Gay'ler Sorum Size, İlk Buluşmanızda Çok Heyecanlanmış Mıydınız?

Gizli Üye
Ben bir gay'im ve geçtigimiz pazar günü gay partnerimle ilk buluşmamı gerçekleştirdim. Ben memleketten okudugum sehre giderken onun okudugu şehre uğradım (Ikimiz de üniversite ogrencisiyiz). Beni otogardan aldi, önce bir kafeye gittik, sonra bir çay bahçesine, sonra da bana okuduğu sehri gezdirdi. Her şey çok güzeldi ama ben daha önce hiç böyle bir buluşma gerceklestirmemiş olduğum için çok gerildim ve cocuksu davranislar sergiledim. Mesela kafede ismarladigim sandviçi yiyemedim, kızarip bozardim, birlikte gezerken küçük tuvaletim geldi, iki saat bana tuvalet aradık :) Partnerim daha önce uzun süreli bir ilişki yaşamış, o yüzden rahatti ve benim gerilmemi anlayışla karşıladı. Gerginliğim zamanla azalsa da tam olarak geçmedi. Şimdi önümüzdeki cumartesi de o benim okuduğum şehre gelecek. Umarım bu ikinci buluşmamizda daha rahat olurum. Siz de ilk bulusmanizda böyle gerilmiş miydiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada partnerim güneydoğulu, ben karadenizliyim. İleride kültür farkı sorun olur mu sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
Evet, ne diyorsunuz?
Gay'ler Sorum Size, İlk Buluşmanızda Çok Heyecanlanmış Mıydınız?