Bi erkek gerçekten severse naparr ?

Bi erkek gerçekten severse ama aşırı derecede de utangaçsa ne yapar kız ne yapsın da o kunuşsun? bir de erkek arkadaşıyla kıza şöyle dediyse ben seviyorum ama gerçekten çok seviyorum ama utandığım için konuşamam dediyse kız napsınn ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eğer bir erkek çok severse ve utangaçsa senin o kadar düşünemediğin ince noktaları bile inceler öyle hareket eder her ters harekette ona zarar vermiş olursun...eğer sanada öyle bişi demişse sende onu rahatlatmak adına gözlerine fazla bakma ve onunla ilgilendiğini söyle eğer sende bişiler hissediyorsan.

• Ben de onu seviyorum ama bende utangaçım bir türlü gidip konuşamıyorum bir de daha onumla bu zamana kadar hiç konuşmadım o yüzden çekiniyorum zaten onu görmek için çabalayıp duruyorum

• hmm o zmn bekleyin uygun bir zaman gelir heralde konuşmak için

Erkekler Ne Diyor 12

• Her şeyi.

• onu hazırlamaya çalışsın

• bende utanğaç biriyim konuşamam kendiliğinden olur seviyorsam mutlaka görmek isterim kızda yardımcı olsun mutlaka söylemesimi gerek

• Nasıl yardımcı olcak ki kız ?

• konuşarak her türlü çözersiniz bu olayı cadı degilmisiniz hepiniz

• kendine gelinlik beğensin

• Özgüven versin.

• O nasıl olcakk ?

• Öncekileri Göster
    • gönül bu hemen boşvermiyo ki

• Yavaş yavaş boşver o zaman..

• severesem sonum ölümde olsa mutlaka acılır söylerim beni sevmesi icinde her şeyi yaparım.seversem ölümüneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• kız gidip ayajklarını öpsün onun

• ayrıldıgında 2 damla gozyası akıtır..

• sadece bekle. Birikte vakit geçlrin Zamanı gelince açılır

• gözlerine baksın elini tutsun artık anlar

• kız erkeği alıcak karşısına, etrafta kimse olmayacak ama, senden hoşlanıyorum diyecek, işte o da açılır.

• Herşeyi yapar.

• Nasıll ?

Kızlar Ne Diyor 2

• utanan erkek candır var mıböyleleri bekle zamanı gelince açılır

• İnş açılır

• gerçetken seeverse yapamayacı şey yoktur

Yükleniyor...