Direksiyon sınavından kalanlar nasıl kaldınızz??lutfen sadece kalanlar yazsın bir bilgisi olmayanlar yazmasın

nasıl kaldınız? ve ben arada bı tıtremeyı duyamadıgım zamanlarda stop ettırıyorum kalır mıyım yoksa gerı gıdıs Ldurusu park etme ıkı arac arasına park etmem falan super kalır mıyım eger yokusta kaldıramazda stop ettırırısem? ve kalanlar nasl kalldınız ne hata yaptınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Virajda, yokuşta, kavşaklarda ya da ilk kalkışta stop ettirip kalanları tanıyorum. Hepsinde de hocalar aynı şeyleri söylüyor. Kaldırırken ayağını debriyajdan hemen çekmeyeceksin. Hatta bırak bağırsın çekmediğin için, bağırması stop etmesinden daha iyidir diyorlar. Motorun devri düştüğünde vitesini küçültmelisin. Aniden yavaşlamalarda motor devirden düşmemesi için debriyaja basmalısın. Durman gerektiğinde yine hızını azaltırken bir elinde viteste olsun. Bide sınav esnasında rahat ol kalan arkadaşların hepsi aşırı heycandan dolayı hata yaptıklarını söylemişlerdi

Erkekler Ne Diyor 5

• Sürüş sınavında önümdeki kız 7 defa stop ettirdi adamlar yinede geçirdi:)

• kursa gore değişiyo galıba ya bazı kurslarda stop ettırrırsen kalıyorsun bızım kurstada hoca dedi stop ettırınce hemen kaldınız dıye dusunmeyın dedı devam edın dedı ama ınsan bı hata yapınca elı ayagına dolanırkii:(

• Bu iş para ve biraz da torpil istiyor.Sürüşün varsa geçersin.Bak bizde süremeyenlere ne yapıyorlar .d link

• 21gün

Ben cok iyi kullanmama tum hocalarin beni ovmesine ragmen elendim. ilk olarak arabayi on numara park ettim. Aynami kontrol ettim ama hic ayna gorusum yoktu yola park eden arabalar yuzunden. sinyalimi verdim yavas yavas cikiyodum ki park eden arabalarin arkasindan kör noktadan hizlica baska bir surucu arabasi capraz sekilde uzerime geliyo kendi yolunda ilerlese kenara yaklasmasa hic sorun olmicak ben durdum ama o önume sürtüp gecti gitti. haliyle elendim.

• istop ettirme 15 puan kesiliyor 70 puanla zaten geçiyorsun otur direksiyona kendinden emin ol korkma arabayı sen yönet araba seni değil. Koltuğunu aynalarını ayarla küçük espri yapabilirsin uçuşa geçiyoruz emniyet kemerlerinizi bağlayın şoförle lütfen konuşmayın diye :D :D sonra yönlendirecekler zaten seni rahat ol başarırsın emin ol

• eski sistemde çarpmadıgın sürece kalmıyodun ama yeni sistemi bilmiyorum :(

Kızlar Ne Diyor 1

• bak sadece heryanlanma çünkü heycan hata yapmana sebep oluyo. ben alalı 3 sene oldu tek seferde aldım ama bizim kursta 1 2 defa stop ettirenler kaldılar geçemediler die biliyorum küçük ayrıntılara dikkat et (tekerlekleri kontrol etmek arabanın altında kedi köpek ya da çocuk vs var mıdie sözde hani...) öz güvenin yerinde olsun ben ders esnasında hiç görmediğim bişeyi yapmıştım sınavda kavramada karçırmaktan korkuyosunya ben kavramamı tam tersi yönde yaptı geri geri yukarı doğru çıktım ama kaçırmadım hiç kendine güven yapıcam inanıyorum de gerisi kolay

• ne bılıyım ufacık bı hata yapınca soguyorum sankı tamamen ya emınım o gunde cok heyecan yapçam ıns karstrmam bısyleri

• Öncekileri Göster
    • ben alamıcam gıbı gelıyo ama sonra dusunuyorumda koca kadınlar bıle gecıyo yanı bende bı sekılde gecerım dıye ama korku var bende ya

• korkma güven kendine inanmak başarmanın yarısıdır ;)

Yükleniyor...