Kız arkadaş edinebilmek için nerelere gitmeliyim, ne yapmalıyım?

hokucu
Arkadaşlar hepinize iyi geceler dileyerek söze başlamak isterim.

Öncelikle bu açtığım başlık için bayan üyelerden özür dilerim..çünkü bu başlık çoğu bayanın antipatisini çekecek türden(haklı olarak)ama sitedeki siz değerli arkadaşlara da danışmayı uygun gördüm

32 yaşındayım(daha doğrusu 33'ün içerisindeyim 32 yıl 4 aylık felanım)..ve daha kız arkadaşım olmadı..ben kendimi bildiğim 22 yaşımdan beri bir kız arkadaşım,sevgilim olmasını çok istemiştim.ama bir türlü olmadı..asosyal,çekinik,içine kapanık bir yapım var..

şimdi aklım başıma geldi ama yaşım ileri..bir kız arkadaş edinmem gerektiğini anladım..yemin ederim cinsel anlamda değil..bu duyguyu tatmak istiyorum..ama olmuyor,

tabi kız arkadaş edinme olayı vapurda,otobüste v.s. de gördüğün güzel kızın yanına yaklaşıp "tanışalım mı,arkadaş olalım mı " diyerek olmaz..

çevremdekiler öncelikle sosyal zekamı geliştirmem gerektiğini,genel kültürümü geliştirmem gerektiğini söylüyorlar..

eğer seneye kadar kız arkadaş edinemezsem(çevremdeki yakınlarım şu son sıralar bazı kızlarla beni tanıştıracaklar)..ben de bunun için seneye kpss kursunu uygun gördüm..normalinde th sınıfı memurum hem de kadrolu..şükür istanbulda yaşıyorum..ama sırf bu amaç için(ortam) paraya kıyıp seneye kpss kursuna gideceğim.çünkü sınav seneye.yani boşa kürek çekmek gibi birşey olacak..ama olsun yoksa ben keçileri kaçıracağım.şu kız arkadaş,sevgili duygusunu tatmadan ölürsem gözüm açık giderim..

akrabalarım,yok yabancı dil kursuna git,yok bilmem iş güvenliği kursuna git.yok dans kursuna(arjantin tango).felan diyorlar..hem işine yarar hemde maaşına yansır(dil tazmşnatı)..ama benim paraya o kadar ihtiyacım yok ki..benim amacım kızların yoğun olduğu ortam veya ortamlarda bayanlarla dialoğumu geliştirmek,çekingenliğimi üzerimden atmak ve tanışabilirsem kızlarla tanışmak

sizce bu görüşüm uygunmu ve bu amaç için(kız arkadaş edinme, sosyal zekamı ve genel kültürümü geliştirmek için) nerelere gidebilirim..

sizlerin güzel fikirlerine ihtiyacım var..

şimdiden teşekkürler..

Güncellemeler
+1 yıl
açtığım başlıklar nedeniyle dikkat çekmiş olabilirim..o nedenle yanlış anlaşılmak istemem..benim bu başlıkları açmamdaki amaç,siz değerli arkadaşların fikirlerini almaktır.yoksa kendime kız arkadaş bulmak,asılmak,kendime piyasa yapmak v.s. gibi bir amacım asla olmadı,olamaz...

amacım xper puanı da değil...sadece siz değerli arkadaşların düşünceleri,olumlu ya da olumsuz eleştirileridir...
Güncellemeler
+1 yıl
öyle ki artık bu konu bende şeref namus meselesi haline geldi..çünkü çevremdekiler benimle dalga geçiyor...inanın işyerinin maskarası oldum..insanlar kpss kursuna ortam için gitmeme delilik dediler ve benim ailemin yerinde olsalar bu amaç için kuruş para vermemeleri gerektiğini söylediler.öyle ki inanın hergün 1-2 saat ağlıyorum..moralman çöktüm..ve bu mesele yüzünden intihara bile kalkıştım.ev arkadaşım son anda gördü ve engel oldu..
Güncellemeler
+1 yıl
evet kız arkadaşım olmadı ve bu gidişle de olmayacak diye intihara kalkıştım..keşke ev arkadaşım engel olmasaydı..
Kız arkadaş edinebilmek için nerelere gitmeliyim, ne yapmalıyım?