Sevgilim benimle ilgilenmiyor, sürekli sınavlarını bahane ediyor ve yalan söylüyor. Ne yapmalıyım? yardım!!

asi_qirl
sevdiğim beni sevmiyor sanırım:((. benimle konuşmaya geldiği zaman sınavları var ama başkalarına vakit ayırırken hiç sınavı olmuyor mesela dün sınava çalışması gerekiodu arayıp bunaltmadım.sonra msnsine girdim bi baktım bi kızla konusuyodu benle konuş desem sınavım var der ama o kıza zaman ayırdı ve sınavı bahane etmedi.üstelik telde konuştuğumuzda ne yapıyosun dedim ders dedi msnsine bi baktım beni de engellemiş online olduğunu görmeyim diye çok mutsuzum :((
Sevgilim benimle ilgilenmiyor, sürekli sınavlarını bahane ediyor ve yalan söylüyor. Ne yapmalıyım? yardım!!