• Sor
  • Bence

Erkekler neden kadınlar gibi bir şey söylerken 2 kez düşünmezler ?

Söylediğime ; kırılır mı,üzülür mü,yanlış anlar mı vsvsvs ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Önce doğal ortamında dişiyi gözlemleyelim:dişi1) ayyyy bu mor şapka bende nası durmuş aşkım(aşkım dediği öteki dişi-kankisi)dişi2) ıyyyy cınıımmm harika, çok yakıştı, ışıl ışılsınSonra doğal ortamında sürünün erkeklerini gözlemleyelim:erkek1)sadıc bu gömlek üstüme nası durdu?erkek2)at s*k*ne kelebek konmuş gibi oldu, çıkar Allasen şunu...sonuç:erkek gerekli gereksiz diye ayırımı yaparken dişi gardrobunu ne vermeye ne atmaya kıyamadığı çöplerle doldurdu.Bizde mi böyle olalım en basitinden, Bırak yaaa, 2 kere düşünüyorsunuz birde, çok düşünmek mühim değil demek ki öz düşünmek kıymetli olan.

• şu örnekten sonra 1-bana aşkım diyen kızı dilini kesiicem.2-şapka mapka takmam ben birdaha :/
      örnek iyiydi ama genelleme yap,O örnektekiler daha oluşum aşamasında ne uyuz bir durumo kız konuşmaları tam katliamlık.

• Öncekileri Göster
    • ben tümden gelim yapmıyorum tüme varım yapıyorum.

• güzel konuşuyorsun,takdir ettim doğrusu.

Erkekler Ne Diyor 26

• kim demiş ?Genelleme yapmayınız efendim.

• Analiz yapmam gerek :) Hata ettiysek affola.

• ben kimseyi zor durumda bırakmıyorum ama onlar beni bırakıyor .ne olcak peki ?

• ok by de gitsin :) şaka bir yana muhattap bile olma bir daha :)

• iki kere düşünüp o kadar konuşuyorsanız, halimize şükredelim o zaman:D

• amin gardaşşş :D

• :))

• ben düşündüğümü söylerim kim ne anlarsa anlasın...

• "adamsın" bu iyi bişey mi?

• Öncekileri Göster
    • sorarsa açıklarım ama ima kullanmam. tek söyleyişte anlanacak kadar net konuşurum...

• travesti mi :O

• kadın mı 2 kez dusunuyor yanılıyorsun**

• düşünüyoruz tabi.hiç denk gelmedi mi :)

• gelmedı dırek kırıcı kelımelerı bızzat hem cınslerınden duydum :)

• :)

• kadınlar mı ? :D kahkahkahkah

• ne gülüyooonn oluumm :D

• Öküzün altında buzağı aramadığımız için.

• kısa ve net.doğru.

• Bak dusunuyoz 1 aha 2 bk iki kez dusundm yaziyorm sana

• Cem Yılmaz halt etmiş dostum senin yanında :D

• erkeler direk konuşur ima edemeyiz... bazen kırıcı olabilir bu tabikinede.

• kırmasanıza karddiişim :)) düşünmek güzeldir,candır.

• Bizler de konuşurken düşünürüz ancak sizden biraz farklı olarak. Siz düşünürek konuşurken söylediğiniz ve aslında söylediğiniz olmak üzere çift taraflı konuşuyorsunuz. Biz ise ne konuşuyorsak onu söylemeye çalışıyoruz. Yeterli düşünmeyince kırıcı falan da olabilir tabi :)

• Whuu ! :) tarafsız bir yorum,iyiimiş :))

• siz öyle sanarsınız ama erkekler 2 değil 3 kere düşünür :) eğer düşünmeseydik yanımızda kadınlar kalmazdı :)

• ürkünçç ama bir okadar iddaalı.iştee düşünen erkek madalyalıksın dostum harbiden bak.

• Öncekileri Göster
    • :D o zamannnn miissss :D

• tam tersini yazıcaktın herhalde? yanlış oldu... kadınlar neden erkekler gibi 2 kez düşünmezler diycektin sanırım ...

• Kadınlar çok düşünür.Bu yüzden trip atarlar çoğunlukla :) Çünkü 1000 tane düşünce geçer aynı anda. fıtfıtfıtfıt saniyede 1000 devir.

• erkekler bu yüzden düşünmezler o halde :Pp saniyede 1000 devir... :)

• ehehe! :)) iyiydiii.

• fazlaca hesap yapmadan doğal şekilde aklımıza ilk geleni söylesek, sonrasında bir kırılma üzüntü yanlış anlama görürsek elden geldiğince gönül almaya işin aslını anlatmaya çalışsak daha güzel insancıl olmaz mı :)

• hay ağzın bal yesin senin yaa ! :D ama kadınlar anlamıyor işte :D

• erkeğin söylediği nettir.. ama bayan söyleyeceği şeyde cok mana cıkaracagı için 2 değil 12 defa düşünür

• doğru :) yedik bitirdik beynimizi yahu :) nolcak böööle bilinmezleri oynuyoruz,hayır uzatmaları da yok ki bu işin.peh!

• sizin doganızda var bu. Boşver tadını cıkar yerken :)

• düşünüyoruz daha ne yapalım

• azcıcık romantizm azcıcık anlayış = evlenilecek irkek ! <3

• sonunu düşünen kahraman olamaz :)

• olur olur :D hallederrizzzzzzzz

• Öncekileri Göster
    • tabiii :D sor batmana :D manitası bile yokk :D

• tanımıyorum ne sormam gerekiyor benimde yok manitam bundanmı kaynaklanıyor olmaması

• Erkekler enerjisi itibariyle aktif ve kaba düşüncelidir ( kabadan kasıt ince düşünmemek)Kadınlar enerjisi itibariyle pasif, daha ruhsal ve içe dönüktür. (bu yüzden ince düşünür)Erkekler dünyada yaşarlar düşünceleri çevreyle birdirKadınlar 2 dünyada birden varlar; yaşadığımız dünya ve iç dünyaları:...

• marsa çıktığımız bile oluyor o da ne ki :) yoruma bayıldım bu arada.

• Öncekileri Göster
    • o dediğin şey ne ki ? zeki müren de bizi görecek mi :D sp ri tü elist o nasıl bir kelimedir hocam ya

• kadınlar niye acaba ne demek istedi diye düşünür dururlar.altında bir anlam aramak isterler.

• irdelemek ruhumuzda var kahretsin :))

• Öncekileri Göster
    • mideden geçerrrr :D

• eğer dünya tersine dönse kızlar erkeği çıkmaya davet etmek için eriğe gideli mi çekirdek çitleyelim mi parkta diye teklif ederlerdi heralde :D

• genelleme yapma bizde düşünürüz gercekten seviyosak :)

• sevmediğinin hayatında işi ne yahu! :) yinede düşün beyin bedeveee :)))

• 1 kez dusunmek yetıyor bana dogrusunu soylemek ıcın.yanlıs anlasılanlar dusunsun 2 kez dusunmesı gerektigini konusmadan once

• Uhh :) peki.

• Peki kadınlar neden birşey yapmadan önce sonuçlarını düşünmezler?

• Düşünür ama farklı yollar işte :) pişman olsakta bir işe yaramaz bazen tabi istisnalar var.

• Öncekileri Göster
    • vay anasını :D

• :D

• Bi şey söylemeye korkuyoruz valla nasıl anlayacak şimdi gibisinden

• tatlı dille yılan bile gangnam oynar dostum :D

• çünkü erkekler düz mantıktır söyler gecer aynı ben gibi.

• Ama yanlıııışşşşşş :/ öyle yapma-yın :(

• Öncekileri Göster
    • her mevsim güzeller eksik olmasınlar D:

• izmitte öyledirrrrrr :D ah ah hatunlar hatunlarrrr :D cıvıl cıvıl :D :D

• biz 1 söylüyoruz siz 1000 anlıyosunuz . ben de bunu nasıl yaptığınızı merak ediyorum .

• irdelemek için motor çalışıyor,daha el freni çekilmeden geliyor o 1000 düşünce.nasıl ama ? :) zeka küpleri kadınlar,hafife almayın bize uleyyn! :)))

• zeka mı küpü ? :D

• bak baakk aşağılayıcı sözler geliyorr :D daş yok mu daşşş ? :D

• sana öyleleri denk gelmiş

• bana değil şekerim genel istatiksel veriler bunlar , hıh!

• İnce ayar bize göre değil.

• amaan maçolar sizi :)) düşünmeyin incileriniz dökülür mazallahh :) daş yok mu yaa :D

• Daş yok mu daş gafasını yarayım he :)

• ehehehe :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen ya erkeklerin çoğu böyle :) Ağızlarına ne gelirse hemen söylüyorlar :)

• Malesef :) bunu çözmek lazım en azından burada deşifre edelim.Savulun erkekklerrrrrrr ! :)

• hahah :)

• Kotu soz soylecekse bunu bin kere dusunse ne olur bir kere dusunse ne olur..Onemli olan kac kere dusundugu degil ne soyledigidir...

• Hımhımhım.. . Olabiliğğğ :))

• sonlarını düşünmeden kahraman olmak istiyorlar =)

• daş veriinnnn :D atardım cidden nasıl dalga geçiyor ya kurban olun bize beee! :)))

• Öncekileri Göster
    • olsun siz atın.kedi attı dersiniz.maksat,içimiz soğusun =)

• kedidir kediiiii :D

• Cunku erkekler duz mantikla yasamlarini surduren varliklardir ve ince dusunmezler, genellikle de soykedikleri seyi kast ederler. Altinda bir sey aramamak gerek.

• Sanirim dusunmeden konusan disigillerdenim askakjsj

• o ne lan teyzemgiller gibi

• ah seni seni :D usulca gel yanımıza çaktırmaaa :D

• ahah tamam

• Dusunen erkeklerde var geneleme yapmamak.lazim

• var canım illa ki hatta demin bir madalya aldı :) var var olmaz mı düşünenler.canlar can.

• Oyledirler :)))

• bayanlar düşünüyor da ne oluyor ki.. tırt.

• adamım sın :D

• Öncekileri Göster
    • uyudum ben. bay bay.

• uyu bari.baaybaay

• erkekler detayci değillerdir.

• Azcık detay candır can :)

Yükleniyor...