Kaşıma çizik attırmak istiyorum, sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir?

Öncelikle herkese merhaba. Ben Mert, sitenize yeni kayıt oldum. Bir kaç sorum var ve bu konularda yardımlarınıza ihtiyacım var gerçekten :)

Ben kaşıma çizik attırmak istiyorum, sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Kızların bu konudaki düşünceleri nelerdir, çalıştığım iş sebebiyle erkeklerlede bayanlarlada diyaloglar yapabiliyoruz.

Sizin düşünceniz nedir?

Yalnız samimi cevaplarınızı bekliyorum herhangi bir önyargı olmadan :)

Erkeklere, bir erkeği bu şekilde görseniz düşünceniz ne olur?. + kattıklarınız.

Kızlara, sizce nasıl duruyor? vs.. vs. + kattıklarınız.

Güncellemeler:
Bu arada böyle birşey yaptığım da ne kadar süre sonra eski haline döner hiç bilgisi olan var mı?

0|0
16|12

En İyi Erkek Görüşü

 • Sen Nasıl İstiyorsan Öyle Yap Kimseyi Dinleme ...Hata Olduğunu Bilsen Bile Yap Kardeş Hiç Kimseyede Hesap Verme Zorunluluğun Yok...Bir İnsan Kendine Yakıştığına İnandığı Herşeyi Yapmalı,Bu Hata Olsa Bile ! Çünkü O Hatalar Bizi İlerki Yaşantımızda Olgunlaştırır Erdemli Bir Birey Olmamızı Sağlar,Örneğin Sen Hiç Hata Yapmadın Hep Dosdoğru Bir Birey Oldun Ve Bundan 10 Sene Sonra Çocuklarının Yapacağı Hataları Nasıl Çözümleyebileceksin...Nasıl Erdemli Bir Baba Olabileceksin ...İnsan Hata da Yapabilmeli ,

  0|3
  • Şikayet

   Vallahi Allah razı olsun abi. Sen de cevap vermeseydin gittikçe daralıyordum, tek bir kişi bile olumlu cevap vermedi. Tamam fazla sıkıcı cevaplar yok da, bir kaç önyargılı şahıslarıda görmemezlikten gelmemek çok zor.

   Neyse artık düşünmem lazım sanırım bugün baya.

   Cevap için tekrakrdan teşekkürler, bir kaç kere okudum.

  • Şikayet

   Kardeş Sen Bildiğini Yap Sonuç Olarak Alemlerin Rabbi Seni Nefsinle Baş Başa Bırakmış...Doğruyu ve Yanlışı Kendin Bulacaksın Önemseme...Bu Hayat Hiç Bir şeyi Kafana takacak Kadar Uzun Değil...Tadını Çıkar...Sen Zaten Doğruyu ve Yanlışı Biliyorsun Kendin İçin Yanlış Senin İçin Yanlış ,Kendin İçin Doğru Tüm İnsanlık İçin Doğrudur...Sendende Allah Razı Olsun...Ömrün Bol Olsun...