Trip yapan erkeklere nasıl davranılmalı?

trip yapan erkeklere nasıl davranılmalı? Gerçekten dayanılmaz oluyorlar..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya erkekte trip çok itici ama yaa..ciddi ciddi trip atıyorsa üstüne gitmemeye çalışırım ya da görmezden gelirim, anlamıyor gibi yaparım çünkü çok sinir olurum trip yapan erkeğe! o bizim silahımız erkekler kullanmamalı :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaklaş, öpücük at, gülücük at, saçını savur, dişisin bişiler yap.:DTrip yapmam diyeceğim de, çekip giden daha çok mu hoşunuza gidiyor, önce bi cevabını alayım:D

• şaplat ağızına bi tane

• trip yapanına göre davrannn erkekler trip yapıyosa nazlanmıyodurr

• elinden tut.

• trip yapan tribin en kralını görür...

• :D vay be

• öğle değilmi ama:)

• kizlar yapinca nazli erkekler yapinca dayanilmaz dimi. oh be iyiki yapiyorum. Hakkediyorsunuz arkadasim :))

• Her erkek bir değildir kimi çok inatçı olur kimi bir gülümseme ile gönlünü alabilirsiniz. Bence sert davranma o sinirli olur sevdiği birşeyi yap.

• bu keçi cinsinden gülümsemek işe yaramıyor

• o zaman üstüne gitme bence biraz zaman ver sakinleşsin.

• TipTronic Araç kullanıyormuş gibi davranılmasını önerebilirim...

• gormezden gel, kac kac kac!

• kızlar sevmezler trıb yapanı bırde herseyde yapanıı gel gor ki bızde kızların asırı naza cekılmelerıne katlanamıyoruzz...

• vay vay :D

• :)) ne sandın kuzum :))

• Erkeği tripten çıkarmak kolaydır. Siz kadınlar hepiniz biliyorsunuz formülü:)

• Saçlarımızı okşayın bize şiirlerin okuyun çok mu şey istiyoruz yani .p :D

• evet yaa, tabi yaa aynen katılıyorum :)))

• katiliyorum bendee :))) hem gulmekten hem durumun ciddiyetinden

• siz siirlerden hoslanirmisiniz? ben genelde hep sevgilimden bekliyorumda

• Trip yaptırtan kadınlar nasıl davranıyorsa öyle davranmalı , çekemiyrsan ya konuşma ya bırak

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim bir hatamdan dolayı trip yapıyorsa gönlünü almak için çaba gösteririm :)

• sende trip atarsan olur

• Trip yaptığı anda hiçbişey yokmuş herşey normalmiş gibi davranırsan. neden böyle yapıyorsun diye bi soru yöneltmediğin sürece tribinin anlaşılmadığını anlayıp normale dönecektir :D

• Senden öğrenilecek çoook şey var bitanecik kankam benimmm :)

• ggıcık...

• sensin :)

• naza tuza gelemem. yakışmıyor erkeğe

• Benimkinin 5 yıldır trip yaptığını görmedim... Ancak ben onu sinirlendirdiğimde ya da morali bozukken herhangi bir şey sorduğum ve ya istediğimde bana çatar.. öyle zamanlarda ağzımı açmamayın öğrendim.. kedi gibi yumuşuyor bir süre sonra :) benden iyisi olmuyor sonra :)

• hiç çekilmiyorlar.bir müddet kendi hallerine bırakmak gerekiyor.

• iğğğğğ bir ekek kız gibi trip yapıyorsa sende erkek gibi umursamayarak cevap vereceksin :)

• kafasını suya sokup çıkarmamalı

• Bunun için çare bulursan banada söyle.

• Davranma bence kaç direk :D

• sinirlendiği ve trip attığı zaman hiç üzerine gitme.belirli bir süre sonra ne sinir kalıyor ne de trip.:))

• trip yapan sevgılımın uzerıne gıdıyor dudaklarına yapısıyordum bıseycıgı kalmıyordu :)

• mantikli ama rusvetimsi geldi bana

• sıkıntı kalmıyo sonuca bak sen :)

• Hiç çekemem.

• tripini görmemezden gel.

Yükleniyor...