• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler???

Arkadaşlar erkek arkadaşıma hediye alıcam ya da yapıcam artık karar veremedim mayısta doğum günü ben şimdiden hazırlamayı düşünüyorum çünkü sınavımda... Daha Fazla

Güncellemeler:
kızlardan hiç yorum yok yaa =((

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel bir saat al ya da güzel bir parfüm

• aklimda bir hediye var ama verebilirmisin sevgiline o sana kalmis :)

• hobilerine yönelik hediye al. sanata, el saantlarına düşkündürler. mesela hobi bıçak seti alabilirsin maket yapsın :) öyle bir yeteneği yoksa sayende farkeder .)

• hahaha güzel bir fikir ama bin çeşit sanat dalı var nasıl tutturucam? =DD

• Öncekileri Göster
    • hee kendisi yapsın anladım bak mantıklı ama yapabilir mi? =DD koçtaş yakında var bir bakarım ben teşekkür ederim ciddiye aldım bu fikri =)

• ne demek .)

• kol saati al boğa burcu kaliteye önem verir çok ucuzuna kaçma çokta pahalı alma şık deri kordonlu çelik kasa bir saat al bayılır bence;)

• çok mantıklı özellikle bir marka tavsiye edebilr misin netten de bakayım ben?

• Öncekileri Göster
    • en fazla 200 tl verebilirim dediğin saatlere bir bakayım bakalım çok teşekkürler =)

• rica ederim;)

• kitap en iyisi hem kalıcı olur

• tavsiye edebileceğin bir kitap var mı?

• Öncekileri Göster
    • harika insan akıl almayı bilendir... yolun açık kalbin iyiliklerle dolsun mutluluk peşini bıraklasın

• amin çok teşekkürler =)

• Kolye al boynun da bulunsun illa da pahalı bir şey olmak zorunda değil değil mi kolye al derim

• boynundan hiç çıkarmadığı bir kolyesi var zaten =(

• Saat almada ne alırsan al.

• neden? =)

• Öncekileri Göster
    • zaten düşünüyorum onu geçen çok afedersin zeytinyağlı sarma yaptım çok beğendi yine sararım öyle bir iki şey daha yaparım bide pasta pikniğe götürürüm kabul ederse tabi uyuz bişe aynı zamanda >// ama bide hediye aldım mı tamam =) çokk teşekkürler

• yardım ettiysem ne mutlu

• saat hariç hediye sevmem

• ya saat mantıklı geldi bana da ama o kadar tarz var ki ne sever tam anlayamıyorum böyle yarı klasik yarı spor bişe isteyebilir heralde

• Öncekileri Göster
    • bakayım bir modellere tşekkür ederim =)

• en iyi cevap !

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...