Kaşıma çizik attırmak istiyorum, sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir?

Öncelikle herkese merhaba. Ben Mert, sitenize yeni kayıt oldum. Bir kaç sorum var ve bu konularda yardımlarınıza ihtiyacım var gerçekten :)Ben kaşıma çizik attırmak istiyorum, sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Kızların bu konudaki düşünceleri nelerdir, çalıştığım iş sebebiyle erkeklerlede bayanlarlada diyaloglar yapabiliyoruz.Sizin düşünceniz nedir?Yalnız samimi cevaplarınızı bekliyorum herhangi bir önyargı olmadan :) Erkeklere, bir erkeği bu şekilde görseniz düşünceniz ne olur?. + kattıklarınız.Kızlara, sizce nasıl duruyor? vs.. vs. + kattıklarınız.

Güncellemeler:
Bu arada böyle birşey yaptığım da ne kadar süre sonra eski haline döner hiç bilgisi olan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen Nasıl İstiyorsan Öyle Yap Kimseyi Dinleme ...Hata Olduğunu Bilsen Bile Yap Kardeş Hiç Kimseyede Hesap Verme Zorunluluğun Yok...Bir İnsan Kendine Yakıştığına İnandığı Herşeyi Yapmalı,Bu Hata Olsa Bile ! Çünkü O Hatalar Bizi İlerki Yaşantımızda Olgunlaştırır Erdemli Bir Birey Olmamızı Sağlar,Örneğin Sen Hiç Hata Yapmadın Hep Dosdoğru Bir Birey Oldun Ve Bundan 10 Sene Sonra Çocuklarının Yapacağı Hataları Nasıl Çözümleyebileceksin...Nasıl Erdemli Bir Baba Olabileceksin ...İnsan Hata da Yapabilmeli ,

• Vallahi Allah razı olsun abi. Sen de cevap vermeseydin gittikçe daralıyordum, tek bir kişi bile olumlu cevap vermedi. Tamam fazla sıkıcı cevaplar yok da, bir kaç önyargılı şahıslarıda görmemezlikten gelmemek çok zor.
      Neyse artık düşünmem lazım sanırım bugün baya.
      Cevap için tekrakrdan teşekkürler, bir kaç kere okudum.

• Kardeş Sen Bildiğini Yap Sonuç Olarak Alemlerin Rabbi Seni Nefsinle Baş Başa Bırakmış...Doğruyu ve Yanlışı Kendin Bulacaksın Önemseme...Bu Hayat Hiç Bir şeyi Kafana takacak Kadar Uzun Değil...Tadını Çıkar...Sen Zaten Doğruyu ve Yanlışı Biliyorsun Kendin İçin Yanlış Senin İçin Yanlış ,Kendin İçin Doğru Tüm İnsanlık İçin Doğrudur...Sendende Allah Razı Olsun...Ömrün Bol Olsun...

Kızlar Ne Diyor 16

• bana sorarsan yaptırma.

• Hoşgeldin de yaptırma.

• Yanıt için teşekkürler.

• Öncekileri Göster
    • şimdi girebildim ama:))

• Peki moderatörüm :)

• Ben beğenmiyorum

• Yanıt için teşekkürler.

• hoş değil serseri gibi gözüküyooo

• Öyle çok bir serseriliğim yok da çok normal de sayılmam.
      Teşekkürler.

• :)rica edrim

• offf ya bütün erkeklere sesleniyorum burdan: KA$LARINIZA DOKUNMAYIN, IYI BIRSEY YAPIYORUM ZANNEDIYORSUNUZ AMA BIZ BAYANLARA COK ITICI GELIYOR. ha tek kas olanlar ortayi aldiklari zaman anlayisla karsilarim ama yok kasa cizik atmakmis yok inceltmekmis vs. yapmayin ya adi üstünde ERKEK siniz :(

• Yoook yüzde yüz iyi birşey yaptığımı zannetmiyorum kesinlikle. İnceltme falan yok öyle birşey, şöyle ufacık minicik bir çizik. O kadar itici mi yapıyor insanı?
      Birde benim anlamadığım ben ayda yılda bir çizik olan birini görürüm sanki, bazılarınız hergün çizik olan birilerini görüyormuş gibi yanıt vermiş.

• Öncekileri Göster
    • yok oldugundan fazla cikmaz öyle olsa biz kizlar ne yapardik köprüden atlardik herhalde :D hmm bilmiyorum jiletle daha cabuk uzar diye düsünüyorum

• Cidden, jiletle daha çabuk uzaması gerekiyor mantıken. Haklısın.
      Atlayın zaten, hiç biriniz beğenmiyorsunuz eheh :)

• Bence kaşına çizik attırma ya kötü duruyor.Kaşın küsedebilir çıkmayabilir yani gerek yok böyle şeylere.Hoş durmuyor.

• Vazgeçtim zaten artık.

• bence hoş duruyo ben bi sakınca göremiyorum bunda karizmatk buluyorm nedense

• Senin haricinde herkes dışlayacak galiba beni :)
      Baksana kimse beğenmiyormuş.

• Öncekileri Göster
    • Öyleyse ben hemen sizin sınıfa geliyorum. :)

• :D

• adını niye deşifre ediyosun..yaptırma çok kro bence geri alınacak bir şey değil bir de

• Neden geri alınmasın ki.:/
      Çıkacağını söylüyorler tekrardan?

• Öncekileri Göster
    • yok seninki yara değil bazıları façayla yapıyor ama sen bildiğin gibi yap onun geri dönüşü var

• Yok yok faça olayı değil o kalıcı olur tabi. Durduk yere kaşımı mı jiletleyeyim. Ayık kafayla yapılacak iş değil.

• Kaşında çizik olan erkeklerden mümkün olduğu kadar uzak duruyorum.Boş bi insan olduğunu düşünürüm.

• O kadar fazla da yok çevrede sanıyorum?
      Yaa işte anlayamıyorum bir kaş olayı ile insanın kötü olduğunu boş olduğuna nasıl inanabiliyorsunuz?

• Öncekileri Göster
    • Şimdiki durumdan daha iyi olacağını düşünüyorum yine de.
      Teşekkürler.

• Sen bilirsin o zaman.

• bence herkese yakisan birsey deyil , yuz sekline giyinis tarzina bagli , ve uzamasi en fazla bir kaz hafta surer galiba :/

• Tabi onlarda bir etken zaten. Bir kaç hafta mı? Zannetmiyorum o kadar kısa sürede uzayacağını.
      Eminmisin? :/

• Öncekileri Göster
    • :D bosver yap gitsin :D

• Umarım, bakalım.:)

• ne gerek var böyle şeylere. kaşına çizik attırdın diye daha dikkat çekici mi olacaksın

• Bilmem, ben anlamam o konulardan :)
      Maksat değişiklik.

• Eski haline dondurmek hakkinda bir bilgim yok ama sahsen pek sevmem yani ama kisisden kisiye degisebilir

• Haklısın.
      Yorum için teşekkürler.

• Bisi degil.d

• kaç çizdirmek +20 den sonra özenti moduna geçer benden söylemesi.Erkek kardeşim 15 yaşında o yapıyor düşün artık :)

• Ooo kardeşe laf yok, bize laf var. :)

• Öncekileri Göster
    • OZMAN ŞÖYLE DİYELİM ASKERLİK YAŞIN AKADAR BENDE 22 YE GİRDİM ABLA DEMENE GERK YOK :)

• Yaşıtlarım askerde zaten.
      Demem, peki.:)

• yapma derim özenti gibi hem iğrenç bişey..

• O kadar da iğrenç olmamalı aslında.:)
      Teşekkürler.

• yok bana yakışıyo.

• ya aslinda diyim erkeklerde cok guzel gorunur ama giyimde olucak yani.giyimine uyum sagliyacak. hem eger begenmezsen zaten normal haline donusur zaman gectikten sonra. denemekte yarar var yani. eger pisman olsan bile yine uzar eski haline donusur.

• Giyim konusunda pek karışık takılıyorum da o da düzene girer. Artık ilk kaş olayını halledelim giyim olayınıda bakarız.
      Son söylediğin 2 cümle yeterince iç açıcı oldu, teşekkürler.

• Öncekileri Göster
    • hahhaha ne yapalim artik. benide idare etsin bu site. belki dogrudur tr de begenilmiyor. mesela ben erkek olsaydi belki babam begenmezdi. yani sen serserimisin derdi. yani genelde cok kisi var giyim vede gorunuslen insanlari olcup bicerler. ama benim giyimim biraz cook fazla avrupa giyimi, vede arkadslarim der hep seni tanimasak ne bicim biri bu derdik. cilgin takilirim ne yapiyim. insan hep genc olmuyor ki; hele birde kizsan daha cok onem veriyorsun herseyine.

• Çok önemli bir noktaya değindin, bir kere genç oluyoruz böyle şeylerde bu yaşlarda yapılan şeyler. İnsan içinden geleni yapması lazım 2 günlük dünya sonuçta. Kimseye zarar verdiğimiz yok bilmem ne yaptığımız yok. 2 çizikle serseri damgası yenmek dışlanmak bilemiyorum yani.

İnsanların büyük bir kısmı zaten dış görünüşe bakarak değerlendiriyorlar. Çok yanlış bir durum ama ne yazık ki böyle.

• Ben beğenmiyorum. Onun yerine kaş piercingi yaptır.

• O pek tarzım değil. Kaldırmaz beni.
      Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 11

• Faça dönemi bitti artık. Bir kaç sene evvel modaydı ama artık fazla yapan yok. Yinede sen bilirsin.

• İşin moda kısmını çok düşünmüyorum aslında.

• yapmaaa sonra pişman olursun

• 18 yaşına kadar normal karşılarım kaş çizdirme mevzunu ondan sonra saçma geliyo

• 20 yaşına kadar pek bir şekil yapamadık bundan sonra yapalım bari diyorum.

• Öncekileri Göster
    • git küpe tak kimse özenti demez en azndan ben demem

• Biri çıkıp konu açsa burada ben de ona özenti derim mesela :) Küpe de bana ters geliyor.

• Bende düşünüyorum çizik attırmayı ama emin değilim pek ...

• delıkanlı adam hıcbıryerını cızdırmez gozum

• Delikanlılık 3-5 çiziğe kalmadı usta emin ol.

• Öncekileri Göster
    • dusun... gercı gecıcı bısey uzar zararı yok ama goruntusu bıraz serserıce gelıyor agır takılmak daha ıyı :)))

• Senelerdir ağır takııyorum zaten, artık ağırlık ağır geliyor, hep arabesk, eskiler, vs.vs. artık kaldırmıyor bünye :)

• mert kardeşim uğraşma öyle şeylerle.kötü durur..

• Arada kaldım abi, bir değişiklikte yapmam lazım artık sıkıyor herşey.
      En yakın bu geldi, küpeymiş piercingmiş bunlar biraz farklı geliyor bana da kaş olayı daha bir sıcak geldi.
      Yani amacım "değişiklik"

• Öncekileri Göster
    • Yinede emin değilim abi, söylediklerini dikkate alacağım.:)

• tamam güzel kardeşim.

• 41gün

Attır kardesım dunyaya 50 kere gelmcen içinde kalmasın. bide Kim ne derse desın umursama.. Ben attırdım ortalıkta piskopat gıbı gezıyom a. q S:AD:A

• bi erkek olarak kendime yakıştırıyorum ama kızlar itici geliyo diyolar :) ne kadar doğru bilemem

• çizik attırmak konusundaki anti-çizikçi mahalle baskısını aşmanın tek yolu kaza süsü verip kaşı yarmaktır. iki de dikiş atıldı mı üstüne oh mis. eski haline dönme ihtimali yok.

• Kaş yaparken göz çıkarmayalım da. Gereksiz, 2 sene sonra kafama eser herşeyi doğru düzgün biri olurum o zaman da istesem de geri dönemem, görünüş olarak farklı görünebilirim.

• öyle deme, doğru yerde olduğu zaman yara izi son derece çekici bir unsurdur.

• Öyle de dediğim gibi geri dönüşü olmayan şeyleri yapmak kitabımda yazmıyor. Ben her an değişen bir düşünceye, kişiliğe sahibim.

• Erkeklerde kaşa çizik attırmak, küpe takmak, saçları dimdik yapmak %100 Kişisel Ego Tatmini ile alakalıdır. Temelinde dikkat çekmek vardır. Kaşta çizik olsa ne, olmasa ne ? Bence gereği yok.İyi günler..

• Söylediklerin bana baya bir uzak şeyler zaten.
      Kısmen haklısın da sebep "değişiklik" olsun. İnsan bir süre sonra sıkılıyor aynı şeylerden.

• Tercih meselesi, ben sadece düşüncemi söyledim.

• Yorum için teşekkür ederim.

• bugün kaşını çizdiren... neyse...

• AdamGibiAdam olsan harbiden adam gibi cevap verirsin ya neyse.
      Cesaretin yetmiyorsa yapmaya, susacaksın. Hiç karalamana gerek yok.

• Öncekileri Göster
    • Sana cevap verirsem millet işi gücü bırakır bizim muhabbetleri okur, o yüzden sen işine bak patron.
      Haydi eyvallah.

• ben millet okusun diye yazmıyorum... neyse eğlenecek başka şeylerim var... saygılar.

Yükleniyor...