Trip yapan erkeklere nasıl davranılmalı?

trip yapan erkeklere nasıl davranılmalı? Gerçekten dayanılmaz oluyorlar..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya erkekte trip çok itici ama yaa..

ciddi ciddi trip atıyorsa üstüne gitmemeye çalışırım ya da görmezden gelirim, anlamıyor gibi yaparım çünkü çok sinir olurum trip yapan erkeğe! o bizim silahımız erkekler kullanmamalı :)

Erkekler Ne Diyor 13

• trip yapanına göre davrannn erkekler trip yapıyosa nazlanmıyodurr

• gormezden gel, kac kac kac!

• kızlar sevmezler trıb yapanı bırde herseyde yapanıı gel gor ki bızde kızların asırı naza cekılmelerıne katlanamıyoruzz...

• :)) ne sandın kuzum :))

• vay vay :D

• şaplat ağızına bi tane

• elinden tut.

• Yaklaş, öpücük at, gülücük at, saçını savur, dişisin bişiler yap.:D

Trip yapmam diyeceğim de, çekip giden daha çok mu hoşunuza gidiyor, önce bi cevabını alayım:D

• Her erkek bir değildir kimi çok inatçı olur kimi bir gülümseme ile gönlünü alabilirsiniz. Bence sert davranma o sinirli olur sevdiği birşeyi yap.

• o zaman üstüne gitme bence biraz zaman ver sakinleşsin.

• bu keçi cinsinden gülümsemek işe yaramıyor

• trip yapan tribin en kralını görür...

• öğle değilmi ama:)

• :D vay be

• Erkeği tripten çıkarmak kolaydır. Siz kadınlar hepiniz biliyorsunuz formülü:)

• kizlar yapinca nazli erkekler yapinca dayanilmaz dimi. oh be iyiki yapiyorum. Hakkediyorsunuz arkadasim :))

• Saçlarımızı okşayın bize şiirlerin okuyun çok mu şey istiyoruz yani .p :D

• siz siirlerden hoslanirmisiniz? ben genelde hep sevgilimden bekliyorumda

• katiliyorum bendee :))) hem gulmekten hem durumun ciddiyetinden

• evet yaa, tabi yaa aynen katılıyorum :)))

• TipTronic Araç kullanıyormuş gibi davranılmasını önerebilirim...

• Trip yaptırtan kadınlar nasıl davranıyorsa öyle davranmalı , çekemiyrsan ya konuşma ya bırak

Kızlar Ne Diyor 14

• Davranma bence kaç direk :D

• iğğğğğ bir ekek kız gibi trip yapıyorsa sende erkek gibi umursamayarak cevap vereceksin :)

• naza tuza gelemem. yakışmıyor erkeğe

• kafasını suya sokup çıkarmamalı

• Benim bir hatamdan dolayı trip yapıyorsa gönlünü almak için çaba gösteririm :)

• Benimkinin 5 yıldır trip yaptığını görmedim... Ancak ben onu sinirlendirdiğimde ya da morali bozukken herhangi bir şey sorduğum ve ya istediğimde bana çatar.. öyle zamanlarda ağzımı açmamayın öğrendim.. kedi gibi yumuşuyor bir süre sonra :) benden iyisi olmuyor sonra :)

• sende trip atarsan olur

• sinirlendiği ve trip attığı zaman hiç üzerine gitme.belirli bir süre sonra ne sinir kalıyor ne de trip.:))

• trip yapan sevgılımın uzerıne gıdıyor dudaklarına yapısıyordum bıseycıgı kalmıyordu :)

• sıkıntı kalmıyo sonuca bak sen :)

• mantikli ama rusvetimsi geldi bana

• hiç çekilmiyorlar.bir müddet kendi hallerine bırakmak gerekiyor.

• Hiç çekemem.

• Bunun için çare bulursan banada söyle.

• tripini görmemezden gel.

• Trip yaptığı anda hiçbişey yokmuş herşey normalmiş gibi davranırsan. neden böyle yapıyorsun diye bi soru yöneltmediğin sürece tribinin anlaşılmadığını anlayıp normale dönecektir :D

• sensin :)

• ggıcık...

• Senden öğrenilecek çoook şey var bitanecik kankam benimmm :)

Yükleniyor...