Lütfen okuyun yardım edin, yalvarırım?

Gizli Üye
o kadar sıkıntılı günler geçiriyorum ki maddi manevi yıkılmış vaziyetteyim. Bunu allahtan başka kimse bilmiyor.. anlatacak kimsem yok psikolojim alt üst olmuş durumda, hiç yapmam dediğim milleti kınadığım durumdayım. 26 yaşında ve evli biriyim, 2 yaşında oğlum var. yaklaşık 3 ay önce kuzenim, karısıyla arasını düzeltmem umuduyla beni yaşadıkları şehire çağırdı. ben de bu nedenle yanlarına, italya'ya gittim. oğlumu eşimle bıraktım. Evet.. barışma amacıyla gittim fakat orada kaldığım sürece birine aşık oldum ve sürekli görüştük ve kuzenim de karısıyla barışmıştı bu arada fakat sırf onun için türkiyeye dönmedim onlar barıştıktan sonra bile.. bu arada eşim arıyordu tabi ki araları nasıl diye falan bozuntuya vermeden daha düzelmediğini söyledim ona, bütün bunlar, eşimi oyalamalarım falan 2,3 hafta sürdü. hatta bir ara onunla bütün bağlantımı koparıp burada aşık olduğum adamla yaşamayı bile düşündüm fakat oğlum için geri dönmeliydim.. döndükten sonra hamile olduğumu öğrendim, sevgilim aldırmamam için çok yalvardı hatta oğlunu da al gel yanıma dedi fakat ben yapamadım, kararsızdım çünkü dipteydim, çocuğu aldırdım ve iletişimimi kestim, eşimin öğrenmesine izin veremezdim, fakat çocuğumu aldırdığım için o kadar pişmanım ki, sevdiğim adamı da unutamıyorum, eşimi sevmediğimi de biliyor o da bana aşık ve tekrar yanında yerimiz olduğunu söyledi aradan o kadar şey geçmesine rağmen, baştan başlayabileceğimizi söyledi, sanırım bu sefer kararlıyım oğlumu alıp gideceğim fakat hala bir yanım rahat değil, sevdiğim adamdan kuşkum yok fakat eşimin izimizi bulabilmesinden korkuyorum, bütün ihtimalleri düşünüyorum ve iki gündür gözüme uyku girmiyor, inanın.. izimizi bulursa oğlumu alır ve buna dayanamam ama sevdiğim adamı ve onunla yaşayabileceğim hayatı da çöpe atamam, oğlum için uyuyamıyorum, eğer o olmasaydı herşey daha kolay olurdu belki... lütfen yardım edin, akıl verin ama nolur sevgilini bırak demeyin.. bu imkansız, inanın çok denedim...
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar bilmek istediğim tek şey; çocuğumu bütün bunlardan kaçırabilir miyim?
Güncellemeler
+1 yıl
çocuk öğrenirse diye yorum yapıyorsunuz, benim ona yalan söyleyemeyeceğimi mi düşünüyorsunuz? baban beni sürekli aldatıyordu ve seninle tehdit ediyordu çok zor günler yaşadım fırsat bulunca da seni kaçırdım demek çok mu zor? bu tarz bişeyler atmak zor mu sizce?
Lütfen okuyun yardım edin, yalvarırım?