Fedarlık diye bişey var ne demek şimdi?

olaylı bi kız arkadaşım vardı hiç çıkmadık son zamanlarda yakınlaşmıştık(canım cicim vs ilgileniyodm süre gelenin aksine oda hep iyi davranırdı)

bir sebepden ona kızdım ve arkadaşını beğendigimi tanıştırmasıını istedim.başta reddetti yapamam dedi görüştüğü var dedi.sonra kabul etti tanıştırcam dedi.üstüne gidiyorm çabuk tanıştırsın diye herşey ha diyince olmuyo FEDAKARLIK diye bişey var dedi?ne demek istedi acaba?

Güncellemeler:
beklenti içine girdimi girmedimi bilmiyorum ama aramız hiç olmadıgı kadar iyiydi platoniktim ben ona bi kaç yıl önceden.son zamanlarda ilgileniyodm tekrar
şimdi tekrar soguk davranıyo kısa cevaplar zoraki cevaplar vs

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iyi halt ettin :)) bari git kıza deki ben bundan bundan yaptım seni seviyorum de belki bir şansın olur böyle biraz sinirli söyle artis artis acı çeker gibi kız şok olsun..

• diyeli 10 günü geçti hala söylemedi zaten bişey karşı tarafa:)söylemeyede pek niyetli durmuyo:)

• kıza söylemesin bari bişey... çok saçma O kız buna bozulur neyse yaaa

• herkeze açıklarız durumu kızda görür görmez vurulmayacak ya bana:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• olayın içine etmişsin arkadaşım resmen.

• Yazık kıza... Bu şekilde intikam mı alınır. Kalbi bir soğursa bir daha kazanamazsın onu ben sana söyleyeyim..

• sinirlendiğim şeyde bu şekilde bişeydi ama emin değilim işte varmı yokmu öyle bişey.Yoksa ben onu hala ilk gunki kadar seviyorum :)

• üzmüşsün onu..senin için kendi hislerini feda ediyo..aranızı yapar yakında..

• öyle söyledi ve acele etmemi söyledi zaman alır dedi bende sormadım ne fedakarlıgı fillan diye.

• bence o demek..kullandığı duruma göre..gidip konuşmak onu üzücek ondan dolayı öyle söylemiş bence..

• o laf o demekmi?

Erkekler Ne Diyor 2

• hacı sen nerde oturuyon bi özelden mesaj atsana

• dediğim gibi hangi şehirde o çevrendeki ve kızmı :) eğer aynı kişiyse bende kurtulurum bu dertten bi bok yedim içimi kemiriyo nası çıkıcam bilmiyorum:)sayende çıkmış olurum:)

• böle bi durum yasayan cevremde biri varda o yuzden sordum

• özelle ugrastırma aynı şehirse söylerim yoksa gerek yok

• Öncekileri Göster
  • bıldırcın sen ne yapmışsın yıhaaaaaaaaa

olmaz kız demekki senden beklentisi vard kendi duygularını feda etmiş bekle biraz yapar aranızı

• bıldırcın benimde erkeklik damarıma gelen bişey olmasayd yapmazdım:) ama inan düşünüğüm gibi bişey varsa az bile yapmışım:Ş)

• Bıldırcın yapma sen erkek adamsın erkelikte böyle seyler olmaz

• :) bıldırcın ama beni çok sinirlendiren bişey yapmıştı bende kendime yediremedim ve onun canını yaktım gitti:)o farkında değildir beni sinirlendiren şeyin:)

Yükleniyor...