Sevgilimle whatsapp grubu konusunda sorun yaşadim. Haklı degil miyim sizce?

Gizli Üye
Sevgilimle yaklaşık bir yıldır beraberiz. Beni gerçekten çok seviyor, bir dediğimi iki etmez, ben üzülsem o daha çok üzülür, bazen haksizsam bile özür diler, dürüsttür. Başının tacı gibiyim yani, fakat erkek arkadaşlariyla bir whatsapp grupları varmış orada eğlencesine komik zaman zaman belalti videolar paylaşıyorlarmış, küfürlü konuşmalar vs.. birde mesela erkek arkadasim arkadaşlarina şaka olsun diye bir iki kız fotoğrafı paylaşmış. bir tanesi motor üstünde bir manken, arkadaşına bak senin beğenebileceğin bir tipte kız yazmış arkadaşıda yok bu karı çok iri ya falan yazmış dalga geçmişler. Başka bir tanesinde ise yari göğsü açık bir kız göndermiş, arkadaşı seyahate gidiyormuş yanına böyle bir kız düşer inş. Vs yine muhabbet çevirmişler. Eğlencesine yaptik bozulcak bisey yok ciddi bişey yok abuk sabuk şeyler diyor ama ben 32 yaşında bir mühendise yakıştıramadım hiç hoşuma gitmedi. Siz ne düşünüyorsunuz? Ben şahsen rencide oldum benim varlığım varken ne gerek vardı böyle şeylere diye bide. Birazcık daha usturuplu olmasını beklerdim.
Sevgilimle whatsapp grubu konusunda sorun yaşadim. Haklı degil miyim sizce?