• Sor
  • Bence

Sevgilimin beni daha çok sevmesini istiyorum. Ne yapabilirim?

selam arkadaşlar.sevgilim beni seviyor ama ben daha çok sevmesini istiyorum.mesela bensiz nefes alamıyıcak kadar..beni sürekli özlemesini istiyorum lütfen yardımcı olun

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Oha!Bizim Türk kızlarının bir kısmı hakikaten mazoşizme emin adımlarla yaklaşıyor. "bensiz nefes alamiyicak kadar" ne be!Git Afrika'dan zenci köle getirt bence; daha isabetli olur :D

• Türkler böylelerine ''mal'' derler.

• Ehehehe :)) Aynen friviç :D

• allahım yarebbim benide sinir etti bee..katılıyorum size..

Erkekler Ne Diyor 17

• tek taraflı olmaz her ikinizde sevmeniz gerek karşılık beklemeden

• birinin seni cok sevmesini senin istemenlen olmaz onun istemesi lazim ama bu bir gercek kendini onun yerine birak ozaman cevap bulacaksinsen bir insani nasil cok seversin diye sor ve öyle davran ona

• yukarıdaki soruda sana ait değilmi.:)

• Sana köle olsun da ondan ayrıl dimi?

• Pardon. Sizdemi Ohannesburgergillerdensiniz? :D

• bu şekilde düşünmeniz ilerde onu kaybetmek demektir hiç birşeyi fazla benim semiyeceksiniz ilk kaybedeceğiniz o kişi olur

• Katılıyorum. Benim böyle bir sevgilim olsa 1 dakika daha durmazdım yanında.

• Sen bu istediğini hakediyosan zaten seni sever o merak etme

• Çocuk yapın.

• kendını zorlama bu konuda oldugun gıbı ol kı senı bu sekılde severse sevsın kı uzun bırlıktelık saglansınn aksı halde sen her zaman dıledıgı gıbı olmayabılır bu durumkda sıkılabılırrsın yada baska sebepp...sakın bı kısıye endekslenmee her zaman baska yelkenler acmayı da ıkıncı sık olarak bı kenaraa koyy...

• Niye böyle istiyorsun merak ettim yani onun sevgisine güvenmiyormusun? Ki anlattığına göre öyle görünüyor sonuçta seni seviyor ve seni düşünüyor yanında oluyor ise bence fazla abartıp sıkma sevgilini rahat bırak.

• Daha çok sevmesinin yolu yok ki..Senin kadar sevdiğine inanıyorsan yeterli değil mi ?

• Yok böyle bişey

• Tadını kaçırma aşkın ve sevginin ve seksin bir kuralı ver. özlemek, beklemek, aramak gibi 24 saat dib dibe bıkkınlıktır...Çok kısa zamanda ayrılık getirir..Tuvaletede berabermi gideceksin ?. Günde kaç defa zart dedi, kaç bardak su içti, kaç defa tuvalete gitti, kaç defa gözünü açıp kapattı ?..Bunlarımı sayacaksın ?...Gereksiz bir saçmalık...Özlesinde bir yere kadar...

• Zamanla kendini daha çok sevdir, sakın batıl inançlara yönelme yan etki yapar ayrıla bilirsiniz.

• Tabii olur..o dediğin şekilde seni en fazla 2 ay sever..sonra pat diye ayrılır...Gözün doysun emii...Yuhh yaaa...

• sen sevgi değil de kole istiyorsun sanirim :) sensiz nefes almasin da ne olsun? gebersin mi? bagimli mi olsun bagli mi buna karar ver

Kızlar Ne Diyor 4

• Kafada sorun var galiba

• aynen doğru dedin nehircim?

• teşekkür ederim canım:)

• Buldum ne yapacagını senin güzelim sen en iyisimi onun anahtarında gerçekten ama gerçekten maskot ol en güzeli budur.seviyor işte daha nedir bu saçma düşünceler.sen cocukmusun kuzum

• oha be senin istediklerin biraz çok seviyormuş daha ne istiyorsun ölsünmü yani senin için dahamı memnun olursun sensiz nefes almiyacak ozaman maskot gibi yanında gez.seni her gördühgünde nefesini daha rahat alsın.yapma allah aşkına be bulmuşun bunama özlemek güzeldir evet çok özlesin ama sensiz nefes alamaması çok ama çok yapmacık saçma

• Bazılar gerçekten haketmiyor

• evet hakedenler var gerçekten bulamıyor gerçek sevgiyi bulanlar var yetinmiyor.öldürecem bölelerini be

• Biraz da kendin için mantık iste...

• bensiz nefes alamasın biraz fazla değil mi be yavrum o ne öyle tamam seni kaybetmekten korksun bende öyle istiyorum ama sen biraz fazlaya kaçıyosun

Yükleniyor...