• Sor
  • Bence

Size karşı zaafı olan veya olduğuna inandığınız bir insanı kendi özel işlerinizde kullanır mısınız?

sizden hoşlanan , yada size karşı ilgisi olduğunuz birine kendi işlerinizi yaptırır mısınz? Veya kullanır mısınız bazı işleriniz için?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hayır yapmam eğer yaparsam çok bencilce davranmış olurum karşımdakinin duygularını umursamamış olurum.

Kızlar Ne Diyor 9

• eet sanırım doğru olmasada o an gerekli olduğu için kullanırım

• İyi niyet suistimali. Yapanlardan nefret sederim yazık yaa Herkesin zaafı varsa nolcak hepsinimi kullanırdı çok ayıp olur bence

• ben beni seven arkadaşlarımı kullanırım biraz ama o da karşılıklı yeri geldiğinde bende onların çok işlerini görüyorum.ama bana aşık olan bi adamı hiç kullanmadım.çünkü karşılıksızsa ben uzak durmayı tercih ediyorum.

• Hayır.

• olabilir de olmayabilir de bilemiyorum o anki düşüncemi.

• Ruh halime bağlı.

• Yemek,temizlik,utu filan yaptirrim tabi

• öyle biri olsada kullansak

• ilgi duymadığım biriyse bırak kendi işlerim için kullanmayı, yakınımda olduğu zaman bile vicdan azabı duyuyorum ben. yazık, üzülmesin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kullanmam .

• İllaki belli ölçülerde hepimiz yapıyoruz,herkes yapıyor. Yapmıyorum diyen yalan söyler, şurada iki satır yazdığında bile karakter atmak neden ki, nazınız geçen insana yapmıyor musunuz? Bırakın bu ayakları.

• evet, islerimi cabuk halletmek icin cok kullanirim . kotu huy ama ne yapalim ise yariyor

• vebal almam

Yükleniyor...