Sevgilimin beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?

Erkek arkadaşımın beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence anlarsın. bir erkek, sevdiği için birçok farklı şey yapabilir ve bunu sana kanıtlayabilir. bu şeyleri hayal etmeye çalışma, çünkü erkekten erkeğe bu değişir. şöyle bir düşün. sıradan erkekler ile seven erkekleri birbirinden ayırmak çok zor olamaz değil mi?

seven erkek sevgilisini merak eder.

seven erkek, sevgilisi ile zaman geçirmekten korkmaz.

seven erkek, gerçekten mutlu etmeyi ve küçük şeyler ile mutlu olmasını bilen erkektir.

seven erkek, sevgilisinin istemediği şeyleri her ne olursa olsun mantıklı bir şekilde dinler.

seven erkek, sevgilisine belirli zamanlarda sürprizler yapmaya korkmaz.

seven erkek, sevgilisine başka ilişkileri örnek göstermez. kendi ilişkisi ile örnek olmak ister.

tabi ki bunlar benim şahsi fikirlerim. gerçekten seven erkeğin yapabileceği en önemli husus fedakarlık yapmasıdır.

Erkekler Ne Diyor 2

• Birinin seni sevip sevmediğini asla anlayamazsın. Bence sorma bile o seviyor olsa bile sana birşey için kızdıysa o an hayır bile der. Önemli olan senin sevmen. Sen seviyorsan ve onun da gösterdiği ilgiden, sana karşı olan davranışlarından mutluysan demek ki ortada bir sıkıntı yok.

Erkeğin sevip sevmediğini sınadığın zaman sonuç her zaman olumsuz çıkar. Çünkü sanırım tüm erkeklerin ortak sıkıntısı ikide bir sınanmaktır. İnan o kişi seninle beraber olmak istiyorsa, sadece bunu istiyordur. Yani biraz mantıklı olun bayanlar olarak. Bir erkek başkasıyla da olabilecekken sizin yanınızdaysa daha neyin sınamasıdır bu? Besbelli seviyor işte...

Seven erkek şunu yapar bunu yapmazlara kulak asmayın. Seven adam iyi kötü herşeyi yapar hatta üzer bile. Ama başkası üzerse onun da hesabını sorar.

Ama bir erkek çok üstüne gittiğinizde önceden deli divaneyse bile artık sevmez burası kesin. Şu herifleri daha az gerin. Zaten sizi elde tutmak için yeterince gerginler... :)))

• Bırak gitsin dönerse senindir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hiç birinin sevdiğini anlayamadım .

İşlerıne geldığı gıbı hareket edıyorlar bence

• Bunu bize soruyosan

• Hiçbir şekilde anlayamassın. Emin olamazsın hiçbir şeyden. Çünkü insanlar öyle ki yüzüne gülerler hiçbir şey anlamazsın. Seni seviyor sanırsın. Kimi insan da vardır ki, hislerini belli edemez soğuk davranır. Ama en candan seven odur. Yani hiç kendini yorma boş ver gitsin..

Yükleniyor...