Kısa boylu erkek çekiciliği?

Gizli Üye
Gözlemlerime dayanarak söylüyorum ki kısa boylu erkekler çok daha sevecen, zeki ve entellektüel oluyorlari ayrıca daha mütevazı da oluyorlar. Bazı kızların uzun boylu erkekler konusunda neden takıntı yaptığını anlamıyorum. ben 160ım ve topuklu giymeden de o güzel mavi gözlere uzuun uzun bakabilmeyi, omzuna başımı koyabilmeyi, canım sıkıldığında gidip süpriz öpücük kondurabilmeyi isterim. Ayrıca yanında da manken gibi hissederim :D
Uzun boylu erkekler genelde havalı oluyorlar, sonuçta daha çok tercih edildikleri için iyice ulaşılmazı oynuyorlar. 170den uzun erkekleri tercih etmiyorum ben şahsen. sizce kızlar? :)
ki nedense kısa boylu erkekler daha yakışıklı oluyor.

Ed Westwick, Jeremy Allen White, Dave Franco, Josh Hutcherson, James McAvoy, Daniel Radcliffe,
ki en fenası:
Seth Green <3

Kısa boylu erkek çekiciliği?