En yakın arkadaşımın sevdiği çocuk beni seviyor. En yakın arkadaşım da bunu biliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Bende çocuktan hoşlanıyorum ve o çocukta bunu biliyor. En yakın arkadaşımın onu sevdiğini, bu yüzden de olamayacağımızı söylemiştim ona. Ama en yakın arkadaşım çocuğun beni sevdiğini ısrarla bilmesine rağmen, çocuğa ilgisini gözüme sokuyor. Bir nevi beni deniyor anlayacağınız, tepkimin ne olacağı konusunda. Çünkü düne kadar bana "kanka o çocukla çık nolcak sadece beğeniyorum" diyen insan, çocuğun gerçekten beni sevdiğini anlayınca "onunla çıkarsan seninle konuşmam" dedi aniden ve sürekli çocuğa kendini fark ettirme çabasında. Sizce ne yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar çocuğa yol verdim sorun kalmadı ahahah teşekkür ederim hepinizeee :D
En yakın arkadaşımın sevdiği çocuk beni seviyor. En yakın arkadaşım da bunu biliyor. Sizce ne yapmalıyım?