Erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler???

Arkadaşlar erkek arkadaşıma hediye alıcam ya da yapıcam artık karar veremedim mayısta doğum günü ben şimdiden hazırlamayı düşünüyorum çünkü sınavımda var o ay son dakikaya bırakmak istemiyorum kendisi 25 yaşında boğa burcu kaliteye fena önem veriyor maço değil ama böyle ağır abimsi bir tip boğa burcunu bilenler anlamıştır demek istediğimi sorum hem kızlara hem erkeklere almaktan ziyade kendim birşey yapmak istiyorum özel olsun beni hatırlatsın güzel olsun (futbol düşkünü değil) Fikir verirseniz çokkk makbule geçer =(( şimdiden teşekkür ederim ..

Güncellemeler:
kızlardan hiç yorum yok yaa =((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• aklimda bir hediye var ama verebilirmisin sevgiline o sana kalmis :)

• hobilerine yönelik hediye al. sanata, el saantlarına düşkündürler. mesela hobi bıçak seti alabilirsin maket yapsın :) öyle bir yeteneği yoksa sayende farkeder .)

• ne demek .)

• hee kendisi yapsın anladım bak mantıklı ama yapabilir mi? =DD koçtaş yakında var bir bakarım ben teşekkür ederim ciddiye aldım bu fikri =)

• google amcaya sor .) maket gemi değil maket seti alacaksın. bıçaklar rendeler vs var bir ahşap kutu içinde. koçtaş baumaksgibi mağazalarda var

• Öncekileri Göster
  • kol saati al boğa burcu kaliteye önem verir çok ucuzuna kaçma çokta pahalı alma şık deri kordonlu çelik kasa bir saat al bayılır bence;)

• rica ederim;)

• en fazla 200 tl verebilirim dediğin saatlere bir bakayım bakalım çok teşekkürler =)

• bütçen ne kadar mesela 100-200arası timberland saatler var şu anda indirimde onlara bakabilirsin saat&saat mağazasında 200-400 arası diesel burbery filan alabilirsin ama kesinkle bütçen600-650tl ye çıkarsa gucci nin saatleri 10numara ve şuan indirimde ama kesinlikle deri kordonlu al bence;)

• Öncekileri Göster
  • kitap en iyisi hem kalıcı olur

• amin çok teşekkürler =)

• harika insan akıl almayı bilendir... yolun açık kalbin iyiliklerle dolsun mutluluk peşini bıraklasın

• oooo harikasın =D

• Öncekileri Göster
  • Kolye al boynun da bulunsun illa da pahalı bir şey olmak zorunda değil değil mi kolye al derim

• boynundan hiç çıkarmadığı bir kolyesi var zaten =(

• Saat almada ne alırsan al.

• yardım ettiysem ne mutlu

• zaten düşünüyorum onu geçen çok afedersin zeytinyağlı sarma yaptım çok beğendi yine sararım öyle bir iki şey daha yaparım bide pasta pikniğe götürürüm kabul ederse tabi uyuz bişe aynı zamanda >// ama bide hediye aldım mı tamam =) çokk teşekkürler

• Bakma isyan ettiğime hepsinin ayrı değeri var gözümde.

Ayrıca yorumumu da fazla dikkate alma çünkü ben kendi adıma konuştum yani belkide saate ihtiyacı vardır ya da seviyordur.Veya bir kek kurabiye yap yesin bana yapıldığında çok hoşuma gitmişti mesela.

• Öncekileri Göster
  • saat hariç hediye sevmem

• en iyi cevap !

• bakayım bir modellere tşekkür ederim =)

• citizen al en iyi yarı klasik saat, her kıyafetle kullanabilir modeller çok sağlam

• Öncekileri Göster
  • güzel bir saat al ya da güzel bir parfüm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...