• Sor
  • Bence

Kırmızı pantolon giyen erkeklerdeki psikoloji nasıl bişedir?

erkeklerde ki bu kırmızı pantolon sevdası birgün beni öldürücek . kadinlar bile artık giymezken erkeklerdeki bu dürtü nedir yahu ? ılıkmısınız ?... Daha Fazla

En İyi Görüş

• 2008 Armani defilesinde bi' kombin vardi. Kirmizi/Bordo pantolonu orada sevmeye basladim ben.Hic giymedim ama disarda cocuklarda falan gorunce begeniyorum. Gencler giysin, apachi olmadiktan sonra bence sorun yok.

• Güzel cevap +1

• Öncekileri Göster
    • En son atesli deniz sortu giymistim. Altina da lacivert, delikli hastane terligi.

• hemen tanısmamz lazım öhömöhm :D

Erkekler Ne Diyor 12

• peki kadınlar neden pantolon giyer ki ? gidin etek giyin. ya da gelin beraber traş olalım

• kırmızı pembe filan iyice yumuşadı ya millet :P

• Kırmızı rengini sevdiğimden değilde evladım neden bu kadar sığ düşünüyorsun siyah nasılsa kırmızıda öyle arasındaki fark nedir senin için? Sen ve senin gibi düşünen insanlar tamamiyle bilinç altınızda kalıplaşmış düşüncelerden böyle bir yorumlar çıkartıyorsunuz illuminati bunun başlıca sebebi zaten kırmızı eşittir nonoş, totoş değil velhasıl saygılar...

• benim gibi düşünen insanlar varmış demek ki :)

• Özgür ruhlu insanları severim v for vendetta'yı hatırlatıyorlar bana kimin ne düşündüğü umurlarında olmasa gerek ;]~

• bu sevda keşke seni değil onları öldürse.

• kırmızı pantolon giydim çünkü hosuma gıdıo ayrıca evımde çoğu zaman etek gıyyorum cunku çok rahat oluo

• erkek olan giymez kırmızıyı sarıyı

• size ne ?

• üfff

• Öncekileri Göster
    • sana mı sorcam.komik şey

• Ben de sukuladim

• Bozuk bir bakmışsın turuncu kırmızı giyerler bir bakmışsın pis sakal yarın saç uzatmaya başlar ertesi gün ağır abi oturmamaış bence ya da benim tanıdığım öyle

• oha! hakaretlere bak bide suratlarına tükür.

Kızlar Ne Diyor 7

• iğrenç direkt soğurum öyle erkekten

• Tercihlere saygı duymak lazım. Ona bakarsanız bayanlarda o kadar erekek vari hareketlerde bulunuyorlar ki sadece onlara yüklememek lazım. İğneyi karşımızdakine, çuvaldızı kendimize.

• :D

• ben de görüntü olarak hoşlanmıyorum ama o kişinin kendi seçimi, insanları dış görünüşüyle yargılamayalım kırmızı da bir renk sonuçta

• Turuncu giyeni gördüm kelebeem, lunapark gibiydi ortam yeminnen.

• Bir erkegin kirmizi pantolon giymesi neden bu kadar alay konusu oluyor ki? Biraz ileri dogru düsünün geri kalmissiniz iyice.

• Erkekleri destekleyen birine böyle bir yorum yazacak kadar gerizekali birisin iste silvanli ;-)

• Babam olaydi seni buracikta yere yatirir s*kerdi evlat. Bence onu karistirma bu ise.

• şukuladım kırmızı giymem ama şukuladım.

• Aynen nefret ederim pembe giyenlerden kirmizi pantolon giyenlerden. Benim evde varda giymiyorum erkeklere vercem yakinda onlar daha cok giyiyor :D

Yükleniyor...