Durduk yere ilişkiyi bitirmek?

Amrinder
Merhaba. Sorum gayet kesin olacak. Bir kız neden durduk yere arkadaşlığı bitirmek ister? Bakın açıklayayım bir az. Biz bu hanım kızımızla aylardır tanışıyoruz ve zaman geçtikce aramız çok iyi olsu, aşırı derecede. Hayatı boyunca kimseye söyleyemediği sırlarını benle paylaşmaya başladı, ben de ara slra ona. Bana hayatımda iki değerli kişi var diyor. Annem ve sen. Senin gibi bir insan ben görmedim asla falan diyor. Açıkçası ben de onu çok seviyorum ve doğrusuna gelirsek sanırım bir az da arkadaştan öte duygular var içimde. Bazen ben bir şeyden bahaederken senden her eve lazım falan şejlinde şakayla karışık sözler söylüyordu. Bu aralar bir kaç kez tartıştık, ona az önce seni soldan akan gözyaşımda boğdum seni beni ölmüş bil falan gibisinden sözler söyledim ve inanılmaz olsa da sabaha kadar masada oturup ağlamış benim yüzümden. Sonraki gün özür diledik karşılıklı ve barıştık. Ama garip durumlar var. Bir kez daha tartışmıştık ve artık seninle konuşmuyacağım demiştim. Bakın bu kız benim için çok özel. Sonraki gün yine yazdım buna ben. Yine barıştık ama bir kaç gündür aramız soğuklaşmıştı sanki. Nedenini tam kestiremesem de ben ona, o da bana soğuk davranıyorduk. Eski günlere oranla daha çok çevirimiçi oluyordu. Bir de hafif bir şaka yapsam bile bazen mesajıma geç cevap verince abartılı şekilde gülücük smileyleri koyuyordu bir kaç tane. Hani biriyle chat yaparsınız ve mesajınızı okuyup da bunu yapınca 'lan bu ifade ne alaka şimdi? başkasıyla konuşuyo ve beni geçiştiriyo.' gibi şeyler gelir aklınıza, mal gibi hiss edersiniz. Bu bir arkadaşıyla buluşmuş geçenlerde ve buna artık öpmüşmü ne yapmışsa resmen benim toparladığım kız eskisinden daha kötü olmuş (kızın yaşadığı bazı travmalardan dolayı insanlara, özellikle erkeklere karşı aşırı güvensizliyi var.) ve irtibatı kesmiş onunla. Bana ben senin arkadaşlığına layık deyilim gibisinden şeyler söyledi ve bitirmemiz gerektiğini söyledi. Israr ettim lafımı dinlemeyince fbmi felan kaldırdım ve telefonumu kırıp ortadan kayboldum.
Güncellemeler
+1 yıl
Şu an ortadalarda değilim. Hiçbir sosyal hesabıma ve telefonuma erişip iletişim kuramıyor kimse benle. Dün benim kardeşim gibi gördüğüm bir arkadaşıma yazmış numarasını bulup. Kız gece uyumamış resmen durmadan aramız beni o olay olduğunda. Kaç gündür durmadan beni soruyormuş. O benim için çok değerli. Geri dönsün sağ salim evine hiç konuşmasak da olur. Günde en az bir kez konuşurduk dayanamıyorum falan diyormuş. Şunu da belirteyim ben kıza hafiften ilgimi belirtiğimde arkadaşım vurgusu yapıyordu
Güncellemeler
+1 yıl
Bu gün geri dönmeyi düşünüyorum. Başka bir fikir yürütebilecek yok mu nasıl yol izlemeliyim?
Durduk yere ilişkiyi bitirmek?