Finlandiya'da kız arkadaşım var, bu ilişkinin sonu ne olur, uluslararası aşk yaşayan varsa yardım edebilir mi?

script
İnternetten tanıştık. "İnternet aşkı" şeklinde sorgulamanızı istemiyorum, daha doğrusu konu şu anda bu değil, o konuda hiçbir sıkıntımız yok zaten, yadırganacak birşey değil..

Her neyse, 6 aydır hergün konuşuyoruz, her 2-3 günde bir de görüntülü sohbet ediyoruz.. Hergün birbirimizin yüzünü görmenin işi monotonlaştıracağının farkındayız..

Ailelerimiz bilmiyor şu anda.. Kız bu yaz benim için antalyaya gelecek 1 haftalığına.. Kızın türk sınıf arkadaşı var, onun ablaları antalyada turist rehberi ve bu vesileyle gelecek antalyaya.. Ben de bu yaz antalyada olacağım zaten.

Kılza çok ciddi düşünüyorum o da benimle çok ciddi.. Gerçekten seviyorum, o da beni seviyor, ortada ciddi bir aşk var yani::

Bu ilişkinin sonu nereye gider?

İstesek (-ki istiyoruz da) evliliğe kadar rahat bir yolu var mı?

Daha önce böyle bir deneyimi olan var ise yardımcı olabilir mi?

Güncellemeler
+1 yıl
Düzenleme: Uçak biletini bugün aldı =)
Finlandiya'da kız arkadaşım var, bu ilişkinin sonu ne olur, uluslararası aşk yaşayan varsa yardım edebilir mi?