• Sor
  • Bence

Hiç düşündünüz mü ben ölsen ne olur diye?

Arkanızdan kim ağlar, kimler cenazenize gelir, kalabalık olur mu? bunları hiç düşündünüz mü?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 19

• Ailem hariç diğerlerinin ağlamaları en fazla 2 gün sürer.

• Çok düşündüm,hatta her zaman ön planda benim için,arkamdan ağlayıp bir süre sonra yaşamlarına devam edeceklerinde farkındayım.Ölünce ne olucak,Allah ne isterse o,öteki tarafı düşünmedim ama hep inandım.Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

• çok düşündüm ailem harici kimse gelmez sanmıorum

• arkdamdan cok ıyıydı bu cocuk derler ...

• ölsem ne olur diye düşünmedim ama yaşıyor muyum acaba diye çok düşündüm...

• bir iki dostum bir de ailem aglar

• ... şimdi düşündüm,gereksiz bir düşünce olduğunu farkettim.

• sen ölürsen Allah rahmet eylesin der ikide dua ederim ama ben ölürsem YANDIK!

• Hayır onları hiç düşünmedim, umrumda da değil açıkcası..Ne ağlansın isterim, ne de birileri Cenazeme gelmiş olsun veya gelmemiş olsun. 6-7 yıl öncesine kadar ben öldüğümde yakınlarım, sorumluluğumdakiler ne olur diye düşünürdüm ki, son 2 yıl içinde o konuyu da bir çözüme ulaştırdım. Artık ölürsem ne olur diye pek düşünmüyorum.

• link annem için yaşarım bu hayatta baska birsey istemem..olurdu ölürsem uzaklara gider ölürüm annemin üzülmesini istemem.

• arkadaşlar,dostlar,akrabalar 1 gün 1 hafta ağlarkardeşlerim bir kaç yıl annem her gün bir ömür ağlar..

• ben ağlamam valla bak ölebilirsin :D:D

• Öncekileri Göster
    • olabilir.çocukluğuna inmek lazım :))

• inin onun çocukluğuna ve onu orda öldürün :D

• Üzüleni bilmem ama sevinecek çook

• ben en çok onlar ağlayacak diye ölmek istemiyorum zaten :) yoksa ben ölmüşüm kim gelmiş ne önemi var ki

• sende ölsen bişey olmaz normal yani :D

• :) bak ya benle niye uğraşıyorsun :D :D :D sen öl gelirsem adam değilim :DD:D:

• kalabalik olur ama bir kac gune hepsi unutacagindan pek bir sey olmaz.

• denemeden bilemeyiz ki :) :P

• düşündüm de en doğru karar olurdu ölmek belki.

• iyi insanlar arkalarında iyi izler bırakmıslarsa cenazeye duyan gelir...karıncaya bile ufak bir iyiliğin dokunmuş ise o bile gelebilir.öyle düşün...Ağlarsa anam ağlar ardımdan. Göklerden ağıt yağar yağmurla. Dost yüzlü yalancılar kapımda.

• Düşündüm ve korktum.. Geride bıraktıklarımı üzmekten korktum..

• Önemli olan cenazenin kalabalık olması değil. Öbür dünyaya kul hakkı bırakmadan gidebilmek önemli. Belki o gün cenazende o kul hakkı kalan kişi gelmeyecek ve helalleşmemiş olacaksın kötü olan bu ben bunu düşünürüm düşünürsem eğer.

• sen ölsen bişey olmaz ama :D

• ay şaka yapayım dedm yaa :))) kız yamıs ya ben ölsem nolur diye düşündünüz mü hiç :D

• yok be üzülürüüüm :))

• Umrumda değil.

Kızlar Ne Diyor 17

• Hiç düşünmem işim olmaz , ben öldükten sonra umurumda da değil ...

• sanki hiç kimse fark etmezz yokluğumuutek annem babammm link

• Hiç umurumda değil ama sadece öldüğümde değerimin anlaşılacağına eminim.

• aglayan olur ama sevınenler daha cok olur dıye dusunuyorum keşke dıyecek bır cok ınsan bırakırdım arkamda

• Sevilen biriyim üzülürler herhalde.

• hayat bunları düsünmek için cok kısa.

• Evet düşünüyorum. Böyle tabutumun ustunde, gulumsedigim bir resim ailem ağlıyor, annem bayılıyor. Hep böyle düsünüyorum. Yas tutulur ve bir süre sonra unutulurum.

• annem babam arkadaşlarım öğretmenlerim komşularım herkes ağlar annem babam ömür boyu unutamaz ölümümü diğerleri 1/2 günde unutur

• Hayat herkes için devam eder... Benle ilgili pişmanlıklar kalır mı? Bilmiyorum...

• ben ölsem bana ne oluru düşündüm de arkamda kim ne yapar umrum değil valla gitmişim zaten.

• çok düşünüyorum gerçekten.

• ben öldükten sonra arkamdan kalabalık olmuş olmamış önemsiz olurdu.sonuçta hayat benim için bitmiş olucak.yalnız ailem özellikle de annem çok üzülür.

• annem ağlar bir

• Ohoo. Hergece. Ama hep kapkaranlık oluyor sonu yok.

• ne kadar sevenin olursa olsun 1 hafta, 1 ay, 1 yıldan fazla kimse ağlamaz!

• nasıl yani. :)

• Öncekileri Göster
    • tamam ya tamam 1-2 damla dökim napalım :P :))

• ne neden silentcim?

• düşündümde unutulurum 3 güne şüphem yok ama arkadaşımın sözü var beşiktaşlı yaptırcak mezarımı birer adette siyah beyaz gül alcak :(

• düşünmüşdüm..çok sevenim var..arkamdan üzülecek çok kişi var.kalabalık olurdu..

Yükleniyor...