En etkileyici ayrılık şarkısı hangisi?

Şıkları yeterli bulmadıysanız eğer, Düşündüğünüz sizi en çok etkileyen ayrılık parçası parçasını paylaşabilirsiniz...

Anket Sorusu

• Nilüfer: Böyle Ayrılık Olmaz, Böyle Yalnız Kalınmaz...Hani verdiğin sözler, hani ellerin nerde? A seç
  • Azeri türküsü: Ayrılık, ayrılık...Aman ayrılık...her bir dertten olan Yaman ayrılık... B seç
  • Düş sokağı sakinleri: Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim...Unutmak o kadar kolay mı sandın??? C seç
  • Nurettin Rençber: Vakti geldi, ayrılığın yavaş yavaş.... D seç
  • Grup As: Birlkte olmamız imkansız, geç olmadan ayrılmalıyız. E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• d diyorum ama ben olsam bunları değildeeee şunu dinlerimmm link bu bitirrrrr adamııı

• unutulur muuuu:))

• işte budur arkadaşımm ellerine sağlık. ama nerdeeeeen hatırlattın beeaa bunu... oofffff offff

Kızlar Ne Diyor 24

• Nilüfer: Böyle Ayrılık Olmaz, Böyle Yalnız Kalınmaz...Hani verdiğin sözler, hani ellerin nerde?

• Grup ABirlkte olmamız imkansız, geç olmadan ayrılmalıyız.

• Nilüfer: Böyle Ayrılık Olmaz, Böyle Yalnız Kalınmaz...Hani verdiğin sözler, hani ellerin nerde?

• Grup ABirlkte olmamız imkansız, geç olmadan ayrılmalıyız.

• Dus sokagi

• link paylaşamıyormuşum..o halde aziz dostum diyorum..bu da etkileyici bi azeri ayrılık şarkısıdır..

• C :(

• Sezen aksu git

• e diyorumm cok severimmm ben bu sarkiyi

• c şıkkı ama murat kekilli yorumuyla çok daha güzel...Unutmak o kadar kolay mı sandın?Yolların bana aşktır artık...

• c şıkkı olsun bari hepsi berbatmış

• söyleyeni hatırlamıyorum da, hüzün kovan kuşu gelmiş diye bir şarkı vardı. ayrılığa binaen mi yazılmış bilemiyorum fakat güzel şarkı. ve de ben çok severim.

• Nalan- Sonunda Bitti

• b derim bende

• link bence bu ama ankete b dedim.

• hem katılıp hem de artılarım :)

• ayna ve severek ayrılanlar...

• A ve C şıkkı arasında gittim geldim ama bence c şıkkı.

• sana uzaktan bakıyor artık gözlerim...

• Düş sokağı sakinleri: Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim...Unutmak o kadar kolay mı sandın?

• Anket icerisinde oyum dssye.

• Böyle ayrılık olmaz böyle yalnız kalınmaz Hani verdiğin sözler hani ellerin nerde Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde Hani sen hep benimdin şimdi nerdesin nerde...

• Nilüfer.

• A B ve D ): AMA BN A dıyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• sezen aksu hazan

• Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim...

• çek git bebeğim uzaklara çek gittttt :) KOPUŞŞŞ :)

• grup nara - gitme şarkısı vardı bi ara ve ayrıldıgım zaman derınden etkılemıştı.

• Şebnem ferah - Hoşçakal - link

• Bir sır gibi saklarım seniBir yemin bir gizli düş gibiBen bu yükü taşırım sen git,Git acılanma...Sen ağlama dayanamamAğlama göz bebeğim sana kıyamamAl yüreğim senin olsunYüreğin bende kalırsa yaşayamam

• Harika Avcı-Alışırım.

• Ayna - Anlatmalıymış Meğer. Pek ayrılık değil ama olsun.

• link budur :)

• O zaman ben sana söyleyeyim. Bunalıma girmek istiyorsan. Arap Şükrü den ayrılacağız ı dinliyeceksin arkadaş :)

• tabikide nilüfer

• Şıklarda ki şarkılardan sadece nilüferin şarkısını dinlemişimdir , bunlar etkileyici şarkılar değil bence . link kazim koyuncu - hoscakal

• gökhan kırdar-yerine sevemem beni fazlasıyla etkiyor..

• Goodbye my lover... link Aldırma Deli Gönlüm.. link

Yükleniyor...