Gürcü kızlar güzelmidir ?

arkadaşlar bugun başıma bir olay geldi bir arkadaş gürcistan gitmiş onla konuşurken garga metra yanı merhaba gürcüce yanımdaki kız güldü neden güldünüz dedim bende gürcüyüm dedim gürcü kızlar güzel olur felan dedim sizde güzelsiniz dedim baya güldü bende merak ettim gürcü kızlar baya güzel olurmu yanımdaki bayan gerçekten rus kırması gibiydi ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anladığım kadarıyla Gürcistana tatile gideceksiniz.Öyle bir soru sorumuştunuz önce.Gürcistanda tatil yerleri vs.Çok eskiden bir yerde gürcü halkının en güzel ırk olduğunu idda eden bir yazı okumuştum ve tarihte avrupada bir çok kraliçe yandan sevgili yaptıklarında daima gürcü erkeklerini tercih ederlermiş güzellikleri için vs.Bana sorarsan her insan güzeldir :).Gürcüsü , türkü, rusu, isveçlisi.Nasıl baktığın önemli.Ben gözlerimi açıyorum ve her gün güzel insanlar görüyorum.

• gürcistan gittige sempatim oluşmaya başladı :) ben sarışın beyaz tenli kadınları seviyorum diğer kadınlar pek hoşuma gitmiyor ama sizin dedinizde doğru her insan güzeldir :)

• Öncekileri Göster
    • aslen rusum zaten rus bir kız arkadaşım var :) ama sevgilim değil arkadaşım sadece bu önerirniz dikkate alıcam teşekkür ederim :)

• Bol şanslar dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabi.. link

• değişir

• gürcü kızlarının geneli nasıl bilmiyorum ama şunu iyi biliyorum her ülkede güzel olan da vardır hoş olmayan da

• çok haklısınız :)

• :)

• sen gürcü olduğuna emin misin?

• google yaz bakalım nasılmış tipleri

• google pek güzel değildi ya da yanımdaki bayan çok güzeldi :)

• güzel de laf mı offf yok böyle hatunlar yaff

• Slavlar guzel ama bakimsiz olurlar

Erkekler Ne Diyor 8

• Bugün aldığım bi' habere göre Gürcü kızlar güzeldir

• nası ?

• Gürcü kızları pek güzel değil diye biliyorum, istisnalar tabi olur, ama genel anlamda güzel değiller.

• Ben beğenmiyorum ama değişir tabi ..

• Bi' ukrayna hatunları olamazlar elbet ama bizim TR kızarından daha güzel olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim.

• tıynetini belli ettiğin için güldü.

• aslında öyle bir niyetim yoktu

• birader sende takmıssın gurculere gurcıstana yok batuma gıdecem falan fılan:) benım gurcu akrabalarım var kızları da guzel olur gurculerın.yemek ıslerınde de cok ıyıler

• bu es kaza olan bir olay kalkıp ben bulmadım gürcü kızı koskoca itü kampüsünün önündee

• niye garipsiyorsun bunu.turkıyede en cok bulunan etnık kokenlerden bırısı de gurculerdır.özellıkle sakarya-kocaeli-istanbul da gurcu nufusu fazladır.yanı orda onu bulman garip bir sey degıl.gurcıstana gıtte rahatlayalım artık:)

• gidicem merak etme onlarda beni bekliyor :)

• Hayır değiller.

• sanırım onlarda bölge olayı mesela bizde nasıl ege kızları güzel

• Olabilir..

• Gazeteci Gürcü bir sevgilim vardı Tavisubleba Parkı'nda ve Rustaveli caddesindeki cafelerde az yemedim onu. On numara kızdı, tay yanında halt etmiş

Yükleniyor...