Doğum gününde bir kıza ne alınır?

eskı kız arkdaşıma alıcam postayla yollucam ne alabilirim?o bana ciddi anlamda bir kilo patates almıştı :D patatesleri çok seviyorum die (kızarmışlar) ben ona ne alabilirim ? Postayla yollucamBu arada bugün son girişim 15 ay yokum kendinize iyi bakın :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sınavı kazanmışsın 12 ayda yapabilirisn kardeşim 15 ay değil :) hayırlı teskereler

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne seviyor ondan gönderiver , olmadı parfüm al ,olmadı bir çeyrek altın gönder ...

• çeyrek altını biraz daha beklesin düşcek o zman yollasın :D

• Sen 3 ay önce de "14" ay yokum demiştin, hatta askere mi ne gidecektin. ORtak hesap kullanıyormuşsun arkadaşınla bla bla bla.Neyse, bonnyfood gönder gitsin.

• astek sınavına girmiştim onu beklemiştim hayatımın en anını sana raporlucak halim yok :)

• Ne seviyosa sende ona bir kilo yolla

• Sen sen misin yoksa diğeri mi:/ Kafanı kıracağım ha:(Geldiğinde görüşmek üzere.. Sarışın balık.

• feysıne bakarsın

• ok

• hayırlı tezkereler...albüm al. böyle yanı yöresi kurutulmuş yapraklı, tahtadan yapılma.

• yuh 15 aymı neyse bence kız arkadaşına yani ben kendim iin konuşıyım ben ayakkabıları çok severim çoook güzel bir ayakkabı alabilirsin :P

• kuş.

• yeni doğmuş oyuncak bebek

• kalıcı bir hediuye al parfum filan alma sık sık bitcek one öyle yaaa cicekte alma solcakk kalıcı bişey allll

• o ne seviyorsa sende ona bir kilo al :D sanırım askere gidiyorsun :D

Erkekler Ne Diyor 3

• 50-60 cm lik turp yolla veya küçük oyuncak araba ya da onun gibi komik bişi

• bişey alınmaz bişeyler yapılabilinir.

• Okuyorsa veya kalemlik bir işi varsa altın kaplamalı falan kalemler var.

Yükleniyor...