız.

• nıye boşanım aaa

• yaptığın yorumdan bunu çıkardım hayat tecrübesi sıfır, evliliği herhalde tozpembe zannediyorsunuz siz. Bir damatla gelin o güzel kıyafetleri giyip dans etmesiyle olmuyor herşey. Ayrıca sırf o gelinliği giymek için evlenmek isteyen kızları kastettim, neden üstüne alındın ;)

• Esra Erola çık :)

• onlar fake değilmi

• Öncekileri Göster
    • abla desen :(

• potmu kırdım kusura bakma :)

• e bende istiyorumda veren yok, gönlünü veren yok bana yani

• hemenn everelim seni.. hangi kanala cıkartalim

• Yaban tv cıksın.p

• Öncekileri Göster
    • rezilmi etçen beni :)

• bak napalim o zman internet üzerinden bulalim sana sunucuda bn olurum :P

• Bana soyle alıcı gözle bak bakiyim ;)

• bi fotonu koy profiline nerene bakcak alıcı gözüyle :)

• Bende aynı konuyu açtım şmdi seni önerdiler bana :D

• Ben de evlenmek istiyorum ama para yok, imkan yok. şartlar olgunlaşmamış.

• aman sen daha gençsin

• Öncekileri Göster
    • hımm

• sen niye evlenemiyon ki?

• 1.guzellik var mi ?2. fizik ne durumda ?3.boy ?eger bunlar iyi ise s1k1nt1 etme evlenirsin kisa zamanda ama degilse bekleyede bilirsin ya da biri cikar seni ister is oyle biter :)

• herşey yerinde ama çirkin bahtı lazım bana :(

• Öncekileri Göster
    • inşallah

• bunlar ama bende bulamıyorum ya bende istiyorum

• Bende cok istiyorum eger ciddiysen sana talibim tanisalim ekle

• bende son 7 yıldır evlenmek istiyorum evlendim ama hala bekarım :)

• o nasıl oluyo öyle :D

• Öncekileri Göster
    • hııı evli oldun yani taam anladım :) evlenirsin ya erkekler için kolay istedine gider sölersin kabul eder kızlar öyle yapamıo ama

• lan bu hangi erkeklere kolay bana niye zor bu terste bir işlik var ama çözemedim :)

• Halisane niyetle, Allah rızası için tanışabilir miyiz?

• olmaz sen kuççuksun :/

• Öncekileri Göster
    • ölemi ama benden 10 ay küçük olan biri keşke biraz küçük olsaydın dedi bana:/

• Bu genel ya da evrensel bişey değil ki, kişiden kişiye farklılık gösterir. 80 yaşındaki Halis Toprak'ın 18 yaşında hanım hanımcık bir eşi olabiliyorsa, 22 yaşındaki bu Ahmet'in de 25 yaşında da sevgilisi olur, 15 yaşında da. Önemli olan anlaşabilmektir. Peygamber Efendimiz (s.a.v) bile, Hz hatice annemizden 15 yaş küçüktü, evlendiklerinde efendimiz 25, hatice anamız 40 yaşındaydı. Bunun üstüne ne diyebiliriz ki..

• Sen evde kalırsın bence

• ağzını hayra aç :(

• Belki de hayırlı olan budur

• esra erolla ewlen benim programına basvur

• bende istiyorum ama hem kız yok hemde iş yok tembelmiyim ben neyimzengin kız olsa of :)

• bende zengin koca bulsam şu okulu bırakçam he :)

• Öncekileri Göster
    • yabancıların önyargılı olanlarıda çok heleki müslümanlara karşı. türklerle bitek ruslar çıkıyo burda valla diğerleri beğenmiyo fazla kıskanç ve herşeye karışıomuşsunuz falan :)

• tanımadan yargılamazlar ya o işi hallederim ben :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ya ne dertt ediyosun önce sevgili ol tanış flört et sonra görelim :D

• isteme bu kadar akışına bırak.. evlencem dıyen evde kalıo evlenmem dıyen çoluga çocuga karışıo bu işle kısmet hayırlısı nasılsa öyle olsun

• ben hep evlenmicem diyodum 40 defa söledm galiba gerçek olcak :( ama bu aralar nişan düğün falan derken heveslendm bende :D

Yükleniyor...