Aşkınızı anlatan en iyi cümleniz nedir?

Buradan duygularınızı nasıl özetlemek istersiniz ey aşık arkadaşlarım ?! Gizli kullanıcı Canımsın ! :)

Güncellemeler:
Beyler gerçekte de hislerinizi dile getirirken böyle güzel ve cesur konuşsanız keşke bizimle.. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayalperest biriyimdir.Odamın ışığını söndürdüğümde sahibi olduğum hayaller sinemasına bir düşünce katarım ve gözlerimi tavana diker bir film misali hayaller kurarım.Yönetmeni benim herşey istediğim gibi sen benim karımsın ve o gülüsün artık her nefesimde yanımda :)

• çok güzeeeel :))

• Öncekileri Göster
    • i chose to be best :)

• thx :)

Erkekler Ne Diyor 50

• "Aşk gönülden kopan bir Frikiktir. ^^"

• dudaklarımın kusuruna bakma mutluluğu hep yanlış yerlerde buldu.A Good Year filminden

• gerçek aşkı bulduk da biz mi söylemedik böyle güzel şeyler ...

• papatyadan kopardığım her yapsak "seni seviyorum" demek... başka bir ihtimal yok ...NOT: sevgilim yoktur :)

• link gideceği yeri biri link

• delikız uyanalı çok oldu :)

• ben niye görmüyom :*(

• uYanış kayıp zamanlara

• İbadetlerin en büyüğüdür bana kalırsa.Sonuçta her sabah,her akşam yani günün her saniyesi tapabileceğin bir tanrıçanın olmasıdır.

• Sen benim yüzümdeki gülücük bakışımdaki kıskançlık hergece düşündüğüm tek varlık..Ayrıca şu söz de etkileyici :Kalbim bir etten organ sadece, Kalbim yüreğim olur, Sen gelince.. yılmaz erdoğan

• Başımın tatlı belası. Tatliligi küf tuttu artık tek kalan bela. Kendi bile gitti belası kaldı.

• yok öyle bir cümle

• O benim

• valla ben gidip yalvardım bile. ağladım karşısında . fayda etmedi . hepiniz aynısınız be dostum

• sevgilim için dünyayı yakarım sembolum için sevgilimi :D

• Keşke elimde bir imkanım olsa senin REGL sancını ben çekebilsem.

• amin

• Öncekileri Göster
    • ikisi de gerçek değil hacı :p bu bir sanrı, gerçekler çok farklı ^^

• Ne gerçeklerde gözüm var, ne de sanalı bakacak damak tadı.. Sizlere afiyet olsun bilmediğim yemeği yemem ben ;)

• Güneş gibi parlayan gözlerini bıraktım. Mum ışığına hasretim son günlerde

• Gözleri ona benzeyen artık bir kızım olmayacak...

• Nefesimi nefesinle buluşturduğum insansın :)

• Sana seviyommm .d.d

• Aşk bir sudur iç iç kudur

• valla sevgilim bana hayvansın ama sen benim hayvanımsın seni çok seviyorum diyodu :))) gzel dimi:))

• Ya kal, ya da gitme.

• seni canım kadar canımıda senin kadar sevdim

• seni seviyorum... tüm kuvvetimle ve sabrımla seveceğim

• köpek gibi sewiyorum bea...

• Ben deli dolu biriyim ama şuan sadece doluyum.

• seni seviyorum dur bence :))

• Güncellemeye bak hele xd Siz bayanlar o ciddi havayı bir yaratın, bakın neler dökülüyor o zaman.

• Bazen " Sadece Seni Seviyorum " yetmez

• değil mi.. onu kanıtlamak ya da Yaşatmak gerekir...

• sen uzaktasın ben uzanmış

• gerçekte fazlası var :)

• Ozne ve yuklem gbiyiz seninle sen olmadan kurulmuyo cumlelerim.. Bir filmin siyah ve beyaz cekimi gbiyiz seninle.. Gece ve gunduz gbi sbh ve aksam gbiyiz belkide.. Kalbimin yarisi derler ya hani .. Iste sen osun iste..

• Henüz aşık değilim ama birkaç cümleyle değil şarkıyla anmak isterdim,aşk olaydı ki olaydı olura olsa olur mu olabilirdi(elim dolaştı pardon xd) link

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 28

• Sen ışığını arayan güzel güne bakan..Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz .!

• Bekliyorum... O gelecek :)

• mustafa sandalın sözleriyle yanıtlıyorum egoma ters düşüyosun çek git burdann pardon yaa bu onun cevabı karıştırdım sanırsam :(

• Nazan Bekiroğlu'nun dediği gibi: anlatmasam aşkım beni öldürüyor, anlatsam ben aşkımı.

• "papatyalarımız" ( :

• Bak sınıfımdaki yakışıklı aynı zamanda dengesiz çocuk ! Ben gayet platonik ve halimden memnun takılıyordum.Üstelik dikkatini çekmek gibi bir çabamda yoktu.Sonra gözlerini üzerimde hissetmeye başladım.Gözlerin bana bakarken daha bir güzeldi sanki...Sonra içimde bir kıpırtı oluştu ''Galiba bu sefer olacak.'' dedim kendi kendime.Çekmedim bakışlarımı sen kafanı çevirene kadar.Bir inatlaşma oldu sanki aramızda, çünkü bir yerden sonra çevirmedin başını.Gözlerimin içine içine baktın.Kabul ettim, sen daha inatçıydın, belki de ben gözlerinin içine uzun uzun bakacak kadar cesur değildim...Ama bu hafta anlamıyorum seni.Önce bakışlarındaki tedirginliği hissettim.Sonra bakışlarının uzaklara gittiğini...Birkaç gündür bir beni bulmuyor gözlerin.Üzülüyorum ve sana çok kızıyorum.Perşembe günü benimle ilk kez konuşan, konuşurken gözlerimin içine bakarak gülümseyen kişi sensin.Aynı gün öğlenden sonra yanımdan kafanı eğip geçende sensin...Ama ben de günlerce peşinden koşacak biri değilim.Demem o ki sen beni görmezden gelirsen ben seni yok sayarım.Yani bir karar ver ona göre davran umut edip beklemekte bir yere kadar...Ohh bee rahatladım :D

• Oh icini dokmusun tatlim :)

• Valla öyle oldu :)

• " bir omur misafir et yuregimi yureginde! " bizim sozumuz bu :)

• İlk nefesimi senle aldım...

• Senin beni sevmelerin siyahin içindeki beyaz kadardı.Siyahı çok, beyazı yok kadardı.Simsiyah kursuni gökyüzun kapkara bulutların vardı.Her sağanak yagmurun sonrası bekledim gokkusagini senin.Ben anladım ki senin bütün renklerin griden ibaretmis .Şimdi soyle ey yar senin renklerin mi kabahatli, benim hep güne bakan gözlerim mi..

• Bu ne la
      Beşiktaş marşı mı ?
      Ahhaaha
      İyi geceler zedom
      Yarın görüşürük...

• '' Ne hasta beklerdi sabahı Ne taze ölüyü mezar Ne de şeytan bir günahı Seni beklediğim kadar...''

• aşık değilim. ama olsaydım bunu "yanında bütün olduğumu hissediyorum" diyerek ifade ederdim.

• sen ne olursan ol, ben yanında olurum..sen beni sevdiğin sürece sana ne oldugu, başına ne geldiği önemli değil..yeter ki sev..

• bu güzelmiş

• öle hissediorum ama olmicak biri için..

• anlatılmaz yaşanır ne dim tek anlatamadığım ama yaşadığı şey AŞK çünkü? anlatabildim mi?

• sadece hiç bir şey.

• Kimi zaman bir çocuk oldum gülüşlerinde şımaran, kimi zaman bir kadın ! Dokunuşlarında kendini bulan.

• seni seviyorum öküz demeyi isterdmm

• "Baktim mutlulugu askta bulacagim yok, ben de cigkofteyi sevdim."

• nar ekşiliiiii <3

• Um, yummy <3

• "öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın."

• aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem. tam olark byle bşy

• Canm! Sen de benim canımsın!

• Ben seni seviyorsam, sende beni seveceksin. İbneliğin lüzmu yok.

• seni çokkk seviyorum mikrobum derim :)

• ben aşkın herhalini gördüm ama bir aşkı göremedim.s

• ha birde ilk gordugumde degil her gordugumde asik oldugumsun.

• Gözlerin, dudakların alev alev çağırıyor yangınlara...öyle birşey var ki sende çözemediğim, insanı çılgınlıklara sürüklüyor. Sevdigim hep bunu derdi bana. Allah icin gozlerimde cok guzeldir, yemyesi.

• hotdog <3

• yok doggstyl :D

• senin ağznı burnunu yerim oğlum heryerini yerim

• niye kimse eksilememiş ya

• Öncekileri Göster
    • arkadaşlar kimseyi eksilemiyorum herkese saygı duyarım :D:)

• san değil kibirliye küstüm:(

• aşkım sana kurban olurum lahhn

Yükleniyor...